Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Pobeda Mege na produžetke, Miljen 24 poena, 4as, Jaramaz 19+9sk+5as. Miljen dao 10, od poslednjih 15ak poena Mege u regularnom delu.

Link to comment

Jel ima Mega sansi da se uguzi u plejof? :unsure:editizgleda ipak nece moci jer su slabiji od RFMP i Vojvodine u medjusobnim duelimaSteta!

Edited by basketas
Link to comment
  • 1 month later...

Misko4Raznatovic ‏@MiskoRaznatovicBoban Marjanovic, 222cm tall center, joined BC Mega Vizura from Belgrade. He played for Hemofarm, Cska, Zalgiris, Nizhny and Radnicki Kg.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Zanimljivo je da sam bio jedan od četvorice branilaca Kristijana Golubovića kad je pobegao sa suđenja skočivši kroz prozor. Zastupao sam suprugu Vojislava Šešelja prilikom razvoda braka i još mnogo interesantnih slučajeva sam imao.Classy... I naravno, objasnio:Problem je samo rad s njima, zato što treneri ne mogu da isprate njihov dar. Jednostavno, suviše su opterećeni taktičkim zamislima i mladi igrači su nedovoljno obučeni. Oni ne igraju basket, što je premisa za dobro igranje košarke.Objasnio je i da je odrao Toleta i da se nema kud. ^_^ Miško, univerzalista starog kova. :fantom:

Edited by Oxymoron
Link to comment
Zivi u Cvijicevoj, ustvari bar je tamo ziveo dok sam ja bio u tom kraju.
,Zivi na Neimaru, na zadnjoj stanici 24-ke, izvodi cerkice u parkic, cesto ga vidjam kad setam dete. Ne silazi sa mobilnog i dere se dok prica.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...