Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Kakva epizoda... Uf uf...

Jebem mu miša, jel moguće da je praktično priznao ubistvo Henka preko telefona, jebeno ne verujem da je dopustio to sebi, posle SVEGA. Neko je rekao da bi voleo da se serija završi tako što će njegova porodica da završi loše, na mojoj navijačkoj zastavi piše samo jedno ime "SKYLER"

Link to comment
Kakva epizoda... Uf uf...

Jebem mu miša, jel moguće da je praktično priznao ubistvo Henka preko telefona, jebeno ne verujem da je dopustio to sebi, posle SVEGA. Neko je rekao da bi voleo da se serija završi tako što će njegova porodica da završi loše, na mojoj navijačkoj zastavi piše samo jedno ime "SKYLER"

Upravo je u tome poenta, sto rece hattori - rasplet, na sebe je svalio sve kako bi ispalo da Skajler [sto je i ona provalila na pola poziva] skoro nista nije znala, a i o onome sto zna da je bila primorana da cuti. Mislim i da mu odgovara da se misli da je za ostatke odgovoran on, da niko ne nadje lokaciju, caure raznog oruzja, tragove guma razlicitih vozila itd. Ako je odlucio da se osveti [a to uradio negde izmedju osvescivanja i rukovanja] ne odgovara mu da ujakova banda ima problema sa policijom.
Link to comment

@markomarko: Nemoj tako, Huell nije rocket scientist a WW se zaleteo zbog pohlepe. Teška je uvreda za BB porediti ih sa PB, mislim da čak ni u najgori detalji vs. najbolji detalji dvoboju BB pobeđuje bez problema.Epizoda odlična, malo mi je samo prenabudžena bila Waltova reakcija oko Hanka - nisam ni u jednom trenutku stekao utisak da su oni bili nekakvi prijatelji ili nešto. Čak i pre nego što se upustio u posao, Walt je Hanka tretirao kao dobroćudnog idiota kog se mora trpeti radi porodične harmonije. A sad odjednom kao:tumblr_md6t3sgOzg1r0sqdio1_500.gifEdit: Najbolji trenutak u celoj epizodi je bilo ono kad kaže

"I watched Jane die" :ph34r: Heisenberg 100%

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Upravo je u tome poenta, sto rece hattori - rasplet, na sebe je svalio sve kako bi ispalo da Skajler [sto je i ona provalila na pola poziva] skoro nista nije znala, a i o onome sto zna da je bila primorana da cuti. Mislim i da mu odgovara da se misli da je za ostatke odgovoran on, da niko ne nadje lokaciju, caure raznog oruzja, tragove guma razlicitih vozila itd. Ako je odlucio da se osveti [a to uradio negde izmedju osvescivanja i rukovanja] ne odgovara mu da ujakova banda ima problema sa policijom.
Sve stoji osim te zelje za osvetom. To mi bas nikako ne pije vodu. Da ce da im se sveti zbog para nema smisla jer niti ce familija da prihvati taj novac niti njemu (sa rakom ili bez njega) treba vise od tih 10-11 milki iz bureta. To sto ce da Dzesija drndaju i muce ga posebno zabole a za Henka je ipak sam kriv vise nego li Meth Damon i Uncle Jack koji su cak i u ovoj konstalaciji ispali prilicno fer.Ono sto m je zasmetalo u ovoj epizodi je to sto redneci iz meni nepoznatih razloga nastavljaju da kuvaju iako imaju cca 70 miliona dolara. Zasto bi se sada cimali i drndali oko prebacivanja robe u Cesku i rizikovali da zaglave zatvor sada kada su oezbedjeni do kraja zivota? A videlo se po onom buretu da Dzek nije bas toliko pohlepan kada su u pitanju pare.Inace sve u svemu odlicna epizoda. Scena iz pustinje i scena iz kuce su fantasticne.
Link to comment

да, мени је тај џејн моменат остао нејасан, тј. чему то, ако га је већ послао на клање, као да му већ није довољно срања у животу направио... једино ако је то део волтовог мастер плана по ком рачуна да ће нацисти узети џесија за кувара, па кад дође време волтовог ремпејџа и рокања тода и ујка џека, финални део буде да џеси напуњен праведничким гневом убије волта...

