May 7May 7 6 hours ago, Zli Gli said:Jebes SNS firmu, gde je tu tvoja licna finansijska dobit? ja sam mogao da zaradim 200 do 250 evrica, jer u slucaju da nisam radio u ovlascenom servisu, steta koju su oni procenili je 115k. Draze mi je bilo da oni puknu 2500 evrica, nego ja da zaradim 250
May 7May 7 5 hours ago, Zli Gli said:Obicno se prodje jos mnogo bolje tj. bude vise plusa kad se koriste usluge agencija koje rade auto odstete, zato i pitamto sam radio pre nekoliko godina, i znam za foru. prvo sam i zvao agenciju sa kojom sam saradjivao, on me i savetovao da se ne tuzakam sa globosom jer su naporni i bezborazni i oduvaju te. ovako nemaju izbora.
May 7May 7 Ja sam cuo da su Generali i DDOR najgori po tom pitanju, Globos prosek, Dunav solidno siroke ruke a AMS(S) isplacuje i ne pita nistaA to na realnu stetu od 1000e da budes dobar samo 250 mi zvuci skoro pa nemoguce. Ovi moji su za prednji branik od Reno Lagune 2009. godiste izvukli poznaniku 170 hiljada a uzeli 25500 (15%), on ga nije ni sredjivao ali je steta bila do 150e max, na Pasatu B7 na stetu od 300e izvukli iz prve 140 hiljada i ulozili zalbu na jos 70, itd itd
May 7May 7 Idemo dalje, crkao mi akumulator, ok nije problem, zamenim, naravno skuplji 2 puta u odnosu na benzinca.Razumem, ovaj je veci, pritom start-stop.Ali ma jos, kad sam verglao na poluprazan akumulator, popalile mi se sve lampice, posle zamene sve se iskljuce osim one za tempomat, i ne radi tempomat. Obrisu mi gresku u sistemu, neko vreme radilo, pa se opet javilo. Odem u servis, kazu mora reset gatewaya, 80 evrica.I tako...Hoces da jedes hoces da jebes, a to kosta brate... Edited May 7May 7 by brusli
Create an account or sign in to comment