Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

ne slazem se sa daretom da ne treba ofirati imena. evo malo i od mene:smallgio - igrao malocas. lik licitira na 6 sigurnih, a igru zove na 7. dalje, zveknem pik kontru trecem igracu koji kupi popa erca, ovaj, ikusno, krene kroz mene kecom. jes da nije imao neki bolji polaz, ali videlo se da je treci to pazario i to se NE vuce.medaan i dzavatamuve - igramo pre par noci. m. igra sans, dodjem i zovem ovog drugog tj treceg. krece opusteno iz pika. ok, reko, mozda nema trefa, kad posle svi osim mojih makaza i makaza muskih odigraleca - kod njega. naravno, padnem, uzmem sam 3. pitam sto nisi iz trefa, kaze 'pa pravila nalazu iz pika'. reko 'pa to samo da sam dao kontru'. ovaj sto igrao pita 'a koje je to pravilo da se krece iz trefa'. sta vise da vam pricam. i, da - dzavatamuve posle jedno sat vremena prijavi da mu se spava, predlozi kraj, ovaj drugi prihvati, a ja ne stigoh ni da im jebem sve po spisku. i za ovog sto je napravio sajt, jos jednom - daj, bre, sredi malo to. ispadamo ko besni, ne pamte se ruke kad dvoje izlete, cesto neki govnari sami izadju samo da se ponisti ruka itd. jbg, ovako je nemoguce igrati, a valjda nije to cilj igre te.

Link to comment
ne slazem se sa daretom da ne treba ofirati imena. evo malo i od mene:smallgio - igrao malocas. lik licitira na 6 sigurnih, a igru zove na 7. dalje, zveknem pik kontru trecem igracu koji kupi popa erca, ovaj, ikusno, krene kroz mene kecom. jes da nije imao neki bolji polaz, ali videlo se da je treci to pazario i to se NE vuce.medaan i dzavatamuve - igramo pre par noci. m. igra sans, dodjem i zovem ovog drugog tj treceg. krece opusteno iz pika. ok, reko, mozda nema trefa, kad posle svi osim mojih makaza i makaza muskih odigraleca - kod njega. naravno, padnem, uzmem sam 3. pitam sto nisi iz trefa, kaze 'pa pravila nalazu iz pika'. reko 'pa to samo da sam dao kontru'. ovaj sto igrao pita 'a koje je to pravilo da se krece iz trefa'. sta vise da vam pricam. i, da - dzavatamuve posle jedno sat vremena prijavi da mu se spava, predlozi kraj, ovaj drugi prihvati, a ja ne stigoh ni da im jebem sve po spisku. i za ovog sto je napravio sajt, jos jednom - daj, bre, sredi malo to. ispadamo ko besni, ne pamte se ruke kad dvoje izlete, cesto neki govnari sami izadju samo da se ponisti ruka itd. jbg, ovako je nemoguce igrati, a valjda nije to cilj igre te.
Vidim da si popizdeo...Tačno je! Ima sve više loših igrača... Vremenom će oni potonuti, ako ne otvore nove naloge... Pomeni ih slobodno, ionako ne mogu da popamtim ko je ko...Partija od 100 bula je kratka, jer tek na pola partije, provališ koliko toliko, ko je ko i našta licitira, a našta zove, prati i kako izlazi itd.Ovo sa spavanjem što sam boldovao mi se desilo, i dok ja iskucah psovke da ih bar napušim... Oni se izgubiše na spavanje i ja ostah ko posran sam za stolom dok mi se pritisak digao na 200! angry.gif Inače sve više od 5-6 stolova je blagi užas od pucanja svako malo... I ljudi su postali kvarni pa kad jedan ispadne, drugi odmah računa dal da pobegne... Samo se mazohistički nerviram... <_< Edited by dare...
Link to comment

sve je tacno, dare. majke mi, ima da odem u ponedeonik i uplatim za onaj ipref i boli me levo jaje za ovakve jajare. pazi ovo, neki ne da su krs igraci, juce 'naucili' pravila, nego bi jos i da te uce ako im kazes da su pogresili, a ima i onih koji su u fazonu 'ej, nemoj da me ucis, ima da igram kako ja igram' (sidd).jedino iza ponoci moz se odigra partija bez preteranog ispadanja sa stola. ove dnevne ima da zabatalim jer, evo, danas, baju cekamo po par minuta da odigra - kaze 'sef ulazi u kanc'. pa sta me boli za njegovog sefa i zabrane interneta na poslu?! ni moja sefica (moja madam) ne gleda blagonaklono na ovo drogiranje, ali sam je urazumio, nekako (a to nije nimalo jednostavno, da se zna). ne kipti bas od srece kad me vidi kako sizim zbog net prefa, doduse, ali mi makar ne sere zbog toga.ma, treba svi kolektivno da odemo na taj ipref, pa sta kosta da se plati. i, da - popizdeo sam, a jos vise jer je sisa utekao pre nego sto sam mu se izredjao na svoj bliznjoj i daljoj familiji.

