Jump to content
IGNORED

Mućke


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Razzmatazz

    13

  • Marvin (Paranoid Android)

    8

  • bergasa19

    7

  • Arkadija

    6

Meni je Albert nekako previše teatralan.Nije da mi je loš, samo lošiji, Deka mi je, jbg, Deka. Sedi, gleda tv i odvaljuje, to je mnogo teže nego imati during the war lajnove u svakoj epizodi što je smešno po defaultu. Javlja mi se enormna želja da gledam sve ponovo. A ovi što skidaju, a nemaju već poskidano mogu samo reći - shame on you! angry.gif

Link to comment

Imam ja sve, kao DVD-ove, kao ripove za veliki ekran i konvertovano u manju rezoluciju za mobilni. Beat that :lol:BTW, bilo bi dobro da Deka odvaljuje fore - ume tu i tamo, ali više mi je tu sedeo kao seoska mlada, služi baš kao što je sam Del najbolje opisao "like glasses on a bloke with one ear".

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Obratite paznju kako se i sam Jason jedva suzdrzava da se ne nasmeje u ovoj sceni. A evo i jedan dramski momenat. U toku svadje Rodni kaze:"Let's face it, Del, so far I am your greatest success. Tells a lot about both of us, don't it?"

Link to comment
krenuo da skidam sve od prve sezone. i dalje se smejem ko blesav na fore koje znam napamet.
imam ih negde na cd-ovima, idealna prilika da ih stavim na hdd!inace jel ovo "nasa" tiha jeza?tihajeza.jpg Edited by eye of the beholder
Link to comment

Teško mi je da izdvojim neku epizodu, ali mislim da sam se najviše smejao ono kad je Rodni pobedio na likovnom konkursu za decu, na koji ga je naravno prijavio Del Boj :D"Act your age Rodney" i genijalan scenario sa tipičnim luzerskim krajem..

Edited by Baba Ji
Link to comment

Ja bih glavu dao da je Rodney u jednoj epizodi nosio Rage against the machine majicu ispod bade mantila. :Hail:Ne znam odakle sam izvukao to, nisam se setio toga godinama, ali koliko se sećam - virila je maja ispod. Možda sam Utripovao, problem je što se nije jasno videla već su vireli samo delovi imena benda. Pod uslovom da sam dobro video, naravno.

Link to comment

Ja ne mogu da verujem da se još uvek nije pojavio neko kome se Mućke ne sviđaju, ili da mu/joj je smorno što se stalno repriziraju, ili neko ko mora da ima kontra mišljenje samo zato što svi ostali misle drugačije. Rekla bih, da je ovo jedini topik na forumu, gde je postignut apsolutni konsenzus o nekoj temi, i da kao takav mora da dobije poseban status (moderatori, smislite nešto lepo)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...