Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

On 2/9/2018 at 12:50 AM, Bujodrag said:

Meni je najbolji bio četvrti. Nekako najkompletniji. Ili barem s najmanje rupa.

Meni je trojka ostala u mnogo boljem secanju zbog originalnosti i mnooogo zanimljivijeg negativca.

Spoiler

 

I cetvorka je super al skoro da nista nisu promenili u odnosu na trojku. Prica mi je isto slabija.

Link to comment

Just cause 2 je car u odnosu na just cause 3! Odigrao 5-6 sati i nikad više upalio, smor. Doduše sigurno bih imao više strpljenja da kontrole nisu iz nekog razloga skroz užasne.

Link to comment
10 hours ago, renne said:

Dead Space free na Originu

 

i ja sam u iskusenju da malo obnovim, ali ipak... origin... 

 

12 minutes ago, katamaran said:

Meni je trojka ostala u mnogo boljem secanju zbog originalnosti i mnooogo zanimljivijeg negativca.

  Reveal hidden contents

 

I cetvorka je super al skoro da nista nisu promenili u odnosu na trojku. Prica mi je isto slabija.

 

pa ono, ukusi su razliciti, ali meni je ovo bas "eto sto sam lud" teritorija :D ovde mu je bar solidan delivery, svaka druga scena s njim je blagi uzas.

Link to comment
32 minutes ago, Ruxin said:

Just cause 2 je car u odnosu na just cause 3! Odigrao 5-6 sati i nikad više upalio, smor. Doduše sigurno bih imao više strpljenja da kontrole nisu iz nekog razloga skroz užasne.

Ja trojku samo probao taman sto sam presao na win 10 pa su me nesto zezali drajveri za graficku i ono je bilo jezivo. Otprilike je uvod isao 2-3 fps ako ne i sporije. Posle probam novu mafiju i isto neigrivo i od tad sam batalio igrice.

 

Sa dvojkom i ranijim mafijama sam se nauzivao. Uz GTA seriju verovatno najbolje igre.

 

Razmisljao sam da modernizujem komp al zbog igrica sigurno necu. Bas sam izgubio volju(al to je deo neke sire price).

Link to comment

celeste je kvalitetan masocore naslov, ali nesto mi tu ipak nedostaje. u poredjenju s direktnom konkurencijom (the end is nigh), celeste je osetno manje dinamicna igra u kojoj se previse vremena trosi na presporo pentranje uz litice :dry: plus, za razliku od the end is nigh gde je svaki novi skrin bio izazov za sebe, celeste cesto u jednacinu ubacuje vece prostore koji se granaju u mnostvo drugih puteva, prolaza i hodnika. necu reci da se radi o krizi identiteta, ali jasno je da celeste ipak nije toliko kompaktno iskustvo kao mcmillenovo najnovije cedo. s druge strane, nivoi su zadovoljavajuce razliciti i mahom zabavni, mada je onaj s jakim vetrovima vise naporan nego bilo sta drugo. cini mi se da celeste ispunjava svoj pun potencijal tek nakon otkljucavanja duplog skoka, a to se desava tek negde u poslednjoj cetvrtini igre.

 

da, ima tu i ta neka prica, mada bas i ne zavredjuje sve te hvalospeve kojima je obasipaju kriticari. tacno je da se igra dotice nekih teskih tema, ali meni je sve to delovalo prilicno povrsno i nezgrapno. mislio sam da me bar na kraju ceka neki zajebani plot twist, no sve se ipak svodi na metaforu o planini koju svako od nas nosi u sebi i tako to. doduse, ako iskljucimo hajp, priznacu da mi je ipak bilo stalo da vidim sta ce biti s madeline na kraju njene avanture. u neku ruku, to je valjda i najbitnije™.

 

 

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...