Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Aha, ma mislio sam da si ti mislio da sam nesto lupio, da nisam shvatio da je onaj lik ekshli gay i u seriji ili tako nesto... nebitno :)

Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

the-big-bang-theory-season-2-episode-15-400x300_3.jpg
Od kada obitavaju na televizoru primoran sam da ih vidim ponekad, i malo je tako iritantnih tv likova, posebno taj levo, za koga poželim da ga zadavi piton svaki put kad nešto kaže. Po iritantnosti likova to je prva serija, i kvantitativno i kvalitativno.
Link to comment

Meni je tBBt totalno gledljiva, svakako najviše od sitcoma koji trenutno idu ili su u poslednje vreme puštani po domaćim televizijama.Koothrappali je hit, a Wolowitza bih, pak, bez razmišljanja zadavio.

Link to comment
Meni je tBBt totalno gledljiva, svakako najviše od sitcoma koji trenutno idu ili su u poslednje vreme puštani po domaćim televizijama.Koothrappali je hit, a Wolowitza bih, pak, bez razmišljanja zadavio.
Ma ne da je gledljiva, nego je skroz super. A oni gore su reportovani. angry.gif
Link to comment
za sestru se slazem, ali skajler je carica!tj ako je skajler na slici, ne vidi se jer ne valja linkovati sa imdba
ma daj, užasno je iritantna...sve će ona, u sve se ona razume i prima se na bilo šta kao tinejdžerka...
Link to comment
Meni je tBBt totalno gledljiva, svakako najviše od sitcoma koji trenutno idu ili su u poslednje vreme puštani po domaćim televizijama.Koothrappali je hit, a Wolowitza bih, pak, bez razmišljanja zadavio.
kutrapali je skroz redundantan, voleo bih da ga nema u seriji. u tom smislu ne iritiraa bez volovica nikako ne moze.sheldon je moj bog.
Link to comment

Nije bre suvišan, bila bi velika šteta da ga nema, čovek je piscima poslužio kao kolektor za šaljenja koje niko drugi ne bi mogao da izgovori, a to su obično dobri fazoni, koji bi ostali samo na papiru da nisu uradili njegov lik. Dodatno, which is kind of a personal reference, Raj me podseća na ortaka iz srednje (neke devojke su ga zvale Fez, nuff said, ali sam stalno ponavljao da je dečko way too much of a nerd to be Fez), lični opis, interesovanja, oblačenje, govor, ma sve se uklapa. Jedina razlika je što je ovaj pričao u prisustvu devojaka, ali često bi bilo bolje da nije. Plus, nije totalno Hindus i nije upisao PhD... Bar ne još.

Link to comment
kutrapali je skroz redundantan, voleo bih da ga nema u seriji. u tom smislu ne iritiraa bez volovica nikako ne moze.sheldon je moj bog.
pardoniram. sheldon je NASH bog! <_<
Link to comment
Meni je tBBt totalno gledljiva, svakako najviše od sitcoma koji trenutno idu ili su u poslednje vreme puštani po domaćim televizijama.
A koji sitkomi idu uopste, osim toga i Prijatelja na b92? Ide onih par serija na Ultri, i cak i tu ima dosta boljih stvari ali previse repriziraju.A kapiram kad vas citam zasto se to nekom svidja, ali valjda moras bar malo da budes nerd, pa se zato ne pronalazim.
Link to comment
meni su Sopranosi fantastichna gomila najodvratnijih likova strpanih u jednu seriju. jedina konkurencija je
Sopranos imaju masu odvratnih likova ali većina njih ima neki redeeming quality. Neki te zasmeju, neke sažaljevaš, sa nekima možeš da se poistovetiš u nekoj situaciji... neki su konkurencija jedni drugima pa možeš da navijaš za manje odvratnog... neki se menjaju ili bar pokušavaju. A većina ima opravdanje za svoje opšte govnarstvo.Izuzetak je Tonijeva sestra koju sam ranije naveo. Za to stvorenje nisam mogao da nađem ni mrvicu empatije angry.gif
Link to comment

jbm li ga. nisam imao zhivaca da gledam vishe od jedne sezone. toliko me zabole shta ce se sa svima njima desiti, da je bilo besmisleno da i dalje gledam.a oni pravi, odvratni negativci su miLuther Mahoney187807_196543046211_2349120_n.jpg(mada tu Kellerman postaje kasnije daleko iritantniji)i legendarni Schillingerm3554f3a80000_1_25780.jpg

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...