Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Panel 2 Gabe je odlična imitacija. 

 

Mislim jebote, pet godina kasnije oni još nemaju animaciju za penjanje uz/silaženje niz stepenice? I dalje to predstavlja onaj trk u polučučnju? :D

 

Ovo sa licima (i konsekventno animacijama lica) je posebna brljotina. Verujem da im ni najlzagriženija SJW ekipa nije tražila da lice ženskog protagoniste modeliraju po manekenskom, ali ga onda malo ručno izgnječe da bi bilo "realističnije" :isuse: Ko je tu ideju predložio, trebalo je momentalno da popije otkaz - makar to i ne bilo u direktnoj vezi sa wonky animacijama kao što se nagađa.

 

tumblr_ojd95z4IHS1ubh1kvo1_1280.png

Link to comment

Nije par gifova, imaš na YT beskrajne analize (mene je mrzelo da gledam većinu). A sve to je iz samo prvih 10 sati igre, toliko je izašlo.

 

Pitali su devs da li će ispraviti brljotine do (današnjeg) release date, kažu neće, to je sve deo njihove vizije :nobles: Verovatno je neizvodljivo na brzinu napraviti nove tracking mehanizme koji neće od svih likova praviti zombije, ali razna sitnija sranja su realno mogli da počiste.

Link to comment

mogu misliti koliko se tupavih grimasa i pokreta moze naci kad lupom proveravas svaki cosak. "gle sto se onaj npc malo zanjihao dok je trcao! sad cu provesti sledecih pola sata pokusavajuci da reprodukujem taj dogadjaj i tako se smekerski posprdam s najnovijim aaa uratkom!!!" <_< blesavi izrazi lica su nesto na sta se covek verovatno navikne nakon pola sata, ali su svejedno uzasno laka meta za internet komicare. los scenario je milion puta veci problem, a sve recenzije koje sam ja procitao ga spominju u negativnom smislu.

Edited by Calavera
Link to comment

I ženski Rajder u toj sceni isto pravi bizarne poluosmeh grimase. "Tata mi je mrtav, buahaha, ja sam novi Pathfinder"

 

tumblr_inline_omxearEhUW1spbn0x_500.gif

 

Meni je ipak najbolje ovo kad Peebee drži pištolj naopako :D

 

maxresdefault.jpg

 

To je za klasu iznad onih ME2 / ME3 gluparija gde u igri nosiš jedno oružje, a kad krene cutscene ono se na ekranu pretvori u default pušku/pištolj. Pomeraju granice.

Link to comment

Calavero, a i ostala braćo po hipsteraju, skrećem zvanično pažnju na stories untold. Na pola sam (završava se za dan ili dva) , ali super mi je i zamisao i atmosfera i izvedba i sve...a prvi put se bakcem tekstualnim avanturama u životu, a i horore retko kad igram.

 

Počeo sam najzad pomalo da se igram i onog witchera, deluje solidno :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
konacno pazario ps3, persona 5 ce za koji mesec, valja se obezbediti na vreme ^_^ tako sam i dvojku dobio pred kraj njenog zivotnog veka i onda se izigrao za sve pare, to je bio bas brutalan value for money. na prvi pogled deluje da ce i s trojkom biti slicno, tako da se pripremite na utiske koje kasne od jedne do osam godina :D

 

najpre sam odigrao journey, koji je sjajan. nije to sad neko transcendentalno iskustvo kao sto neki tvrde, ali ispada da je dva i po sata ipak bilo sasvim dovoljno vremena da me igra pridobije na svoju stranu. ne bih se mogao zaklati™, ali mislim da je ovo prvi put da me kulminacija u obliku puzanja/sepanja/batrganja do konacnog cilja nije iznervirala vec uzbudila, sto je 1 apsolutni podvig! gameplay jeste rudimentaran, ali neki dizajnerski detalji poput planine kao ultimativnog orijentira, ponasanja drugih salova i lepote klizanja niz pesak su zaista impresivni. i naravno, nema potrebe pominjati da se radi o vizuelnoj festi:

 


