Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

:(I sad ti meni reci, Kalavero, da ovo nisu znaci dekadencije i da je serija i dalje sveža, bistra, inteligentna i duhovita kao i pre?

Jedine dobre mjuzikl epizode u sitkomima su u Family Guyu.

Edited by Lrd
Link to comment

Ne znam sta da ti kazem ako ti se ideja ne svidja (mrtav si iznutra :() ali stavi drugu recenicu u spojler, neki ljudi ne vole da znaju sta ce se desavati u sledecoj epizodi.

Link to comment
Ne znam sta da ti kazem ako ti se ideja ne svidja (mrtav si iznutra :() ali stavi drugu recenicu u spojler, neki ljudi ne vole da znaju sta ce se desavati u sledecoj epizodi.
Stavio sam spojler, mada ni ja ne znam šta će se dešavati u sledećoj epizodi. :)A samo sam bio mrtav iznutra, sada sam se ponovo rodio sa još istančanijim ukusom i smislom za humor, prema kome je nova sezona Komjunitija pala sa trona na deobu nezavidnog šestog mesta.
Link to comment
A nije bash toliko losha ova sezona. Prvih par epizoda su dosadne, ali sve je bolje kako odmice sezona.
Istina, kao što je istina da su mjuzikli bulja, i to nije stvar ukusa već činjenica.
Link to comment
A nije bash toliko losha ova sezona. Prvih par epizoda su dosadne, ali sve je bolje kako odmice sezona.
Nisam ja govorio da je loša serija uopšte, samo da je treća sezona vidno i osetno slabija od prve dve.
Istina, kao što je istina da su mjuzikli bulja, i to nije stvar ukusa već činjenica.
Ne znam, ona mjuzikl epizoda Buffy je bila super :)Ali da, mjuzikli su gay.
Mjuzikl epizode - 'ajde. Ali mjuzikl kao mjuzikl je do jaja, a vi nemate pojma. angry.gif Edited by Lrd
Link to comment

jutros pred posao histerično menjam kanale, i u jednom trenutku čujem "oh christmas troy, oh christmas troy".i kao šta je ovo? Kad ono Community sa srpskim titlom? da skratim, Pink Family emituje Community, i to TRI puta dnevno SVAKOG DANA!

Link to comment

Nisam ni ja neki ljubitelj mjuzikala, ali uopste nije bilo lose. :) Sad nekoliko meseci bez Komjunitija, mada bolje i to nego da zauvek ostanemo bez njih, jos uvek postoji sansa da se i to desi. :( Doduse, ovo bi bilo sasma™ pristojno finale.

Edited by Calavera
Link to comment
@BKBMG
Hey community family it looks like I'm retuning to the classroom one mo gin in jan
Epizodu josh nisam gledao. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...