Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pitanja o svemu i svačemu

Featured Replies

6 hours ago, Zli Gli said:

Jebes SNS firmu, gde je tu tvoja licna finansijska dobit? fantom

ja sam mogao da zaradim 200 do 250 evrica, jer u slucaju da nisam radio u ovlascenom servisu, steta koju su oni procenili je 115k. Draze mi je bilo da oni puknu 2500 evrica, nego ja da zaradim 250

  • Replies 8.2k
  • Views 610.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Da prijavim samo da mi je onaj advokat sto radi auto odstete izvukao na onih 25 hiljada dinara jos dosta, do 200 hiljada sto je valjda i maksimum preko evropskog izvestaja. Dao sam mu 15% po dogovoru,

  • InvisibleLight
    InvisibleLight

    Nasla sam, na 500m od stana u travnjaku/liscu na putanji gde kiki kaki a ja se sagnem da pokupim i d3sava se da mi ispadne telefon iz dzepa jakne, a sinoc ocigledno i kljuc  Koje olaksanje..

  • Pa to vise nije subotnji vec celodnevni Bukvalno ne izlazim iz auta, jos sad kad sam na odmoru, pa se vozikam onako, pomalo i besciljno. Da mi je neko rekao da cu toliko da zavolim da vozim… dobr

Posted Images

5 hours ago, Zli Gli said:

Obicno se prodje jos mnogo bolje tj. bude vise plusa kad se koriste usluge agencija koje rade auto odstete, zato i pitam

to sam radio pre nekoliko godina, i znam za foru. prvo sam i zvao agenciju sa kojom sam saradjivao, on me i savetovao da se ne tuzakam sa globosom jer su naporni i bezborazni i oduvaju te. ovako nemaju izbora.

Ja sam cuo da su Generali i DDOR najgori po tom pitanju, Globos prosek, Dunav solidno siroke ruke a AMS(S) isplacuje i ne pita nista

A to na realnu stetu od 1000e da budes dobar samo 250 mi zvuci skoro pa nemoguce. Ovi moji su za prednji branik od Reno Lagune 2009. godiste izvukli poznaniku 170 hiljada a uzeli 25500 (15%), on ga nije ni sredjivao ali je steta bila do 150e max, na Pasatu B7 na stetu od 300e izvukli iz prve 140 hiljada i ulozili zalbu na jos 70, itd itd

Idemo dalje, crkao mi akumulator, ok nije problem, zamenim, naravno skuplji 2 puta u odnosu na benzinca.

Razumem, ovaj je veci, pritom start-stop.

Ali ma jos, kad sam verglao na poluprazan akumulator, popalile mi se sve lampice, posle zamene sve se iskljuce osim one za tempomat, i ne radi tempomat. Obrisu mi gresku u sistemu, neko vreme radilo, pa se opet javilo. Odem u servis, kazu mora reset gatewaya, 80 evrica.

I tako...

Hoces da jedes hoces da jebes, a to kosta brate...

Edited by brusli

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.