Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

23 minutes ago, Ruxin said:

Vrlo si edgy kurjače.

 

Nego jel valja night in the woods? Nisam ništa igrao 100 godina, ovo deluje kratko i interesantno.

ja edgy a vi placate igrice :lol:
al dobro, sto kaze narod gde ima tu se i prosipa

Link to comment

Bas sam sad pogledao destkop, realno ne bi mogao ni za dva meseca da zaradim ono sto mi stoji tu 
Precog vas gastabajtere ne racunam, jbg nekad lavovi ,vile i mecke u rodnom selu, sad oridjinal call of duty, sve je to normalno vremena se menjaju

Link to comment

ja necu izdvojiti 60 doloresa za neku igru u skorije vreme, ali indie uratci su ipak druga prica. ovaj superflight prakticno i ne racunam u kupovinu, 175 kinti je nista.

 

47 minutes ago, Ruxin said:

Hvala. Pretražio, i calavera (valjda?) misli isto, tako da sam rad poverovati vam. Odoh pravo u kupovinu.

 

nije spektakularan, ali mislim da jeste po tvom nekom ukusu :sleep:

Edited by Calavera
Link to comment
8 minutes ago, kurjak92 said:

Bas sam sad pogledao destkop, realno ne bi mogao ni za dva meseca da zaradim ono sto mi stoji tu 
Precog vas gastabajtere ne racunam, jbg nekad lavovi ,vile i mecke u rodnom selu, sad oridjinal call of duty, sve je to normalno vremena se menjaju

pisamo po sirotinji, moze nam se. kad dodje revolucija, komesari ce nam oduzeti kompjutere i igrace nase igre... ko u stara dobra vremena.

Link to comment

Hahahhahahhaha pola ex yu gastosa u evropi, kriminal, valjanje, muljanje, na crno il na sivo , avioni kamioni, brdo kesa 
Druga polovina uf brt ne smes parjat bej, kakvi torenti, zakon nema zezanja svabo je to

Link to comment
1 minute ago, precog said:

pisamo po sirotinji, moze nam se. kad dodje revolucija, komesari ce nam oduzeti kompjutere i igrace nase igre... ko u stara dobra vremena.

Izvini rokfeleru nisam te prepozno lololololo 

Link to comment
Just now, kurjak92 said:

Hahahhahahhaha pola ex yu gastosa u evropi, kriminal, valjanje, muljanje, na crno il na sivo , avioni kamioni, brdo kesa 
Druga polovina uf brt ne smes parjat bej, kakvi torenti, zakon nema zezanja svabo je to

baba gori, a selo se ceslja :(

Link to comment
Just now, precog said:

ako budes dobar, djed mraz ce ti doneti lizalicu za novaka da izbijes si oci.

Klasican gastoz, zivi radi u njemackoj 10`+ , dodje u srbiju u posetu rodjacima, da deci po lizalicu i milku :lolol::lolol::lolol:

Link to comment

Ja generalno ne kupujem jer me multiplejer niš ne zanima, ali onako uopšteno podržavam svako pišanje po sirotinji.

 

I jel se mi sad pravdamo kurjaku koji je samo hteo da izazove reakciju jer mu dosadno u životu pa bi da nervira nas cenjene elitiste? :isuse:

 

Link to comment
Just now, Ruxin said:

Ja generalno ne kupujem jer me multiplejer niš ne zanima, ali onako uopšteno podržavam svako pišanje po sirotinji.

 

I jel se mi sad pravdamo kurjaku koji je samo hteo da izazove reakciju jer mu dosadno u životu pa bi da nervira nas cenjene elitiste? :isuse:

 

ako se pravdate jer je meni dosadno, jeri to moja pobeda?

Link to comment
1 minute ago, Ruxin said:

Ja generalno ne kupujem jer me multiplejer niš ne zanima, ali onako uopšteno podržavam svako pišanje po sirotinji.

 

I jel se mi sad pravdamo kurjaku koji je samo hteo da izazove reakciju jer mu dosadno u životu pa bi da nervira nas cenjene elitiste? :isuse:

 

A što bismo se pravdali što smo bogati?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...