Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

футрола је додуше пластична, али нема везе, не знам само да ли ће ови физичка дугмад имати неку функцију или је само ради украса, и питање је који телефони ће фитовати у њу, а чини ми се да сам негде прочитао да ће пип бој едиција коштати $120 што и није превише... мада вероватно ће на алију моћи да се купи футрола за десет долара :D

Edited by Dionysos
Link to comment

чини ми се да сам негде прочитао да ће пип бој едиција коштати $120 што и није превише... 

 

Realno, šta je dodatnih 100% cene ako dobiješ 1 plastičnu futrolu :fantom:

 

giphy.gif

Link to comment

 

Mnogo je više razmišljanja posvetio ovome nego ja, meni je samo intuitivno zasmetalo da treba trista hiljada godina da gledamo ljude kako žive kao da su juče ispuzali iz ruševina samo zato što smo voleli estetiku originalna dva Fallouta... ali ovaj ide u dublju analizu, i nije da nije u pravu:

 

 

Meni je ipak suspension of disbelief popustio tek u New Vegasu, ne u samoj trojci.

 

Ja moj suspension of disbelief  čuvam i negujem pa kontam da u Fallout3 /New Vegas svetu postoje cizivilovane i razvijene oaze ali da se sama radnja dešava tamo gde je zanimljivije, tamo gde se cizivilacija još nije obnovila. Kao neki Wild West.

Link to comment

Nije u tome stvar, pričam samo o ovome što smo videli. Evo pogledaj samo na šta Vegas liči - roboti i kompjuteri svugde, mušterije dolaze na kockanje & kurvanje iz svoje obližnje postapokaliptične vukojebine gde žive na ivici egzistencije. Pritom na sve strane predratne zgrade, slike, odeća, hrana, jebote hrana, dva veka posle rata.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Dobro, jeste, Fallout 3/ New Vegas je prilično neodrživ svet.

No, igra je zabavna i ja se trudim da ne očekujem bob zna šta od igara......mis'im, ako se baš zainatim, naći ću nedoslednosti i plot holes i kod Tomasa Mana.

 

 

Bolje je kad se ne inatim  ^_^

Link to comment

Realno, šta je dodatnih 100% cene ako dobiješ 1 plastičnu futrolu :fantom:

 

е ал и постер и коферче :D 

 

мада, бацао сам паре и на глупље ствари од тога, што каже тод хауард "As far as stupid gimmicks go, I chose the best fucking one"

Link to comment

па она ће свакако долазити са игром, ако сам ја то добро разумео, само је питање ош имати футролу за фул нрд доживљај

Link to comment

Мен' се чини да сам превидео да ће апликација за телефон свакако долазити са игром. :fantom:

Link to comment

Trebalo mi je par meseci da se nakanim da probam ovaj Papers, Please, a kako stvari stoje zavrsicu ga za par dana. Kvalitet! Imam samo 2 zamerke:

 

1) svaka musterija moze imati samo 1 gresku u svojim papirima, i ako mogu da je isprave (predomisle se za duzinu boravka ili se sete da nisu predali pasos), mozes mirne duse da im odobris ulaz bez provere ostatka dokumenata - ovo mi nekako deluje kao varanje 

 

2) dosta dogadjaja su skriptovani i desavaju se istog dana, u isto vreme, s istim covekom - mislim da za ovim nije bilo potrebe, u krajnju ruku se moglo malo promesati tako da inkriminisana osoba dodje sutra ili se teroristicki napad odlozi za prekosutra

 

Sve ostalo je divno, a Jorji je 1 veliki car. Glory to Arstotzka!

Edited by Calavera
Link to comment

Whatever helps you sleep at night <_<

 

Nimalo nema smisla poređenje sa rewind feature u Life Is Strange, tamo je to integralni deo zapleta, slično kao i u Prince of Persia: Sands of Fucking Time. Ali u futurističkoj špijunskoj roguelike igri, premotavanje vremena jedan krug unazad nema nikakve veze s mozgom in-world; mene izbacuje iz raspoloženja koliko i svaki reload, s tom razlikom što je ovo predviđeno da se koristi, pa nivoi često podrazumevaju da ćeš da zajebeš i neočekivano nabasaš na ovu ili onu neprelaznu prepreku ali nema veze, samo premotaj <_<

 

Ali neću više da ti pišam po lomači™, stvarno je odlična igra. (Nisam prešao, stao negde bezveze i smetnuo s uma.)

Link to comment

A igra se bas potrudila da te ubaci u potrebno raspolozenje sa svoja cak 2 sinematika za citavu kampanju! Jasno je da je u ovoj igri gameplay sve i svja, koga briga sto za rewind nema razumnog in-game objasnjenja kad je mehanika toliko elegantna da je potrebno biti ti™ da ti se ne svidi :mad:

 

Deder gukni, koji bi ti sejv sistem koristio umesto rewinda?

Edited by Calavera
Link to comment

Bilo koji! Recimo automatski autosejv posle svakog kruga, slično kao u poteznim strategijama. Ako je tako previše lako, onda standardni F5 quicksave, F8 quickload, i vozi.

 

Ne znam kakve veze imaju cinematics, meni je immersion bio baš na visokom nivou to koliko sam igrao. Dovoljno je da progovori Incognita i ja sam spreman da progutam sav technobabble koji mi pšonude... osim rutinskog skakanja po jedan turn unazad kroz vreme tri puta po misiji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...