Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sad videh na Vikipediji da je neki Sylvester McCoy izabran da glumi mene u Hobitu, iako se ja uopste ne secam da sam imao udela u toj prici (mada ni moje pamcenje nije vise kao nekad).

Link to comment
  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

E samo da dodam da je Excalibur najjebackiji film svih vremena, i najbolji mitsko-istorijski film ikada napravljen za koji ne verujem da ce ikada biti nadmasen.Jeste, ima te anahronisticke oklope, al sta sad.http://www.youtube.com/watch?v=IuOzte9Ugck
pazi srednjevekovni um (neki malorijev savremenik) ovako je video aleksandra velikog1226226.jpgmislim to je u istom kljucu. oni koji zele istorijskog artura mogu da gledaju, na primer, the last legion ili onaj film sa clive owenom. Edited by kim_philby
Link to comment
Mnogo ste brzi za mene.Dok pohvatam nove postove, zaboravim prethodne :( .wave2.gif
nema veze. mislis da smo mi drugaciji? ovde ko u klin ko u plocu ali je ipak prilicno harmonicno.meni je isto dovoljna profesorova rec. odnosno nikada nisam mislio o takvim prakticnostima (zasto orlovi nisu ili tako vec nesto) vec sam jednostavno ziveo taj narativ.no dabovic je rekao da gikujemo i mi gikujemo. Edited by kim_philby
Link to comment
pazi srednjevekovni um (neki malorijev savremenik) ovako je video aleksandra velikogmislim to je u istom kljucu. oni koji zele istorijskog artura mogu da gledaju, na primer, the last legion ili onaj film sa clive owenom.
ma znam, i slazem seexcalibur je mit o arturu dosledan svojim srednjevekovnim korenimamislim i ovi drugi vise istorijski (jer uopste ne znamo da li je i postojao neki "pravi" artur) filmovi o artur su takodje zabavni, ali 1 je excalibur
Link to comment
Sad videh na Vikipediji da je neki Sylvester McCoy izabran da glumi mene u Hobitu, iako se ja uopste ne secam da sam imao udela u toj prici (mada ni moje pamcenje nije vise kao nekad).
Da, ovo je i meni palo na pamet. Prostodusnog Radagasta se samo secam iz one epizode kad ga je Saruman poslao da privuce Gandalfa svojom naivnoscu u Druzini. Inace, citajuci Andurilov post, setih se i ona poslednja dva zelena (valjda?) Istarija koja su dosla sa ovom trojicom, i kako sam se lozio da Tolkin ima negde u steku napisane njihove dogodovstine i pustolovine. :D
Link to comment
Da, ovo je i meni palo na pamet. Prostodusnog Radagasta se samo secam iz one epizode kad ga je Saruman poslao da privuce Gandalfa svojom naivnoscu u Druzini. Inace, citajuci Andurilov post, setih se i ona poslednja dva zelena (valjda?) Istarija koja su dosla sa ovom trojicom, i kako sam se lozio da Tolkin ima negde u steku napisane njihove dogodovstine i pustolovine. :D
pallando i alatar. plavi carobnjaci. mislim da je alatarov handle bio nesto tipa 'prijatelj istoka'. njih dvojca su otisli na istok iza mordora.
Link to comment
the last legion ili onaj film sa clive owenom.
:повраћ:I da, Exkalibur sranje. I seks u tom filmu je sranje. I muzika je sranje. Najgore potrošeno prepodne na letnjem raspustu ever! Kome biste radije prineli snašu na korišćenje prve bračne noći? Aragornu ili Arturu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...