Link to comment
да, мени је тај џејн моменат остао нејасан, тј. чему то, ако га је већ послао на клање, као да му већ није довољно срања у животу направио... једино ако је то део волтовог мастер плана по ком рачуна да ће нацисти узети џесија за кувара, па кад дође време волтовог ремпејџа и рокања тода и ујка џека, финални део буде да џеси напуњен праведничким гневом убије волта...
To bi vec bilo suvise. A Dzejn je tu samo da bi ga povredio sto vise moguce. I zao mi je ali i dalje ne vidim razlog da on kuje osvetu protiv redneka, mada ne iskljucujem da ce mu oni pruzii neki razlog u narednoj epizodi.
Link to comment
Ima smisla sada kada vraćam film, to je to. Osim "ipak voli svoju porodicu", voleo je uvek.
Upravo. Zato smo i imali onaj flashback na početku, da nas podseti na to. I to što је Henk možda i gledao na Volta kao na dobroćudnog idiota, Volt ga je smatrao familijom i ovde su taj značaj koji familija ima za njega posebno naglasili.
Link to comment

Jebemusve, ja imam extended family za koju me iskreno zabole, ne bih se bacakao po pesku da ih neko ubije na moje oči, a još manje bih nudio 80 miliona dolara (!) za njihov život. Razumeo bih da su Skyler ili Junior u pitanju, ali Hank i Marie? :unsure:Živo me zanima šta bi Walt uradio da su rednecks pristali na deal, ostavili Hanka živog i odvezli se sa svim parama. Je li zato on prošao kroz sve tokom tih godinu-dve dana, da bi njegov dragi pašenog i on završili živi i zdravi u pustinji, bez igde ičega, opet bez para i opet sa rakom? Mislim da bi ga sam upucao u glavu kad bi shvatio šta je napravio.

Link to comment
да, мени је тај џејн моменат остао нејасан, тј. чему то, ако га је већ послао на клање, као да му већ није довољно срања у животу направио... једино ако је то део волтовог мастер плана по ком рачуна да ће нацисти узети џесија за кувара, па кад дође време волтовог ремпејџа и рокања тода и ујка џека, финални део буде да џеси напуњен праведничким гневом убије волта...
To bi vec bilo suvise. A Dzejn je tu samo da bi ga povredio sto vise moguce. I zao mi je ali i dalje ne vidim razlog da on kuje osvetu protiv redneka, mada ne iskljucujem da ce mu oni pruzii neki razlog u narednoj epizodi.
Meni isto izgleda da je zeleo da povredi Dzesija. Pri kraju epizode, na Dzesijevu molbu da ga puste jer im je rekao gde je snimak priznanja Tod je odgovorio sa "we're on it". Moguce da ce u premetacini kuce Srederovih jos neko da nastrada, ali mislim i da je ubijanje Henka i uzimanje 70 miliona sasvim dovoljan razlog, posebno za coveka koji je ostao bez porodice, nema sta da izgubi i koji ce biti okrivljen za Henkovu smrt u narednim danima. Uostalom, Giligan je i rekao da je serija o coveku koji od Mr. Chipsa postaje Scarface, a ne vidim druge kandidate za poslednji obracun.Na ovaj Dionysosov kraj sam i ja pomislio. Mitraljez za bandu, a njemu ce Dzesi da presudi.
Link to comment
Jebemusve, ja imam extended family za koju me iskreno zabole, ne bih se bacakao po pesku da ih neko ubije na moje oči, a još manje bih nudio 80 miliona dolara (!) za njihov život. Razumeo bih da su Skyler ili Junior u pitanju, ali Hank i Marie? :unsure:
Pa, jesmo li videli da on ima nekog bilžeg osim njih? Upravo je to ono o čemu pričamo, što je naglašeno, koliki značaj pridaje porodici. MIslim da su upravo to akcentovali da ljudi ne bi postavljali pitanja kakvo si ti upravo postavio :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...