Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

59 minutes ago, Meazza said:

U zadnjih deset godina se nisam toliko smejao kao gledajuci epizodu sa Krisom i Polijem u sumi.

 

 

Najjaca epizoda, mislim da sam vec pisao

Link to comment

sopranovi su kao najbolja riba na svetu i ti klimas glavom na sve sto kaze, ako ti kaze da usisas dnevnu sobu ti usisas ceo stan, pa onda odes kod komsije i usisas i njegov stan

zato je i moguce da situacija sa rusom ostane nerazresena, a da to ne bude bezveze 

Link to comment
22 minutes ago, Escalade said:

sopranovi su kao najbolja riba na svetu i ti klimas glavom na sve sto kaze, ako ti kaze da usisas dnevnu sobu ti usisas ceo stan, pa onda odes kod komsije i usisas i njegov stan

zato je i moguce da situacija sa rusom ostane nerazresena, a da to ne bude bezveze 

 

Meni je bogami bezveze. Bio sam siguran da ce Poli da najebe zbog toga.

Link to comment
10 hours ago, Plajvi said:

Ima i ona epizoda kad su se peglali protiv indijanaca na Columbus day. :laugh: Koliko licemerja, ironije, suptilnog humora zapravo ima u svemu, za razliku od 98% stvari koje sam ikada gledao, ovo ne da mogu, nego moram bezbroj puta. 

 

Ta epizoda je i za nas interesantna, jer uvredjena Carmela na dorucku prica kako je profa istorije A.J-ja na faksu rekao da bi se Kolumbu danas sudilo za zlocine kao onom Milosevicu u Hagu..

Link to comment

Poli iz perioda kad je mater smjestio u starački dom.

Posebno dobar mi bio u epizodi kad su se sklonili na Floridu i kad ga Toni umalo nije ubio na pecanju, Na brodu su i Poli traži pivo, Toni se dvoumi dok gleda u pivo i čekić.

Link to comment
23 hours ago, Plajvi said:

Ima i ona epizoda kad su se peglali protiv indijanaca na Columbus day. :laugh: Koliko licemerja, ironije, suptilnog humora zapravo ima u svemu, za razliku od 98% stvari koje sam ikada gledao, ovo ne da mogu, nego moram bezbroj puta. 

Ovde ralfi dominira...

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...