Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

Da, baš se "tučemo", kako si to lepo uočila. Ja napis'o da mi jelo preljuto, on došao da me psuje. I to je, naravno, potpuno simetrična raspodela odgovornosti.Whatever... ovde ionako nisam dobrodošao (recimo, prvi put sam video da se nekome opljune fotka hrane u mom slučaju, maločas, premda je bilo i 50x lošijih fotki i bezveznije hrane kačeno ovde).I svi koji seru po meni žive u Srbiji.Pametnom dosta. (EDIT. Čak i meni).

Edited by Indy
Link to comment
Da, baš se "tučemo", kako si to lepo uočila. Ja napis'o da mi jelo preljuto, on došao da me psuje. I to je, naravno, potpuno simetrična raspodela odgovornosti.Whatever... ovde ionako nisam dobrodošao (recimo, prvi put sam video da se nekome opljune fotka hrane u mom slučaju, maločas, premda je bilo i 50x lošijih fotki i bezveznije hrane kačeno ovde).I svi koji seru po meni žive u Srbiji.Pametnom dosta. (EDIT. Čak i meni).
dok ne nestane...ovaj indy žešći namćor ..
Link to comment
Mora da je nešto u vazduhu, nije samo na forumu ovako napeto.
+1jutros sam se sa zenom ispickarao, pre sat vremena sa sefom, ... and counting...
a sta se ti trpas di ti nije mesto koji kurac? :P
1. ovde ionako nisam dobrodošao2. I svi koji seru po meni žive u Srbiji.
1. potpuno netacno2. nepotpuno tacnoaj' ne zajebavaj vise, stvarno si malo preosetljiv ponekad.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...