Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Koliko se secam, da. Razocarani Dzedaji, mala padawanka, a bilo je nesto i sa kidnapovanom force sensitive decom za Palpija. Ceo taj dodati canon gde se oni pojavljuju niotkuda mi je bas bio nategnut i nezanimljiv. Bio je potreban neki zajeban neprijatelj za Ezru, a opet da ne bude prejak, pa su njih izmislili. 

Link to comment

Btw, ovde se igraju sa mnogo pipavim stvarima iz originalnog lore-a. Anakin/Vader ne sme da stupi ponovo na Tatuin jer to potpuno rusi kompletno objasnjenje zasto su Luleta i sakrili tamo. Zivo me zanima kako misle da Obi-Wan ima okrsaje i vitlanje svetlosnom sabljom bez da izazove paznju Imperije. Ako je Boba bio vec fanboy fiction, ovo bi morali da urade ozbiljnije. 

Link to comment

šta je sa filmovima?

 

jel su skroz digli ruke jer je jedini čovek koji je pokušao nešto novo sa star warsom, i usput snimio najbolji sw film u proteklih 40 godina, onoliko rasplakao publiku? a jj već apsolvirao sve staro, pa moraju sad sačekati par godina pre nego što opet snime a new hope :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Mogli bismo još jednu trilogiju o nekom siročetu koje ima Silu u sebi i vježba po nekim pripizdinama u društvu robota koji bipuću dok traju prevrati i političke bitke u kojima učestvuju neki likovi koji ni ne slute da su rodbina...

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Btw, ovde se igraju sa mnogo pipavim stvarima iz originalnog lore-a. Anakin/Vader ne sme da stupi ponovo na Tatuin jer to potpuno rusi kompletno objasnjenje zasto su Luleta i sakrili tamo. Zivo me zanima kako misle da Obi-Wan ima okrsaje i vitlanje svetlosnom sabljom bez da izazove paznju Imperije. Ako je Boba bio vec fanboy fiction, ovo bi morali da urade ozbiljnije. 

 

Iskreno, samo postojanje ove serije se "igra lore-om", odnoso jednim njegovim aspektom, a to je 1 misticnost™ Lukovog odrastanja na Tatooinu, tj. Obi-Wanovog skrivanja/cuvanja Luka. Jednostavno ne moramo da znamo (i ne treba da zanmo) sta se tad desavalo sa njima (zapravo verovatno im se nista specijalno i nije desavalo, makar ne nesto vazno za galaksiju; nisam upoznat sa tim delom EU ako je neko uopste nesto i radio na tu temu, ako i jeste i tome bih pristupio s rezervom). Tako bar ja to vidim. Bukvalno bih ovo gledao samo zbog Ewana McGregora, ali ne mili mi se. 

 

Inace, trejler kao da je za Blade Runner na pojedinim mestima ili makar scenografija. Jedino sto se uvek najezim kad cujem Duel of the Fates, jbg tu nema pomoci :) 

 

Lukas je svojevremeno hteo da pravi seriju o "Dark Times", tj. o tom periodu Imperije izmedju epIII i epIV, ali mislim da nije imao nameru da se dotice ovih likova, ako se ne varam. To bih vec gledao. 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kao skroz cassual fan, ne znam ni da li bih cassual fanom mogao da se nazovem, jer uglavnom filmove poznajem, ja priznajem samo OT..ostalo je smece..ovi novi su mi i gori od prikuela..koliko je to konotroverzno, ne znam..

Link to comment

Sinoc sam gledao povratak dzedaja uz zivu pratnju simfonijskog orkestra (filmski orkestar Babelsberg), koji je ceo soundrack svirao uzivo u sali, sinhronizovano sa filmom. Ludilo, cisto ludilo. :wub:

  • +1 2
  • Wub 3
Link to comment
1 hour ago, burekdzija said:

Sinoc sam gledao povratak dzedaja uz zivu pratnju simfonijskog orkestra (filmski orkestar Babelsberg), koji je ceo soundrack svirao uzivo u sali, sinhronizovano sa filmom. Ludilo, cisto ludilo. :wub:

 

Zavidim ti, najiskrenije, i ne samo što je ovde sinoć bio haos koji samo Džedaji mogu da izvade, nego generalno, to mora da je bilo vrhunsko iskustvo!

Link to comment

Ne tako cesto, posto su inace orkestar koji inace snima filmsku muziku za razne produkcije. Kljucna rec za pretragu je Star Wars in concert. Sad vidim da ima i drugih orkestara (ne mnogo) koji to nude i koji su navezbali recimo ANH ili ESB. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...