Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Zimska akcija na gog.com

 

Ah lepo; Pandora Directive, Overseer, Under a Killing moon, Mean Streets i Martian memorandum - sve Teks Marfi igre sem poslednje su sada na GOG-u i na rasprodaji. Ako ne znate o čemu se radi, iskopajte moje opise dotičnih ranije u ovoj temi i priuštite sebi nekoliko desetina sati zabave u postapokaliptičnom, distopijskom San Francisku. :D

 

edit: nisam dobro video, tu je i poslednja, The Tesla Effect. 

 

edit 2: uuu, starship Ttitanic na GOG-u. :D  Za neupućene: u pitanju je avantura na kojoj je radio Daglas Adams. U ovom slučaju nije vam planska komisija srušila kuću već je na nju pao dotični brod za luksuzna krstarenja. :D

Edited by bigvlada
Link to comment

Baš isto gledam. Najbagovitija igra ikad, nikad nije dovedena do nekog nivoa da može da se igra bez nerviranja, što je najgore, sve igre koje su izašle iz njenog šinjela su imale iste probleme.

Link to comment

Najavljen Sajkonauts 2:

 

 

Nekad bih bio ushicen™ zbog ovih vesti, ali Double Fineu je stvarno postalo tesko verovati zadnjih godina. Ne znam, videcemo!

Link to comment

Najavljen Sajkonauts 2:

 

 

Nekad bih bio ushicen™ zbog ovih vesti, ali Double Fineu je stvarno postalo tesko verovati zadnjih godina. Ne znam, videcemo!

 

Najavljena je kampanja za sakupiti 3.300.000$ kako bi se igra napravila i izdala na jesen 2018te. ne sumnjam da ce sakupiti pare posto vec imaju skoro 900.000 a imaju jos mesec dana , ali svakako se ne vredu uzbudjivati za nesto sto ce se cekati bar jos dve ipo godine.

 

Ali bi se skroz mogao ponoviti prvi deo.

Link to comment

da li je neko od vas šerovao igre preko steam-a na onaj family fazon? jel može ukratko pojašnjenje kako to ide? ja sam na mom stimu napravio da je family (u koji se logujem i izlogujem) al ne mogu da dodam neki člana familije tj sa kojim nickom želim da delim...

Link to comment

da li je neko od vas šerovao igre preko steam-a na onaj family fazon? jel može ukratko pojašnjenje kako to ide? ja sam na mom stimu napravio da je family (u koji se logujem i izlogujem) al ne mogu da dodam neki člana familije tj sa kojim nickom želim da delim...

 

pa svi iz familije imaju tvoje igre na raspolaganju ukoliko ih ti ne igraš u baš to vreme. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...