Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

jebi se, gazo! taman sam prelomio za i30..ama bas nista ne znam o suzukiju na 4 tocka, imam njihov skuter i vrh je, ali mi nikad nisu ni skrenuli paznju vozilima...osim eventualno svifta. a dodatno sam konzervativan skeptican prema ovim NitRibaNitDevojka hibridima...al da ima cenu, ima! inace, mrzim ove "visoke" linije u C klasi, izgleda mi ko ona nova skoda sto pretenduje na city SUV inace, juce mi se dogodio dodatni mentalni udarac u jaja - burazer, sef prodaje u jednoj mocnoj lizing kuci, sada vozi akorda 2.4 i-vtec u onom "executive" paketu...vracen sa lizinga, neki munze-konza nije mogao da ga placa...presao 15k. ja, vise iz sale, pitah koliko bi mogao da mi napravi cenu...kaze covek 20k :s_w:...missim, racio mi kaze da bi ta kupovina verovatno bila sat vremena do Nisa, 30litara i 18bodova, al napali se covek ko majmun

Link to comment

ma nemam 20k uopste, niti bih ja ta grla mogao da napojim posle, samo se lozim...kada ti covek ponudi zver od 30k za 20 napalis se, simple as that

Link to comment

Po meni najbolje kupovina za 15k je fluence, na Sajmu mi je bar tako delovalo. Istina nije karavan ali mu ne fali prostora. E sad, cene novih vozila su pale, znaci da pola tih para mozes da nadjes odlican polovnjak, stvar ukusa.

Link to comment

znam to, ali inicijalni racio je bio da cene novih auta nikada nece biti nize..lepo izgleda ovo, ali definitivno necu francuza. hetchback konfiguracija, nista karavan, to izbegavam onoliko...

Link to comment

evohttp://www.suzuki-srbija.rs/upload/Cenovnik/CenovnikAutomobila.pdfcena je tacna za 1.5 motor sa 111KS, 11.990 non metalic, 300e doplata za metalik/pearl eff.1.6 motor verzija je 1900E viseako ovo stoji u zvanicnom cenovniku, za ocekivati je da ako pregovaras preko dzaka sa parama, cena ide dole :D

Link to comment

nemam ja toliko shkea, da se nategnem bas, mozda 10k. kupovina i30 je zasnovana na 0% kamati za lizing i ucescem od 50%...jbt, kakav je njihov AWD? ortak mi vozi Vitaru i hvali je na sva zvona, ali on ne izlazi iz Bg, a i nema prevelikog iskustva... i na koju foru trosi 6.5 ako je 4x4 :blink: ...sve i da je 1.2l

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment

ma trosi qrac toliko, isto ko sto moj 1.9 CDTI trosi 6 na papiru pa se ne secam kad sam ga skinuo ispod 8.5-9 (sem kad moja zena stavi svoje stopalo 36 na papucicu)ortak koji vozi taj 1.5 2WD je celu zimu na 10 litara a po ozbiljnom minusu i vise.

Link to comment

sad mi ovaj ortak sto vozi sx4 kaze da ta verzija od 11.990 ima glx paket opreme sto u prevodu znaci manuelna klima, maglenke, ne znam koliko erbegova i - pazi sad - alkantara koza unutra. ovi su sigurno prsli skroz cim ovo sve daju skoro za cenu svifta, mada sa druge strane fabrika je na 300km odavde tako da nemaju neke transportne troskove. isto ovo vozilo u irskoj kosta 18k E.

Link to comment

pa doslovce je to cena svifta od pre 2 godine.znam posto sam razmisljao o nabavci istog, tj swifta.ozbiljno dobra kupovina, da sam u stadijumu (stanju) nabavke novih kola, ne bih se razmisljao vise.a za vitaru ne znam, ali grand vitara je vise nego ozbiljan terenac.

Link to comment

vozio samjutros paralelno s jednim (lik se inace ukenjao, priblizio sam mu se na 10cm i zurio u kabinu :D) i bas je visok, jbt! cini mi se visi i od onog Fusion-a (?). generalno, kada bih kupovao malo vise vozilo, trazio bih 4x4, a da ga kupujem/tocim za tolicno medjuosovinsko... a i na nedeljno rucku u tazbini dobih hint da tast razmislja o novoj makini, te da bi Forestera (2.0, '07, automatik, koza, full) mogao ustupiti svojoj naslednici pod povoljnim uslovima :wicked:inace, ja nisam u tom fazonu koze (samo vezivanje i bicevanje donekle)...bar dok ne budem imao vozaca da to zagreje/ohladi pre nego li sednem:P

Link to comment

Beži od te kože u pičku materinu, treba da je tretiraš pomadama kao kreten plus to o zagrevanju/ladjenju. A tasta prvom prilikom dobro nacirkaj pa mu kaži da slobodno vozi gajbi npr. baš pored FDU jer tu "nikad nema policije", pa se potom ponudi da preuzmeš brigu o vozilu dok je njemu oduzeta dozvola :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...