Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ne. mislim da je moc menadzera posledica a ne uzrok naseg crnog raspada. licno mislim da bi vec sa crnogorcima imali daleko jacu reprezentaciju nego sada. o ostalima da ne govorimo. sistem drzavne i drustvene brige o sportu u sfrj, jedan socijalni kapital kosarkaskih mreza, se istrosio. drustvo koje bi moglo da taj kapital regenerise vise ne postoji. misko je usao u jedan vakum.btw, ne mislim da je uloga menadjera mnogo razlicita u ostatku evrope. nba je nesto drugo.

Link to comment

Naravno da nisu krivi samo menadzeri. Ali svakako imaju svoju bitnu ulogu u svom sranju.A nije ovde rec o menadzerIMA vec i menadzerU koji ima monopol i moze da radi sta hoce... Veliko zlo je Misko za nasu kosarku. Veeeliko.

Link to comment

pa da nije on bio bi neko drugi. no sam tekst je i dalje glup. ne mogu da u istom redu stoje rat, siromastvo, djovak i misko kao 4 jahaca apokalipse yugokosarke.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Rant o Miljenoviću, kvalitet. ^_^
misko pentrira duboko.inace, rekao je da vasa mozda ide sledece sezone. ako coki ne reaguje treba reci dzaji da mu je coki porucio da ga tozovac ceka u hotelu radmilovac.
Link to comment
jbg, kojote, sta to prenosis u siframa? kakvi coki i dzaja sada?
coki mora da se otvori za vasu micica.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...