Link to comment

Evo ovako... Prvo odigrao jednu partiju na Preff.-u i sve bilo OK dok je bilo 3-5 stolova...Posle probao drugu... Ali džabe kad ima 8 stolova koji stalno ispadaju...Tu ja odem na IPref. i registrujem se... Pročitam ono oko para... Super i nisu neki novci... Em uplatiš na priznanicu od kuće... A nedelju dana probuckaš za Dž.Stolova koliko hoćeš, ali nepregledno... Do zla boga...Ili ja nisam navikao... A i rekoh da sam ovlaš čitao pravila, ko velim snaći ću se... :blink: Međutim na spisku igrača jedino ja red CRVEN-Warning, red žUT-Caution.... :unsure: Ima tu još neki plavi... Pa neki sa zvezdicama... <_< Elem, ja upišem da sam novi, i da sam za igru ali svi ćute... Kljucnem ja onda pojedinačno na nekog igrača... Ali mi ne daju da uđem u njihov chat/PM ili kako se to već tamo zove... Onda ja kljucnem u ono započni novu igru, ali me jedno 7 kombinacija otrese... Onako ladno... Još podjebavaju na chatu...Tu ja ondah rekoh da su bezmudići, te pitah oćel neko da igra ili da se isključujem...I pozva me neko žensko dete, te ja sa njom i još nekim tipom odigrah partiju od 150 i bio dobar 80 na kraju... cool.gif E sad tokom partije nema priče, valjda zato što je taj chat prozor tako nezgodan... Partija od 150 je super i momak i devojka sa kojima sam igrao su bili zeleni, ali brzi u igri, te brzo završismo...I kad završismo...Ništa! Ja još, red žut, red crven, bez ikakvog rejtinga... Valjda je tako dok si na probi i ne uplatiš novce... Izem ga... Ali me zato odmah pozvaše na drugu partiju koju sam morao da odbijem jerbo ranim jutrom idem da sačekam decu...Ali znači OK. ipak zovu te nove crveno-žute igrače da igraju...Inače deluje organizovano... Ono turniri, kupovi... i tako to... Ima i kafanski turniri sa kotizacijom od 3000dindži...Međutim da li zbog navike, Preff. stolovi, mi se čine mnogo pregledniji, i za igru i za chat... I da lepo možeš u igri da namigneš protivniku i da mu kažeš da je glupav ;) Ne bi li mu posle toga ušla voda u uši... :rolleyes: I za kraj, kad smo već kod drukanja poimence... Ima na Preff.-u jedan "bezbednjak" koji igra i razmišlja u skladu sa svojim nickom... :D (Ako sad ovo čitaš bezbednjak... Nemoj da hapsiš... Samo sam se šalio... :rolleyes: )

Edited by dare...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Da zaboravih... Doterali su konačno stari Preff -sada se zove Prefko Preneli su stare učinke i koliko vidim sada bez problema igra 50-100 ljudi.Slali mi mail da ponovo radi bioskop... ;) Mada još nisam igrao od jesenas, tako da ne znam šta je sve menjano, ali lepo izgleda.... Možda ovih dana odigram neku partiju, pa se navučem otpočetka... Vidim da sam na 1017 a QM na 1036

Edited by dare...
Link to comment

Uh, već vidim da će ponovo biti besanih noći... :) Ako se dobro sećam, u jednom trenutku sam bio na četvrtom mestu, sa rejtingom oko 1090... Onda sam odigrao nekoliko partija s likovima koji su očajno odigravali, malo krenula i karta da zeza... <_< Nešto mi je čudno što vodeći ima rejting od samo 1080. Kao da su smanjili svima za dvadesetak poena?

Link to comment
Uh, već vidim da će ponovo biti besanih noći... :) Ako se dobro sećam, u jednom trenutku sam bio na četvrtom mestu, sa rejtingom oko 1090... Onda sam odigrao nekoliko partija s likovima koji su očajno odigravali, malo krenula i karta da zeza... <_< Nešto mi je čudno što vodeći ima rejting od samo 1080. Kao da su smanjili svima za dvadesetak poena?
Promenili su način računanja rejtinga... Uglavnom je većini smanjen...Mislim da je neka nova šahovska rejting formula u pitanju...
Link to comment
Da zaboravih... Doterali su konačno stari Preff -sada se zove Prefko Preneli su stare učinke i koliko vidim sada bez problema igra 50-100 ljudi.Slali mi mail da ponovo radi bioskop... ;) Mada još nisam igrao od jesenas, tako da ne znam šta je sve menjano, ali lepo izgleda.... Možda ovih dana odigram neku partiju, pa se navučem otpočetka... Vidim da sam na 1017 a QM na 1036
ma, nesto nije u redu. stalno mi prijavljuje da imam staru verziju f-foxa, a nemam, pa ne mogu da se ukljucim angry.gif
Link to comment
ma, nesto nije u redu. stalno mi prijavljuje da imam staru verziju f-foxa, a nemam, pa ne mogu da se ukljucim angry.gif
Domaćin sajta je ostavio link na koji možeš da klikneš i potom skineš verziju Firefox 3.0.8. Nakon toga, treba da to instaliraš na kompjuter i problem će biti rešen.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...