 

a s obzirom da se radilo o collector's editionu, usput sam bacio par sati i na prethodna dva uratka thatgamecompanyja, flow i flower. avaj, oba vise podsecaju na tech demoe nego na prave igre. flower mi je bio zabavniji zbog dobre implementacije motion kontrola i (retkog) naleta euforije kad bih 1 naletom vetra uspeo da pokupim svo bitno cvece, ali sest i po nivoa je ipak previse vremena za igru s toliko frapantnim nedostatkom interakcije (a cak nisam dobio ni trofej sto sam odigrao™ kredite do kraja, koja prevara <_<). flow ima nepreciznije kontrole i nejasan sistem progresa, tako da sam ga prilicno brzo batalio.

Link to comment

Calavero, a i ostala braćo po hipsteraju, skrećem zvanično pažnju na stories untold. Na pola sam (završava se za dan ili dva) , ali super mi je i zamisao i atmosfera i izvedba i sve...a prvi put se bakcem tekstualnim avanturama u životu, a i horore retko kad igram.

 

to preporucio john walker, ergo zaobilazi se u sirokom luku  :fantom:

 

probacemo, deluje zanimljivo. sad videh da se to pojavilo kad sam bio opsednut hollow knightom i (eh) tormentom, valjda mi je nekako promaklo.

Link to comment

 

konacno pazario ps3, persona 5 ce za koji mesec, valja se obezbediti na vreme ^_^ tako sam i dvojku dobio pred kraj njenog zivotnog veka i onda se izigrao za sve pare, to je bio bas brutalan value for money. na prvi pogled deluje da ce i s trojkom biti slicno, tako da se pripremite na utiske koje kasne od jedne do osam godina :D
 
najpre sam odigrao journey, koji je sjajan. nije to sad neko transcendentalno iskustvo kao sto neki tvrde, ali ispada da je dva i po sata ipak bilo sasvim dovoljno vremena da me igra pridobije na svoju stranu. ne bih se mogao zaklati™, ali mislim da je ovo prvi put da me kulminacija u obliku puzanja/sepanja/batrganja do konacnog cilja nije iznervirala vec uzbudila, sto je 1 apsolutni podvig! gameplay jeste rudimentaran, ali neki dizajnerski detalji poput planine kao ultimativnog orijentira, ponasanja drugih salova i lepote klizanja niz pesak su zaista impresivni. i naravno, nema potrebe pominjati da se radi o vizuelnoj festi:
 
 
a s obzirom da se radilo o collector's editionu, usput sam bacio par sati i na prethodna dva uratka thatgamecompanyja, flow i flower. avaj, oba vise podsecaju na tech demoe nego na prave igre. flower mi je bio zabavniji zbog dobre implementacije motion kontrola i (retkog) naleta euforije kad bih 1 naletom vetra uspeo da pokupim svo bitno cvece, ali sest i po nivoa je ipak previse vremena za igru s toliko frapantnim nedostatkom interakcije (a cak nisam dobio ni trofej sto sam odigrao™ kredite do kraja, koja prevara <_<). flow ima nepreciznije kontrole i nejasan sistem progresa, tako da sam ga prilicno brzo batalio.

 

 

 

Sve se slazem sto se tice tog CE. Nadam se da si igrao online i naletao na druge igrace u Journey-u :)

Link to comment

nisam hteo da rizikujem da mi prvi prelazak upropasti neki nesretnik koji ce samo spamovati chirp, ali kapiram da je s pravim partnerom to ono najbolje sto igra ima da ponudi  :happy:

Edited by Calavera
Link to comment

nisam hteo da rizikujem da mi prvi prelazak upropasti neki nesretnik koji ce samo spamovati chirp, ali kapiram da je s pravim partnerom to ono najbolje sto igra ima da ponudi  :happy:

 

Dosta je veliki svet tako da mozes uvek da smugnes ako te gnjave mada se meni to nije desilo. Ali da, mnogo je kul osecaj kada negde u daljini vidis nesto da se mrda u pustinji i odatle krenete zajedno dalje. Jos je bolje sto na kraju vidis i sa kim si to igrao :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...