Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

Meni je super sa šparglama.
U to sam probao ali nisam pravio, moracu pokusati.Generalno, rizoto je jako plemenito i delikatno jelo, bas uzivam da ga pravim.edit: ala hejtujemo... Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
U to sam probao ali nisam pravio, moracu pokusati.Generalno, rizoto je jako plemenito i delikatno jelo, bas uzivam da ga pravim.edit: ala hejtujemo...
Vala baš smo dali po hejtu. :lol: Risotto je velika majstorija. Ovde kažu da je glavna stvar na kraju kad sve završiš i dodaš parmezan, dodaš još "oraščić" putera, poklopiš i ostaviš 10 minuta tako.
Link to comment
Vala baš smo dali po hejtu. :lol: Risotto je velika majstorija. Ovde kažu da je glavna stvar na kraju kad sve završiš i dodaš parmezan, dodaš još "oraščić" putera, poklopiš i ostaviš 10 minuta tako.
pa i ja tako radim.
Link to comment
cheznous nema ni merkatora, pa ti vidi ^_^
...do septembra...Uskoro se otvara MercaRodic u podrumu Beogradjanke kazu da ce biti "bezobrazno ekskluzivan"...
Link to comment
  • 4 weeks later...
...do septembra...Uskoro se otvara MercaRodic u podrumu Beogradjanke kazu da ce biti "bezobrazno ekskluzivan"...
Neće moći da se živi od ekskluzive na potezu beograđanka - cvetni trg. Naravno, ovde se ekskluzivom smatra ako na rafovima stoje Kilkenny ili Dijon mustard po ogromantnim cenama <_< Edited by pacey defender
Link to comment
Neće moći da se živi od ekskluzive na potezu beograđanka - cvetni trg. Naravno, ovde se ekskluzivom smatra ako na rafovima stoje Kilkenny ili Dijon mustard po ogromantnim cenama <_<
delhaize senf, 69 đunti a predivan
Link to comment

a gde ima da se kupi taj delhaize.ja isto neki preskupo plaćala, ne mili mi se više, i ukus mi postao nikakav kad pomislim koliko košta <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...