Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

On 2.4.2020. at 11:31, Nikodije said:

Teret fenomenalan, na svim poljima. 

Drugi sjajan domaći film koji sam pogledao u poslednjih mesec dana, a četvrti u poslednjih godinu- dve, tako da se nešto pozitivno dešava u srpskom filmu nakon 30 godina ničega.

 

 

Link to comment
On 2.4.2020. at 2:31, Nikodije said:

Teret fenomenalan, na svim poljima. 

Drugi sjajan domaći film koji sam pogledao u poslednjih mesec dana, a četvrti u poslednjih godinu- dve, tako da se nešto pozitivno dešava u srpskom filmu nakon 30 godina ničega.

 

Teret fantastican. Lucev u svemu u cemu se pojavi dominira, akcenat polu beograd polu vojvodina, kao da je panchevac. Jos udara rupe dok vozi tako da je i po losoj voznji kao i sa akcentom ubo u sredinu.

 

Ambijent me vratio u 99tu, jezivi raspali kamioni, prsluci, prevelika odeca i sivilo sivilo zima i vetar.  

 

Sad hocu da nadjem dokumentarac Dubina Dva, ali ne uspevam,... 

Link to comment
1 hour ago, Blojler said:

 

Teret fantastican. Lucev u svemu u cemu se pojavi dominira, akcenat polu beograd polu vojvodina, kao da je panchevac. Jos udara rupe dok vozi tako da je i po losoj voznji kao i sa akcentom ubo u sredinu.

 

Ambijent me vratio u 99tu, jezivi raspali kamioni, prsluci, prevelika odeca i sivilo sivilo zima i vetar.  

 

Sad hocu da nadjem dokumentarac Dubina Dva, ali ne uspevam,... 

 

neverovatan ambijent i atmosfera. stvarno treba umeti napraviti takav slow burner, gde se zapravo nista posebno ne desava, a opet si kao na iglicama. sav uzas je  ostavljen na coveku koji gleda, da zamislja i prezivljava, drama ("teret") je u svakom ponaosob, kako ce se nositi sa situacijom.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Jel ima negde taj Teret da se nađe a da nije strim...



... Shiit has hit the fan...
 

 

ima na trafikama, ne secam se tacno na kojoj, al ima.

Link to comment

Odgledao Ajvar sinoc. Bas pozitivno iznenadjen. Nisam nikad pre cuo za Anu Mariu Rossi. Dosta situacija iz nase kulture i obicaja su preneli. Cak i Kicic nije smetao. Mozda zato sto imam druga kojeg je on bas dobro odglumio. Isto recimo lik njene mame je tako tipican. Oni sto se najvie nude da nesto urade obicno nista ne urade.  Muzika isto bas pogodjena. Citav film nije pretenciozan.

 

Jedino mi se nije svidela gay tema. Mislim da nije trebala...

 

Od mene 7.5/10...

Edited by bags
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...