Jump to content
IGNORED

Mućke


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Razzmatazz

    13

  • Marvin (Paranoid Android)

    8

  • bergasa19

    7

  • Arkadija

    6

ja se slazem sa svima. najjaca epizoda ikad. sve jedna. sad kad su bile ove demonstracije meni prva asocijacija bila mucke. ima ona epizoda kad gori pekam pa svi stanu u po demonstracija da del boj prodje autom do zgrade. a on prolazi kroz spalir i ugovara poslove kroz prozor, sto sa demonstrantima, sto sa pandurima. u osamdesetima je to bilo regularno.volim i one duze epizode - amsterdam i dragulje, pa kad uvezose ilegalnog emigranta na putu iz francuske, pa majami, pa izlet u margejt. ima toga... a opet, najdraze su mi stare, to neuobicajeno musko domacinstvo, ko maratonci. omiljeni sporedni - ne mogu se odluciti izmedju trigera i bojsija. ne zna se koji vise briljira kad mu se da sansa. kad su u pitanju emocije, osim onog sto je pomenuto meni bas bila knedla u grlu kad je del boj popio batine od onog robijasa s cijom zenom (starijom gospojom) se rodney smuvao pa mu to precutao... i kad je del boj saznao da mu je rodney polubrat pa kao pokusavao da zataska. inace, dugo sam imao problem s jasonom. bio mi delboj i nisam nikako mogao da se naviknem da je neko drugi. jedno par godina sam muku mucio dok nisam poceo da ga prihvatam u drugim ulgama. a nije do njega, naprotiv - gde god se pojavio je na visini zadatka, sjajan i potpuno u ulozi. bas sam se namucio s tim.

Link to comment

sve ste već rekli, definitivno the serija koja je uticala na generacije, od prvog puta kad sam je otkrio gledajući noćni program sa starijima™, pa do bezbrojnih repriza tokom kasnijih godina, postala je nešto što formira smisao za humor, pogled na svet, a identifikacija s likovima je išla do te mere kao da su članovi porodice i drugari iz kraja. jedina serija koju je i moja keva gledala i umirala od smeha. ne mogu da izdvajam omiljene epizode, svaka je imala nešto, ono što je meni davalo glavni pečat seriji je sleng, i svi oni sjajni izrazi i fraze - on your bike, you plonker, dirty old git, you fat tart, geezer, etc..i da, jesam ja jedini koji ako me se već natera da biram priznajem da mi je deka bio kuliji od alberta?za sporednog lika nemam dilemu, 1 i jedini trig.

Edited by Gonzo
Link to comment

u par epizoda se videlo da su glumci istinski uživali dok su snimali. na par mesta sam primetila da režisernije isekao njihove šale (epizoda kada su čuvali bojsijevog psa, a albert pio kučeće vitaminepa i dospeo u bolnicu).žao mi je što ne umem da nađem klip, baš bih to rado opet pogledala.negde sam pročitala da je glumac koji je igrao alberta bio amater. 35 godina je radio kao bankarski činovnik.

Link to comment

najjače je kad istu epizodu gledate sedmi put pa onda počnete da primećujete i detalje na koje do tada niste obraćali pažnju - sve one jelenske glave, figure, ludačke tapete i kič drangulije za koje ne znate gde mogu uopšte da se kupe.scenografi su se provodili za sve pare.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...