Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ово је неки DnD/манга крос-овер? Па то је превише кул за мене, ја сам сеља-беља што се радује новом Думу. Ово ћу сину да дам да игра, а ја ћу да гледам.

 

Слабо пратим Јапанце осим Марија. Чак ни Фајнал фантази нисам нешто много играо, а кретао сам бар три дела. Скоро сам узео и FF Type O HD, видим да има потпуно другачији систем борбе, ваљда зато што је преузет са DS, а најавили су сада на Е3 и FF7 HD римејк за PS4 (обарам рекорд у беоју скраћеница у параграфу, је л' неко приметио, бре?).

Link to comment

Ово је неки DnD/манга крос-овер? Па то је превише кул за мене, ја сам сеља-беља што се радује новом Думу. Ово ћу сину да дам да игра, а ја ћу да гледам.

 

Слабо пратим Јапанце осим Марија. Чак ни Фајнал фантази нисам нешто много играо, а кретао сам бар три дела. Скоро сам узео и FF Type O HD, видим да има потпуно другачији систем борбе, ваљда зато што је преузет са DS, а најавили су сада на Е3 и FF7 HD римејк за PS4 (обарам рекорд у беоју скраћеница у параграфу, је л' неко приметио, бре?).

 

Persona (3, 4, a sad i 5) ti je jedini japanski RPG koji apsolutno moras igrati. Moras! Naredjujem ti! Sto puta bolje od izvikanog FFa, sistem borbe je apsolutno savrsenstvo. 

Link to comment

Malo mi se pripucalo pa uzeh da igram Far Cry 4. 

Pa, igra je ista kao i Far Cry 3, samo neurotičnija. 

Kako prodjem pored kojeg oslobodjenog outpost-a, tako me zovu da ga branim jer je neprijatelj, je l'te, došao u srce oslobodjene teritorije da povrati outpost. 

Taman kad pobijem zlice i, napakovan, izadjem iz saferoom-a, napadne me pobješnjeli orao  :blink: u saradnji sa neuništivim jazavcem, kojekakvim džukelama i tigrovima.

A za veći novčanik mi traže kože četiri rogonosa.

Link to comment

Безвезе је четворка скроз. Тројка је била супер, а у овој само нема негативца (осим гласа) и има јазаваца и те две разлике довољне за распад. Невероватно. Уз то, ја не волим та стална пентрања.

 

Калавера, ово твоје изгледа много добро. Можда би најпаметније било купити полован флешован ПСП за 40 евра и накрцати га са прва три дела серијала за џ. Штета само што је четворка на Вити изашла, она ми делује најзанимљивије.

Link to comment

Неиграње The Last of Us објашњава зашто прижељкујеш да истражујеш рушевне зграде, обрасле у растиње и мање картуниш опасности. После педесетак или више сати у тој игри, ово ми делује као право освежење.

 

Али нека те диноботови више не брину: и Хорајзон је PS4 ексклузива. :fantom:

 

Ma video sam, šta misliš zašto sam osetio potrebu da zapljunem? <_<

Link to comment

Безвезе је четворка скроз. Тројка је била супер, а у овој само нема негативца (осим гласа) и има јазаваца и те две разлике довољне за распад. Невероватно. Уз то, ја не волим та стална пентрања.

 

Калавера, ово твоје изгледа много добро. Можда би најпаметније било купити полован флешован ПСП за 40 евра и накрцати га са прва три дела серијала за џ. Штета само што је четворка на Вити изашла, она ми делује најзанимљивије.

 

Cetvorka jeste najkompletniji deo, to sam i ja prvo igrao i navukao se. Trojka ima bolje likove i neprevazidjeni nacin prizivanja demona, ali samo 1 svet za borbu (Tartarus) sto zna mestimice da smori coveka, a prva dva dela su vec dosta slabiji, te ih ne preporucujem onima koji vec nisu fanovi serijala. PS2 igre ne mogu na PS4?

Edited by Calavera
Link to comment

@Вини

:lol:

 

@Калавера

Не могу ни са двојке ни са тројке. Најавили су неки сервис за стримовање старих игра, али је на њему још увек врло мало игара и, како чујем, скупе су а озбиљно лагују. Уз PS4 имам ја у кући још и PS2 и Нинтендо Ви и Нинтендо 3Ds и два-три Гејмбоја и DS и Иксбокс 360, од овог што ради :blush:, али тражим већ неко време изговор да узмем и PSP. :isuse:

Link to comment

Svidja mi se kako si u svom tom nabrajanju ostavio Eks Boks za kraj, kao crnu ovcu familije :D Probaj Personu 4 na PS2, ako nemas fizicki nagon za povracanjem od gledanja japanskih tinejdjera na skolskim aktivnostima (sto jeste solidan deo igre, hihi), garantujem ti da ce ti se igra svideti.

Edited by Calavera
Link to comment

Shadow of Mordor je 1 seksi simbioza vec vidjenog (borba i stealth iz Batmana, istrazivanje i parkour iz AC) i inovativnog (sistem Nemesisa). Igra stvarno nudi gomilu sadrzaja, i sto je bitno za kolekcionare, sve sto treba da se skupi i predje je jasno nacrtano na mapi, za razliku od recimo AC2 gde su se za 100% morala traziti nekakva pera na povrsini od milion kvadratnih kilometara, ma ajte molim vas...

 

Bonus: glavna prica je iznenadjujuce solidno napisana. Daleko je to od duha onog LOTRa iz knjiga, naravno, ali moze se reci da igra nastavlja tamo gde su stali filmovi. A kad ih vec pomenuh, svidja mi se sto ne vidjam Legolasa i Aragorna kako se napijaju po krcmama i namiguju igracu, svi likovi koje sam do sada video su napravljeni za potrebe igre. Dobro, tu je Golum, ali njega su bas super odradili. Opet se moram vratiti na AC2 i cinjenicu da Ezio u vise navrata nadmudruje™ 1 Leonarda da Vincija :isuse:

 

Odlicno je i optimizovano i sve... sad kad ovako razmislim, bas i nemam nekih zamerki :D

Edited by Calavera
Link to comment

Her Story je prilicno zanimljiv eksperiment Sama Barlowa (Silent Hill). Ovo je u sustini vise interaktivni film nego igra, s obzirom da se citav gameplay svodi na guglanje, tj. otkrivanje novih video klipova (ima ih oko 200) tako sto se u trazilicu ukucavaju kljucne reci iz vec otkrivenih klipova. Glavni cilj je otkriti sve klipove i saznati 1 istinu iza nestanka muza gospodje na ispitivanju. Zvuci pomalo banalno, ali je iznenadjujuce adiktivno. Glavna (i jedina) glumica Viva Seifert radi odlican posao, a scenario mi za sada deluje dovoljno dobar da opravda vreme ulozeno u igru. Jedina zamerka mi je sto je ukucavanjem nekih opstih pojmova lako nabasati na kasnije delove ispitivanja cistom srecom, ali to su ipak sitnice, a igra se ionako prelazi za nekoliko sati. Preporuka za one koji hoce nesto novo nesto divlje™.

Edited by Calavera
Link to comment

Ja za ovo nisam ni cuo, a to tesko da je dobar znak :D Na jutjubu mi lici na kolekciju zagonetki, Her Story je mnogo rudimentarniji cak i od toga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...