Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kulinarski hejt

Featured Replies

Pizza burek je win stvar, ne znam šta je vaš problem...Moj hejt ide na sveto nejestivo trojstvo: kelj, karfiol, praziluk... A karfiol naročito pohovani.
Praziluk vlada! Ti si lud čovek! Joooj, kad jutrom kuća zamiriše na jaja s prazilukom, pa svež 'lebac, pa jogurt, pa sirac, pa joooj, anđeli da se spuste kod tebe na gajbu za doručak. A za pohovani karfiol se slažem, tim pre što ja volem normalni karfiol i ne kontam što bi iko pohovao. Dokoni ljudi.edit: E da, i što je praziluk u trojstvu sa keljom i karfiolom? Ma da ne misliš ti na brokoli, aaaa?

Edited by foton_u_mirovanju

  • Replies 494
  • Views 51.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jebo ja mater svim influenserima koji su hvalili svinjske obraščiće, evo ih u supermarketu 40€ kilo. pre pet godina su bili 5€.

  • Mene malo brine to...Jebote...I Vučić će pasti...Jebeni Pakito će ostati...Hell...

  • Ima na bežanijskoj pijaci mesara Instituta za stočarstvo, ali isto treba pitati kad stiže. Suhomesnato kupujemo samo kod njih, u prodavnici na Soko salašu (tamo su cene niže).

Posted Images

To ko da sipaš pivo iz limenke u čašu (Doroti u ''Nepristojnim ljudima'').
:blink: Au, dokle je došao hejt. Tu limenku je barem 20 ljudi uzelo u ruke pre nego što sam je uzeo sa rafa. Ne moram baš da se toliko intimiziram sa svima u podeli rada uplemenitom zanatu pivničarskom i trgovačkom.Hejt ide za kečap u svim oblicima, a naročito za ulične pizze.Hejt ide i za sve one vrste usluga koje se u kafani podrazumevaju, i koje se naravno na kraju naplate. Na primer, to da ti donesu hleb ako ga nisi tražio. Volim da sednem u kafanu i naručim samo teleću čorbu, i uvek moram da crtam da ne želim nikakav leba pride.

Edited by pacey defender

fala bogu da ću da pretačem pivo kad god mogu, za to postoje dobri organoleptički i higijenski razlozi.pivo treba piti iz visoke čaše/krigle, zato što pena razvija ukus piva. pijenje iz konzerve je kompromis i nužno zlo.

ja volim hleb uz teleću ali isto mrzim taj koncept, tim pre što hleb samo uz teleću i jedem u kafania najluđe mi to što ti naplate jeo ne jeo

:blink: Au, dokle je došao hejt. Tu limenku je barem 20 ljudi uzelo u ruke pre nego što sam je uzeo sa rafa. Ne moram baš da se toliko intimiziram sa svima u podeli rada uplemenitom zanatu pivničarskom i trgovačkom.
Nisam ja hejtovala to sa špagetama, samo sam se iznenadila što to ljudi rade, nisam to viđala, a i komplikuje mi proces jedenja. Isto ko i ovo za limenku i pivo - iako ti jesi u pravu što se tiče higijenskih razloga, naravno, ali to mi je druga dimenzija priče. Aljkava sam, šta ću.

Ovo što kaže Dabović je tačno - limenka je nužno zlo, kompromis. Kada se ide negde u prirodu na izlet ostaju opcije da se ponese ona bombica ili odgovarajuća količina limenki. Jasno je šta se bira.Kada je čaša u blizini tu nema dileme šta se radi. :)

Nikad ne sipam pivo iz konzerve u casu. Kada bih razmisljao sta je sve prljavo i plasio se zaraze, verovatno bih zivot proveo peruci ruke 2648 puta dnevno i dezinfikujuci kvake

Nikad ne sipam pivo iz konzerve u casu. Kada bih razmisljao sta je sve prljavo i plasio se zaraze, verovatno bih zivot proveo peruci ruke 2648 puta dnevno i dezinfikujuci kvake
ma jebo prljavstinu. ukus je tu bitniji. pivo ima penu. u konzervi nema pene. meni ovo dovoljan razlog

Jebes ga, ne volijem penu

Jebes ga, ne volijem penu
Boli te kurac.
Špagete:
jedino hladnom vodom možeš zaustaviti dalju termičku obradu i sačuvati aldente. sačuvaš vode od kuvanja i dodaš 2 tople kutlače testu pred, naravno, odvojeno, serviranje.

Edited by nisam ja

I hejt na čorbast pasulj od klot belog pasulja. Beli pasulj je za prebranac! angry.gif

Edited by foton_u_mirovanju

Praziluk vlada! Ti si lud čovek!
+1najbolji luk evr
Nikad ne sipam pivo iz konzerve u casu. Kada bih razmisljao sta je sve prljavo i plasio se zaraze, verovatno bih zivot proveo peruci ruke 2648 puta dnevno i dezinfikujuci kvake
Ako operem ruke više od 500 puta dnevno, neka me kidnapuju vanzemaljci. Osim toga, dezinfikujujem ruke - speicjalnim gelom - nakon što dodatknem kvake.Ne, ozbiljno, nekada me pogled an krompir pire na nečijim ramenima u busu ili tramvaju (prhut) i smrad klošara koji je seo ispred mene podseti na to ko sve pipa šipke (Nije li Tuta Nikolić napisao zašto je prihvatio da igra za Maribor - dali mu auto na korišćenje: "NIkad više masna šiška u autobusu", ukakio se od sreće Tuta). Tada operem ruke vlažnim maramicama.A dogodi se i ovo: dok u bašti restorana jedem to što sam poručio, vidim kako na zadnja vrata izađe i kuvarica koja mi je to jelo pripremila. Izašla da popuši. Pa neki put kad vidim to što vidim, dođe mi da i jelo da operem, ali ne može.Ali najbolje je ne razmišljati o tome. tada bude"edi samo podseti surova stvarnsot podseti da ot OzbiljnodeAl

kad neko jede gulas kasikom :) ne znam kako vi al' ja volem da umacem hleb i jedem ga viljuskom. i ono za sarme, uglavnom po slavam nalecem na te sirotinjske sa mlevenim mesom u naznakama.mali off ne volim kad dodjem kod nekog ortaka u kucu na rucak a on jede ko mecava, guta ne dise, pauza ne postoji. i kad neko mljacka uf

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.