Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

popravio je malo, vise ne baca cigle u tablu kad ostane sam na trojci a i realizacija polaganja mu je bolja. vidi se da radi. ali mehanika mu je i dalje smesna. sa dobrim sutem, on bi bio lagano alexey shved tip talenta, ako ne i jaci jer je visi i duzi™. ovako, 500 suteva posle svakog treninga, pa makar da ga upristoji.

Link to comment
popravio je malo, vise ne baca cigle u tablu kad ostane sam na trojci a i realizacija polaganja mu je bolja. vidi se da radi. ali mehanika mu je i dalje smesna. sa dobrim sutem, on bi bio lagano alexey shved tip talenta, ako ne i jaci jer je visi i duzi™. ovako, 500 suteva posle svakog treninga, pa makar da ga upristoji.
pa to, nba potencijal ako popravi sut, mada ne verujem da ce se to desiti.
Link to comment

dobro je i to sto sam stigao da napisem, zena mi se popela na glavu da napravim veceru. :Dza galatasaraj nije igrao macvan, povredjen je. u hali su bili duda, sakota, novica, boss...vasa je dao 13 poena u prvom poluvremenu, imao je index 21. prvi put ga gledam uzivo nakon povrede i jos uvek nije skroz spreman. dangubic je bio los, milojevic je popizdeo u drugom poluvremenu. imao je jedan odlican potez kada je ostao 1 na 1 sa ndongom, gde ga je lagano prosao i zakucao. cakic je promasivao otvorene suteve, mislim da je promasio 3 trojke kad je bio sam kao duh u prvom poluvremenu. ostali nisu odigrali nista vredno pomena. posle prvog poluvremena bilo je +1 za galatasaraj, drugo jedva da sam nesto pogledao.

Link to comment
Nakon pobede nad Crvenom zvezdom Diva u sredu, Galatasaraj je u četvrtak bio bolji i od Mega Vizure - 69:77. Tim Ergina Atamana je na ovom meču nastupio bez Milana Mačvana, Henrija Domerkanta i Dejvida Houkinsa, ali je oko 200 ljubitelja košarke moglo da uživa u potezima košarkaša jednog od najboljih timova Turske, kao i mladih nada srpske košarke iz redova Mega Vizure.Na kraju, gost je zasluženo slavio, a istakli su se Jaka Lakovič (11p, 6as) i Furkan Aldemir (8p, 14sk). Ekipu Dejana Milojevića je vodio Vasilije Micić sa 19 poena, tri skoka i četiri asistencije. Mladi plejmejker se vraća nakon teške povrede kolena, pa dobra partija protiv jakog protivnika može da raduje. On je sa valorizacijom 26 bio najkorisniji igrač u oba tima. Pored njega, u srpskom timu se još istakao Boban Marjanović sa 14 poena i sedam uhvaćenih lopti.Utakmici u novobeogradskoj "Vizuri" je prisustvovao veliki broj košarkaških radnika. Među njima su, između ostalih, bili i selektor Srbije Dušan Ivković, Aleksandar Trifunović, Dragan Šakota,Dragoljub Vidačić, Novica Veličković...Mega Vizura - Galatasaraj 69:77 (19:18, 17:19, 18:22, 15:18)Mega Vizura: Reljić 5 (3sk, 3as), Krstić 3, Dangubić 6 (7il), Majić, Avramović, Micić 19 (3sk, 4as), Luković 7, Ćakić 6 (6sk), Tijanić, Bojić 9, Zagorac, Marjanović 14 (7sk).Galatasaraj: Gordon 9 (5ul), Koksal 2, Lakovič 11 (6as), N'Dong 10 (6sk), Acur 11, Sanli, Akiol 13, Aldemir 8 (14sk), Arslan 4, Dagli 9 (5sk).
Link to comment
  • 2 weeks later...
Sloga - Mega Vizura 93:94 (23:29, 27:23, 25:21, 18:21)DVORANA: Hala sportova, GLEDALACA: 500, DELEGAT: Subotić, SUDIJE: Vojinović, Vorkapić, VlahovićSloga Kraljevo: Popović 22 (11as),Ristić, Biloš 10, Jaćović 6, Mijajlović 15, Dašić, Otović3, Blagojević 2, Bogavac, Trivunović 25, Marelja 4, Vuletić 6.Mega Vizura: Reljić 9, Krstić 3, Dangubić 12, Majić, Avramović 15, Micić 24, Luković 6, Simeunović, Ćakić, Tijanić, Bojić 2, Marjanović 23 (9sk).
Link to comment

i treba, misko je the boss evropske kosarke, a jos uvek je veoma mlad. predvidajm da ce ya 10 godina drzati sve vazne americke kosarkase.

Link to comment

Slab je bio onih nekoliko utakmica sto sam ga gledao, vidno usporio i nema nikakvu sigurnost u sutu. Dobro razigravao ekipu i to je otprilike jedino sto je dobro radio. Cenim da ce mu trebati cela sezona da se dovede u normalu.

Link to comment
Slab je bio onih nekoliko utakmica sto sam ga gledao, vidno usporio i nema nikakvu sigurnost u sutu. Dobro razigravao ekipu i to je otprilike jedino sto je dobro radio. Cenim da ce mu trebati cela sezona da se dovede u normalu.
+1...ima par kg vise, ali je znatno sporiji, ne moze da pretrci nikoga, samopouzdanje otislo u kurac...tek ponekim potezom podseti na raskosan talenat zbog koga je Mega dobila dosta navijaca prosle sezoneElem, verovatno ce se vratiti na stare staze kako sezona bude odmicala...za razliku od ostalih nasih talenata on moze sebi da priusti ovaj period povreda+rehabilitacija...minuta mu nikada nije falilo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...