Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

9 hours ago, ToniAdams said:

ok za rusku il nemacku tv produkciju

 

cija je? nisam obratila paznju

 

jesi li gledao film?

 

cela prica je naivna

 

jedini sok je zika todorovic koji u kolima izgleda isti otac! gledam i ne verujem, pricinjava mi se bora :)

ne znam zasto mu daju epizodne uloge ili neke slabice, kada covek moze da iznese ceo film na svojim ledjima kao kolege bjela i pok. glogovac. 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Baća,onaj lik s bradom.

divila sam se njegovoj frizuri. cak sam i bradu (duzinu) istolerisala al frizura je savrsena!

 

a njegov lik je najgluplje napisan. nista nema veze sa zivotom

Spoiler

prvo je obsesivan sa devojkom sto radi u kiosku, pa odjednom siledzija, a onda kao picka moli brata marasha da smanji gas u rikvercu!!! takva histerija kao da si kumsa stavio u auto a ne kao nekog krimosa :laugh:

problem sa marasem je sto su nam ga prikazali kao nekog ko je poslusan i bistar i odlican vozac, a ne neko ko radi na svoju ruku i glumi svarcenegera. 

 

inace mi je ovo prvi film da gledam bikovica na ekranu, odlican je i zao mi je sto nije vise bilo close-ups  na njega. osvezenje mi je kao i onaj klinac sto mu glumi brata. pa i ovaj mu ortak samo sto mu glup dijalog ali je odlican glumac. za 10minuta tamo pokazao je da je prilicno koloritan

 

a sto me pitas u vezi njih dvojice? mislis da ima nesto vise od samo drugara sto su odrastali?! 

 

Edited by mustang
Link to comment

Ma onako pitam,baš sam očekivao da te Biković nervira.

 

A Baća i jeste pravi primer mirijevskog krimosa,dobro su ga napisali,ne sumnjaj u to :D

Edited by Milošica
Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Ma onako pitam,baš sam očekivao da te Biković nervira.

 

A Baća i jeste pravi primer mirijevskog krimosa,dobro su ga napisali,ne sumnjaj u to :D

 

bikovic nije srpska skola glume gde imas jedno te isto lice i samo menjaj jacinu glasa

 

prilicno je organski pred kamerama

kao i ovi klinci 

nisu teatralni kao glogovac i bjela. 

 

znaci baća bi umro kada bih ga provozala :laugh:..jak kriminalac onda hahahahah

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

cija je? nisam obratila paznju

 

jesi li gledao film?

 

cela prica je naivna

 

jedini sok je zika todorovic koji u kolima izgleda isti otac! gledam i ne verujem, pricinjava mi se bora :)

ne znam zasto mu daju epizodne uloge ili neke slabice, kada covek moze da iznese ceo film na svojim ledjima kao kolege bjela i pok. glogovac. 

 

 

pogresno sam se izrazio, ok je u poredjenju sa ruskom il nemackom tv produkcijom, to je taj neki nivo. nije totalno djubre, ali realno nije ni ne znam kakav film. puno toga izvlace zika, glogovac i bjelogrlic na rutinu. nema fakat sramnih momenata u scenariju, sto je postao trejdmark srpske kinematografije.

mislim da je dobro sto je nesto ovakvo snimljeno u svakom slucaju, al da mora i moze bolje.

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

pogresno sam se izrazio, ok je u poredjenju sa ruskom il nemackom tv produkcijom, to je taj neki nivo. nije totalno djubre, ali realno nije ni ne znam kakav film. puno toga izvlace zika, glogovac i bjelogrlic na rutinu. nema fakat sramnih momenata u scenariju, sto je postao trejdmark srpske kinematografije.

mislim da je dobro sto je nesto ovakvo snimljeno u svakom slucaju, al da mora i moze bolje.

 

da da, slazem se da je dobro da je snimljeno al da moze i bolje. plitko su razvijeni likovi osim cara. steta, cisto sumnjam da u srbiji nema dobrih scenarista. 

Link to comment

ajvar

 

 

ne mogu da verujem da doziveh da mi kicic ne smeta. odlican bio

Spoiler

 

dobra drama, odlicni glumci! odlicna rezija jedina

par sitnih zameki:

sto se nije dublje uslo u njihov razdor/odnos...i dalje ne znam zbog cega su se udaljili (razlog da nije srecan tamo tek na kraju saznajemo a to se ni jednom nije naznacilo pre);

vidino ponasanje medju ljudima (sta dolazis koji dzavo samo da kvaris atmosferu a neces da pricas normalno);

sto vesna cipcic izgleda samo malo starije od natase ninkovic 

stalno bezanje od razgovora

 

 

preporuka, idealno za kisne i depresivne dane da se gleda :)

 

 

 

 

 

 

Link to comment

al kad krenuse bebce da uvaljuju za stolom majko mila! i hranu! tacno bih nervni slom dobila...srecom te me familija zna :laugh:...i muza. 

 

 

Link to comment

Meni je Ajvar najbolji nas film u poslednje 3,4 godine. Neko je bas dobro preneo ponasanje klasicne srpske porodice. Meni je super obako kad svi izadju i masu kad ovi krecu iz kuce i ona njena mama sto se stalno nudi a nista ne radi.

Edited by bags
Link to comment

Боже, погледах сад на РТСу "Звезде су очи ратника", филм из 1972. године. Колико глуп филм, колико су глупи ликови и радња, амејзинг.

Link to comment

ja sinoc gledao hajde da se volimo, prvi put nakon prvog gledanja krajem osamdesetih. meni to super trash. filmasi su znali da se zezaju u to vreme. a danas kao prave satro ozbiljne filmove, a u stvari tragikomicne. tek u poslednjih godinu- dve malo smo digli nivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...