Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Pa ne, pogledaj kakvi su generalno zenski likovi. Vecinom su tu samo da bi pratile glavnog macho muskarca, i potpuno su u tom smislu jednodimenzionalne, ili ih naprave da budu bad-ass pa onda izgledaju kao likovi iz stripa. Nije da nema i kompleksnih, da ne kazem ljudskih likova medju TV zenama, ali kad se radi o mainstream serijama [a i filmovima], uvlavnom su slabo napisani. To je makar moj utisak.Ne znam tacno kakav je odnos muskaraca i zena medju scenaristima, ali bio bih spreman da se opkladim da vecinu tih glupavih zenskih likova pisu muskarci.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Gretchen iz Prison BreakPHxFzDxyafEjAG_1_m.jpgKao i Dr Tancredi. Jedino nisam siguran jel ova glumica iritantnija u Prison Break ili Walking Deadprisonbreak7.jpgTakodje i cerka iz Sharkdanielle-panabaker-1-sized.jpgA bobami i James Woods je tu uzasno iritantanIzvinjavam se Freaknsu ako sam mu i ovim postom povrijedio osjecanja :P
verovao ili ne, ovaj put nisi! Prison Break je sam po sebi nestvarno iritantan, samim tim i svi likovi u istoj seriji(a Jody Lyn O'Keefe je samam po sebi iritantna jer umesto da se skida, ona kao nesto glumi ). i cak bi se slozio, iako je bogohuljenje, da je James Woods iritantan u Sharku. te njegove cerke se i ne secam jer nisam gledao celu seriju...
Па тебе само иритирају женски ликови :D
ma pusti ga, on ne razume da je njena uloga da pokaze guzicu izmedju bacanja bombi... on brate trazi neke kompleksnosti i boga pitaj sta, kao da mu sex and drugs and rnr nije dovoljno... ljudi jos u starom Rimu znali sta valja, on bi sada da izmislja toplu vodu :D
Link to comment

Pratim Sopranos na RTS-u pa mi pritisak redovno diže ovo stvorenje:vlcsnap-00142.pngJanice "Parvati" Soprano, lik očigledno dizajniran da optimizuje iritantnost u svakom pogledu. Mission accomplished.Najsvežije, pre neki dan je džukela zvala decu Bobija Bakale da ih istraumira predstavljajući se kao njihova pokojna majka, da bi on imao pune ruke posla sa histeričnom decom i zvao nju da mu pomohne :isuse:

Link to comment
Najsvežije, pre neki dan je džukela zvala decu Bobija Bakale da ih istraumira predstavljajući se kao njihova pokojna majka, da bi on imao pune ruke posla sa histeričnom decom i zvao nju da mu pomohne :isuse:
nisi gledao celu seriju? videcesh na kraju koliko tek objashnjava...
Link to comment
Pratim Sopranos na RTS-u pa mi pritisak redovno diže ovo stvorenje:vlcsnap-00142.pngJanice "Parvati" Soprano, lik očigledno dizajniran da optimizuje iritantnost u svakom pogledu. Mission accomplished.Najsvežije, pre neki dan je džukela zvala decu Bobija Bakale da ih istraumira predstavljajući se kao njihova pokojna majka, da bi on imao pune ruke posla sa histeričnom decom i zvao nju da mu pomohne :isuse:
Nemoj da zahebavas. Ona je o toj seriji fenomenalna.
Link to comment
slažem se. I ona i Ried imaju potencijal da idu na patku, ali su jako dobro izbalansirani likovi gde se podjednako ukazuje na mane koje imaju. Shodno tome - dalje ruke.U kategoriji najiritantnijih likova može biti samo 1 :Detective Robert Goren.Shandeh-1.jpgZna 18 jezika, uklučujući esperantu, svahili i C+++++++++, koji je sam izmislio. Ume sve, zna sve. Vidi sve. Ništa mu ne promiče. Podjednako dobro barata šampionima u američkom fudbalu i ranohrišćanskom filozofijom na području Kragujevca i okoline. I nije zbog toga najiritantniji.Najiritantniji zbog načina na koji priča, na koji hoda, kako se ponaša. On je Bog, centar Univerzuma i dok on mumla nešto podjednako nekoherentno i genijalno, ne samo što sve ostalo staje u L&O, već i na svim ostalim kanalima u svetu, u to vreme - svi likovi bi trebalo da stoje i da samo slušaju. Ili makar on to, sasvim razumno, očekuje.
Horatio_Caine.jpgAaaaaaa motherfucker aaaaaaaaaaaa!
Setila sam se i nje, iako je neko spomenuo celu postavu Ali Mekbil, ona je glumila u još ponekoj serijiKortni Torn Smit :puke:
adamarkin.jpg
uuu, španske serije :D un paso adelante, lola fernandez, nema iritantnijelola-fernandez-profile.jpg
koliko sam samo njega mrzela http://www.youtube.com/watch?v=EKQpGUezqd8anđela je sigurno završila sa brajanom krakovim!
malcolm_jamal_warner_cosby_show.jpg
Pratim Sopranos na RTS-u pa mi pritisak redovno diže ovo stvorenje:vlcsnap-00142.pngJanice "Parvati" Soprano, lik očigledno dizajniran da optimizuje iritantnost u svakom pogledu. Mission accomplished.Najsvežije, pre neki dan je džukela zvala decu Bobija Bakale da ih istraumira predstavljajući se kao njihova pokojna majka, da bi on imao pune ruke posla sa histeričnom decom i zvao nju da mu pomohne :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...