Jump to content
IGNORED

Mućke


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Neki od proizvoda kojima je Del trgovao Hail.gifDel's Spiel: 'The church'll be rejoicing, the flock'll be redeemed. Rein a dire, rein a faire as they say in Lourdes.'The Real Deal: This Romanian wine, blessed by the lorry load for communion, happens to be white wine....Del's Spiel: 'Peckham Spring water, from a natural and ancient source.'The Real Deal: 'Well its from the Thames, you can't get more ancient and natural than that!'....Del's Spiel: 'Pressed from the finest grapes in France, 5 year old Beaujolais Nouveau white wine as drunk by Jean-Claude van Damme.'The Real Deal: White wine is contained in the bottles and as any drinker of wine knows Beaujolais Nouveau is RED! and should be consumed within 6 months.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Razzmatazz

    13

  • Marvin (Paranoid Android)

    8

  • bergasa19

    7

  • Arkadija

    6

Aj, ja da probam da kontriram. Obozavam seriju. Medjutim. Ima jedna epizoda, ona kada se Rodni druzi sa cerkom nekog vojvode, pa del pokusava na svaki nacin da ga ozeni sa njom, i na kraju valjda sredjuje i neke pare koje rodni odbije.Ta epizoda kao da je pala sa Marsa, upravo imajuci u vidu kakav je Del inace prikazan.

Link to comment

Jel si siguran, zar ga del na kraju ne pita da li je uzeo pare. Rodni kaze da nije uzeo. A del ga pita kako je mogao da odbije xx funti. Rodni pobesni jer nije rekao delu koliko mu je funti ponudjeno i tko skapira da je to sa parama bila delova ideja?

Link to comment

U pravu je Hamlet, Del je samo sredio sa Vojvodom da ovaj ponudi Rodniju pare da bi se Rodni okanuo njegove ćerke, nije Del sam uzeo nikakve pare, na kraju je i popizdeo kad je čuo da je Rodni odbio. Inače u pitanju je epizoda Royal Flush, pomenuo je već Bata da je ta epizoda malo specifična, ni sam Saliven nije bio zadovoljan s njom. Epizoda je početno bila zamišljena kao prvi specijal koji bi trebao trajati sat i dvaes minuta, a naš noćni program ju je secnuo na dva komada po 40, i dalje ih imam negde na kaseti, i ta je prvo bila puštena bez smeha publike. Međutim, epizoda jeste mučna za gledanje, i 2004-te, Saliven je uradio verziju skraćenu na 40-50 minuta + sa publikom, jer je i sam smatrao da je Del Boj tu po prvi put bio prikazan u lošem svetlu. Mada baš i nije uspelo to neko ublaživanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...