Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Protiv slobode Marjanovic 46 index ali je meni i dalje bilo tuzno dok sam ga gledao...iskreno, zao mi decka...elem, vasilije se polako vraca u formu, fizicki deluje dosta pokretljivije i brze no pre 15ak dana...dangubic u losijem izdanju od onog na koje nas je navikao ove sezone...reljic odlicno iskoristio svojih 15ak minuta, lukovic i krstic su mi i dalje nedefinisani igraci u seniorskoj konkurenciji...realno, megu ove sezone vredi pratiti zbog vasilija i dangube i to bi bilo to

Link to comment

Gledao sam Miloja trenera na turniru u Vizuri u septembru, i meni on deluje kao solidan trenerski prospekt™. Konstantno učestvuje, ume i da podvikne, glasan je i autoritativan. Ukoliko je potkovan i znanjem, reklo bi se da ga čeka dobra trenerska karijera.

Link to comment
Rekao bih da je Vojvodina jos uvek bolja. Mega ne igra nista posebno ove sezone, dobijaju zato sto imaju Bobana i zao sto je liga totalni krs, gora no ikad.
Slažem se, samo mislim da je glavno pitanje tu koliko se Mišku ide u ABA ligu. Ako hoće to, ne bi me čudilo da za super ligu dovede recimo dva neka dobra pojačanja i bude ispred Voše.
Link to comment
Slažem se, samo mislim da je glavno pitanje tu koliko se Mišku ide u ABA ligu. Ako hoće to, ne bi me čudilo da za super ligu dovede recimo dva neka dobra pojačanja i bude ispred Voše.
A što da mu se ne ide? Jes da su troškovi veći, i da mu treba duplo veći budžet nego sad, ali tek bi na tom nivou kvalitetno mogao da reklamira svoju ergelu, i da još lakše privlači neke nove igrače. A ideja sa Kruševcem je super, a ukoliko bi stvarno prešli tamo, verovatno bi mu grad Kruševac i neki lokalni sponzori pomogli u finansiranju.
Link to comment
A što da mu se ne ide? Jes da su troškovi veći, i da mu treba duplo veći budžet nego sad, ali tek bi na tom nivou kvalitetno mogao da reklamira svoju ergelu, i da još lakše privlači neke nove igrače. A ideja sa Kruševcem je super, a ukoliko bi stvarno prešli tamo, verovatno bi mu grad Kruševac i neki lokalni sponzori pomogli u finansiranju.
Pa onda ne bi mogao da prodaje te igrače u sred sezone timovima iz ABA lige, kao što će sad da uvalja Bobija. Ovako je super da tu igraju igrači koji nemaju ugovor (odn, imaju sa njim) i kad se nađe klub, odmah se prodaju. Na nivou ABA lige bi morao stvarno da kupuje igrače, potpisuje ugovore sa njima, ne bi tu mogao da igra sa Avramovićem, Reljićem and co. - svi bi ih razvaljivali, to ne bi bilo dobro ni za te klince koji igraju. Na višem nivou od KLS je teško imati menadžerski tim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...