Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

7 hours ago, Weenie Pooh said:

+1

 

Greje mi srce ova mržnja koja nesmetano teče kroz Marvina, Aleksandra, Sladžu, i ostale akolite. Razmišljam da ipak odem do bioskopa do kraja godine, ali nekako mi glupo da se posle žustrim kad su mlađi i orniji već izlučili sve što su imali. Mislim, nisam se ja sam kandidovao za dežurnog hejtera ovde.

 

 

Sladža, ja i ostali hejteri te molimo da ga pogledaš. Ne samo što bi bilo zabavno čitati i tvoj izliv žuči (ili smeha), već sam siguran da bi ti naprosto uživao, a mi bi osećali vibracije kroz Silu dok se fejspalmuješ u sali.

Link to comment
On 12/17/2017 at 11:41 AM, teacher said:
On 12/16/2017 at 9:28 PM, bradilko said:
+1
imperija je neprevazidjena.posle osveta sita.
sad sam iz bioskopa.
 
otkud znam.ma neka se valja pa da zabodu 1 od 4 dobra filma

Osveta Sita dobar film, lol. Pa jbt

Bacite ih Rankoru, bar da gledamo neku zabavu. :fantom:

 

Došlo vreme da me je blam da priznam da volim SW. Ovo đubre neću gledati, kao što nisam ni dva prethodna. Trejleri su bili više nego dovoljni. Dizni treba sravniti sa zemljom, sw pustiti u open source i ekranizovati Knights of the Old Republic, oba dela. Revan je majka mara za ovaj hipsterluk. 

Link to comment
2 hours ago, bigvlada said:

Bacite ih Rankoru, bar da gledamo neku zabavu. :fantom:

 

Došlo vreme da me je blam da priznam da volim SW. Ovo đubre neću gledati, kao što nisam ni dva prethodna. Trejleri su bili više nego dovoljni. Dizni treba sravniti sa zemljom, sw pustiti u open source i ekranizovati Knights of the Old Republic, oba dela. Revan je majka mara za ovaj hipsterluk. 

To i ja gundjam vec neko vreme, Knights of the Old Republic; imas ok pricu, prosireni lore, mora biti bolje od ovih novih stvari. Same igre i nakon toliko godina izgledaju ubedljivo, dok bi trebao biti talenat da upropastis filmove po njima, sa svom raspolozivom tehnikom, u odnosu na vreme prva tri filma.

 

Podrzavam to za Rankora.:laugh:

Edited by Miljenko
Link to comment

Najbolje da će od KOTOR da naprave nešto. To je u igrama sve besramno preslikavanje modernog Dark-Light palamuđenja, second verse same as the first, apsolutna nula od originalnosti.

 

Igre su bile OK za ono vreme, ali nemojmo se sad lagati da i danas izgledaju ubedljivo. Setimo se samo da likovi bukvalno nisu mogli da se odlepe sa površine kojom su se kretali; o Force akrobatici kakva se vidi u filmovima nisu smeli ni da razmišljaju.

Link to comment
Pa koliko publika plače prilično sam siguran da je hrabriji od najproračunatijeg filma u istoriji celuloida 26x. Bole me generalno patka za star wars, ali ovaj put me stvarno kopka da trknem do bioskopa čisto jer reakcije obećavaju. Zapravo za početak obećava što izaziva reakcije. sleep.png

I pored svih mana, bolji je od TFA... I to dosta bolji.

 

 

Link to comment
I pored svih mana, bolji je od TFA... I to dosta bolji. 
 
+1
TFA je ziceraški u smislu da ide na proveren trigere i stvari koje ljudi vole da vide. Ovde ima nešto vise fluffy živuljki ali kada se filtrira to, redukuje humor i ignoriše subplot na sredini filma, ostaje prilično dobra priča. A koliko sam primetio po netu glavna kuknjava na film je zbog toga što zaboga Luk nije ostao little goody two shoes Paladin, vec eto i on ima neke dileme, nesigurnosti i greške.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

 

33 minutes ago, *edited by mod said:

koliko sam primetio po netu glavna kuknjava na film je zbog toga što zaboga Luk nije ostao little goody two shoes Paladin, vec eto i on ima neke dileme, nesigurnosti i greške.
 

 

Eh, jebiga, mislim da ide malo dublje od toga (procitaj poslednjih 5 strana).

Link to comment
On 12/18/2017 at 9:35 PM, Ruxin said:

Što, nije valjda da napraviše dušmani od star warsa filmove za decu? :fantom:

Muškarci izlaze iz puberteta šest meseci posle smrti. :fantom:

On 12/19/2017 at 12:09 AM, Weenie Pooh said:

Najbolje da će od KOTOR da naprave nešto. To je u igrama sve besramno preslikavanje modernog Dark-Light palamuđenja, second verse same as the first, apsolutna nula od originalnosti.

 

Igre su bile OK za ono vreme, ali nemojmo se sad lagati da i danas izgledaju ubedljivo. Setimo se samo da likovi bukvalno nisu mogli da se odlepe sa površine kojom su se kretali; o Force akrobatici kakva se vidi u filmovima nisu smeli ni da razmišljaju.

Ne govorim o tehničkim dometima več o priči. U drugom kotoru (sa restored content modom) nisi načisto ko je ko skoro do kraja. Da ne pričam da je u hk-47 utkano više duha nego u poslednjih šest filmova. Ima više nego dovoljno starih stripova i priča za ekranizovanje za nekoliko decenija. Do Darth Mouse-a su se svaka igra, film, strip i priča lepo uklapali jedni u druge a onda su dobili ideju da menjaju imena planetama pa na dalje. Koji marketinški genije je mislio da je to dobra ideja?

 

Samo čekam kada će da ubace putovanje kroz vreme. To mi je najbolji indikator da je neka franšiza otišla u tri lepe. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...