Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

superflight je igra u kojoj jezdite kroz nebo. moze se juriti high score, a mozete i ukljuciti zen mode i usredsrediti se na sum vetra. savrseno za 5-10 minuta odmora, mada mene rutinski zadrzava vise od pola sata :dry: trenutno se moze pazariti za ~175 dinara na steamu.

 

 

Edited by Calavera
Link to comment

Zvuči kao izazov?

 

Da imam vremena, i volje, i zdravlja, i snage, i agilnosti, i koncentracije... u principu da sam neka sasvim druga osoba u nekom sasvim drugom svetu... pokazao bih ti ja i tebi sličnim lazy millennials gejmerima šta je praaava vinizacija. Ali nemam i nisam. O tempora, o mores...

Link to comment
On 2/18/2018 at 12:08 PM, renne said:

Kad si već kupio, možemo da napravimo ekipu

moze, ali nemam gde da se uvezbam. usao u igru, ono potpuno haoticno deluje, deinstalirao posle 15 min.

On 2/18/2018 at 1:42 AM, Miralem said:

izmedju crvene i zute postoji narancasta. daltonisto, sina oca daltoniste i majke daltoniskinje.

jeste, a postoje i malo trudni i malo pederi na ovom svijetu...

btw, kaze se daltonist jedan od majke daltonistkinje i oca daltonista, da uparis sa narancom - bedak jedan.

Link to comment
29 minutes ago, precog said:

moze, ali nemam gde da se uvezbam. usao u igru, ono potpuno haoticno deluje, deinstalirao posle 15 min.

jeste, a postoje i malo trudni i malo pederi na ovom svijetu...

btw, kaze se daltonist jedan od majke daltonistkinje i oca daltonista, da uparis sa narancom - bedak jedan.

možemo da napravimo privat game, pa da igramo dok ne uvežbaš, da vidiš kako deluju oružja, pa onda idemo na fronline

Link to comment
On 2/20/2018 at 9:43 AM, renne said:

možemo da napravimo privat game, pa da igramo dok ne uvežbaš, da vidiš kako deluju oružja, pa onda idemo na fronline

Trenutno sam u guzvi na poslu, zaglavljujem, a posle mogu samo da se svalim u krevet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...