Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

to sto je cak dvoje ljudi okacilo liste i preporuke, ( minus sto ja nemam ni minut slobodnog vremena da odgovorim i komentarisem i zahvalim se,ni net, ni uslove preko dana) pokazuje da se to stvarno desilo 

sad idi pati sto na ovom svetu idalje postoje ljudi koji ne znaju za googl ili su se mozda, samo mozda, obratili za pomoc na forumu, i na temi najslicnijoj pitanju i onda dobili odgovor, umesto da pokusaju da ispadnu duhoviti . Uzas stvarno

Link to comment

to sto je cak dvoje ljudi okacilo liste i preporuke, ( minus sto ja nemam ni minut slobodnog vremena da odgovorim i komentarisem i zahvalim se,ni net, ni uslove preko dana) pokazuje da se to stvarno desilo 

sad idi pati sto na ovom svetu idalje postoje ljudi koji ne znaju za googl ili su se mozda, samo mozda, obratili za pomoc na forumu, i na temi najslicnijoj pitanju i onda dobili odgovor, umesto da pokusaju da ispadnu duhoviti . Uzas stvarno

uh. a kako imas minut slobodnog vremena da pitas ovde, i dovoljno inter neta, a da ne spominjem to da google radi i nocu? ne radi se o tome sto sam ja drkadzija (a jesam :) ), nego sto te mrzi da ukucas "top 10 pc games 201x". i zanr.

Link to comment

edit: u stvari me boli kurac, ali čovek je lepo pitao i dobio odgovor do moga.

 

edit2: sad ni meni nije jasno kako sam mogao da igram onolike igre bez gugla.

Edited by Anonymous
Link to comment

Najavljen Planescape: Torment Enhanced Edition, pitao sam Krisa o tome koliko je involviran i evo odgovora:

 

 

...been working on it for about a year. :) Very little content changes, though, mostly fixes to existing content.

 

Link to comment

Prestao da idem na codex pre x godina, nemam pojma dal je iko od onih s kojima sam bio u kontaktu još tamo. Al ako MCA kaže da nije menjan content nego samo rađeno poliranje, meni je to dovoljno,

Link to comment

brothers: a tale of two sons je naslov koji sam dugo ignorisao jer sam mislio da se radi o co-op igri, a zapravo je rec o single-player iskustvu gde jedan igrac kontrolise dva brata putem leve i desne pecurke. uglavnom, radi se o jednoj od losijih igara koje sam zavrsio do kraja, i jedini razlog sto sam se uopste cimao je taj da traje nesto vise od tri sata. prilicno sam siguran da je kvotu od cetiri sata nemoguce preci, s obzirom da je igra toliko linearna i neinteraktivna (pored pecurki za kretanje, braca imaju pristup po jednom tasteru za interakciju s okolinom – lt & rt) da je zapravo nemoguce zaglaviti se negde. jedini detalj koji donekle opravdava ulozeno vreme se desava na samom kraju, stavicu u spojler za slucaj da neko ipak ima nameru da odigra ovo:

 

 

stariji brat gekne, a mladji odjednom dobija snagu da uradi ono sto nikad pre nije mogao (plivanje i povlacenje vecih poluga) tako sto koristi kontrolnu semu starijeg brata.

 

 

dakle, radi se o istom problemu od kojeg je svojevremeno patio places in the heart – mocno finale koje ipak ne moze da nadoknadi nedostatke onoga sto mu je prethodilo. ne bi me cudilo da je oko te ideje i nastala citava igra, ali u svakom slucaju su je upropastili koliko su mogli. nisam cak ni siguran zasto su me nesretna braca bas ovoliko iznervirala, s obzirom da su ih i kriticari i publika dobro prihvatili onomad  :( verovatno nije pomoglo sto sam ih igrao u pauzama izmedju the last of us sesija, odnosno u trenucima kad nisam imao pristup ps3.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...