Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

 Други ми је на игре које сам му нудио одговорио: "Тата, знаш ону стару фору са интернета: 'But Dad, I don't like Star Wars'." 

 

Car :D

Link to comment

Jes dobar Mark of the Nindja, da jebe oca™  ^_^ Bio sam malo skeptican u pogledu kvalitetnog stealtha u 2 dimenzije, ali igra me je prilicno uspesno razuverila. Svidja mi se sto je moguce preci igru s kill countom od dva coveka (oba bossovi), mada je meni taj hardcore pristup ipak previse jer je znacajno tezi i oduzima vise vremena. To je isti problem kao u losijim Hitmanima, zasto bih se ja mucio da eskiviram sve alarme i svetiljke u sobi, skacuci s jednog skrivenog mesta na drugo dok se konacno ne domognem ventilacije i napustim prostoriju ako mogu na brzinu da strazara lisim zivota i izadjem na vrata?  :ph34r: Ali dobro, Nindja bar nudi neke poene i nagrade za takav pristup, a svakako ima ljudi koji i to vole. Jedino sto se meni ne svidja je sto je igra preterano mracna, i tu ne mislim na ton igre nego na to da sam morao posteno da povecam brightness da bih ista video :D

Link to comment

+1

 

Znači, u nastavku nindžu da zamene japanskom tinejdžerkom u svetloj školskoj uniformi, da bi se bolje videlo. Kawaii!

Link to comment

Na Steamu totalno ludilo

 

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City
 
7,49 evara
 
 
 
FM 15 16,99
 

Fallout Bundle (kec, dvojka, Tactics BoS) 11 i kusur

Link to comment

Fallout 1 и 2 су фривер, могу бесплатно и легално да се скину са доста сајтова, са све апдејтима који омогућавају играње на седмици или осмици (само кат-инови мало зезају).

Link to comment

Fallout 4 u novembru...

 

 

Fallout 4 will launch on November 10, publisher Bethesda announced tonight during its E3 2015 briefing. The game is coming to Xbox One, PlayStation 4, and PC.

 
The release date was revealed at Bethesda's E3 press conference, where a lengthy gameplay trailer was also shown. You can watch that below.

 

Link to comment

ocigledno su ih inspirisali modderi. ja u New Vegasu uvek imam bazu gde mogu da spakujem visak oruzja, imam manekene za uniforme,  preciscivace vode i tako to. naravno, to je igrarija bez aktivne komponente, klinacko lozenje bez rizika po opremu.

 

ako ovde imaju turrete i ostale defanzivne elemente, to znaci da ce baza biti napadana. svidja mi se to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...