Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ma lazes?! pa taj je mene zapratio, pa onda i ja njega misleci da si ti. o boze! sad cu da ga ispisem.a kazi mi, ko je jaci? miskova firma ili saviceva invictus?(ispisala sam laznog i dodala pravog kojota)

Edited by MayDay
Link to comment

ma nije, taj se lazno predstavlja.ih, pa misko je boss, ostali samo rade da bi preziveli. mada sam stvarno popizdeo sto seli megu u krusevac.

Link to comment
ih, pa misko je boss, ostali samo rade da bi preziveli. mada sam stvarno popizdeo sto seli megu u krusevac.
:) misko car.a kazi mi otkud nauljeni paskual na sajtu kod savica? u kojoj su oni semi?
Link to comment
  • 1 month later...

misko doveo novicu, igrace u megi nekoliko utakmica kada se oporavi.misko_raznatovic_miodrag_240812.gif

Edited by kojot
Link to comment

sad kod mog ujaka bio jedan sto mu sin miskov pulen i misko ga vrljnuo u usa na jedan koledz, ali ga ne drzi na vebsajtu. sve to ima svoje i sigurno misko zna zasto.i ja cu glasati za miska kad se bude kandidovao za predsednika.

Link to comment
sad kod mog ujaka bio jedan sto mu sin miskov pulen i misko ga vrljnuo u usa na jedan koledz, ali ga ne drzi na vebsajtu. sve to ima svoje i sigurno misko zna zasto.i ja cu glasati za miska kad se bude kandidovao za predsednika.
Pa juce je pomenuo da koledz nije pravi put za evropske kosarkase i da nisu vidljivi u daljem toku karijere osim ako nisu NBA kvalitet. Takodje je rekao da ne radi sa igracima koji izlaze sa koledza, vec samo sa onima koji nakon koledza odigraju sezonu, dve u Evropi pa onda proceni da li su mu interesantni da ih zastupa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...