Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

RPG Zombi GTA :D

 

 

Izgleda interesantno, da.

Još da nema zombija....mis'im, mogli su da smisle neko drugačije okruženje, neka postapokalipsa ili neki dark fantasy setting.

No, mislim da ću da probam :)

Link to comment

Tomb Raider je odlična stvar, probaj definitivno. Ljudi su se žalili (dobro, Filipenko se žalio) da je Uncharted rip-off u pitanju, ali pošto tu seriju nikad nisam igrao, meni nije smetalo. Odličan reboot, dosta dobro dramatizovan, prelepo izgleda, akcija je više nego solidna, voice acting takođe na nivou... ne zna čovek šta da joj zameri.

 

Da, pogledah malo gameplay, izgleda zabavno.

Skida se.

Problem je što ja volim duge igre, bez veze mi je kad se taman naložim na igru a na ekranu se pojavi the end

Link to comment

Ja sam prošle nedelje počeo neplanirano Far Cry 3 i poprilično sam oduševljen, idealno mi se sad uklopilo a izbegavao sam je odavno  :lolol:

 

Onda ne smeš da propustiš ovo:

 

Link to comment

Far Cry 4 je isti kao Far Cry3. 

Ako se zanemare dosadni orao i strahotni jazavac, igra je i bolja - bolja grafika, bolji AI, malko raznovrsniji quest-ovi....

Kao neki overhaul modovan FC3.

Link to comment

 

- za sada su tu samo 2 nacije ameri i japanci, uskoro će ubaciti i švabe, naravno svi kukaju kako žele da voze bizmarka ^_^  koji će verovatno kao i tigrovi u tenkovima biti ispodprosečan brod :lol:

Link to comment

Ja danas poceo Shadowrun Dragonfall ne znajuci da je to nastavak, ali koliko sam uspeo da proverim, a da ne spojlujem sebi pricu izgleda da nema veze sa Shadowrun Returns. Jel' igrao bilo ko neku od ove dve igre i kakvi su vam utisci ?

Link to comment

 

Samo da izrazim konsternaciju idiotskom promenom VATS sistema koja je sad već potvrđena. Više neće u pitanju biti pauza tokom koje možeš da smisliš šta i kako dalje, natenane izabereš metu, i onda nastaviš. Ne, sad je u pitanju bullet time feature :isuse: Usporavaš vreme da bolje nanišaniš, i naravno da se to tretira kao expendable resource :isuse: Trude se da ubiju i poslednje ostatke svojih turn-based korena, pizda im materina da im pizda materina. Ima ili da igraš action-based FPS ili da ne igraš ništa!

 

Odoh zato da utopim tugu igrajući izvanredni Wastelands 2, jebeš Fallout.

Link to comment

E svašta, pa nije VATS bio cheat code, pobogu. Samo alternativni način da igraš tu igru, ako se ne ložiš na bezglavo trčanje & pucanje kakvo već postoji u milion FPS.

 

Ja sam probao da igram Fallout 3 i New Vegas kao FPS i nije ličilo ni na šta, potpuno je clunky kretanje i nišanjenje i sve, ali razumem da se to nekome sviđa - taj neko apsolutno nije morao da uključuje VATS, ne bi mu bilo ni teže ni lakše, samo drugačije. Ali sa ovom idiotskom promenom praktično su ukinuli potezno igranje, sad je FPS mode jedini na raspolaganju, sa dodatkom bullet time budalaština. 

Link to comment

Imaš poentu, zapravo.

 

Voleo bih da vrsta VATS-a može da se bira.

 

Inače imam ortaka koji uopšte nije skontao da postoji VATS pa je prešao New Vegas kao FPS  :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...