Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Ne sećam se nešto kad ga je spasavao, ali kladio bih se da to nije radio po cenu 1) svog života, 2) svoje slobode, ili 3) USD 80,000,000.Nego:enhanced-buzz-wide-5417-1378832798-28.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Walt prosto nije taj tip za bacanje po zemlji i bespomoćni lelek. Ono posle kad stoji paralizovan, rukuje se, i locira Džesija ispod kola - to je sve sasvim validno. Samo ono inicijalno ležanje i kukanje mi je skroz bezveze. Nisu mu (još) ubili Juniora, majku mu, nego čoveka koji mu intenzivno radi o glavi...
Ipak je prošao isuviše kratak period da bi Volt do kraja oguglao na sve i postao ful tajm hardkor. Tako da je to jecanje na zemlji samo podsećanje na to da u njemu ipak, uprkos svemu, ima neke ljudskosti.Plus to što je shvatio da se Henkovim ubistvom sada sve definitivno ruši i da ne postoji način da se priča završi koliko-toliko bezbolno (iako je neposredno pre toga bio uhapšen)
Link to comment

Ja bih rekao da Waltu porodica zaista jeste najvaznija. Zbog njih je i usao u ceo taj posao oko drogi™, moguce je da je tu brigu za porodicu smatrao za poslednju trunku covecnosti u sebi, i kad su ubili Hanka nesto je u njemu kvrcnulo i to je bilo to - totalni breakdown. Jeste da Hank nije najbliza porodica, ali koliko se samo trudio da ga spasi da bi na kraju ispao direktno kriv za njegovu smrt...

Link to comment
Ipak je prošao isuviše kratak period da bi Volt do kraja oguglao na sve i postao ful tajm hardkor. Tako da je to jecanje na zemlji samo podsećanje na to da u njemu ipak, uprkos svemu, ima neke ljudskosti.Plus to što je shvatio da se Henkovim ubistvom sada sve definitivno ruši i da ne postoji način da se priča završi koliko-toliko bezbolno (iako je neposredno pre toga bio uhapšen)
Bas tako. On je bio zajebani Hajzenberg kada se daleko od njegovih ociju narucuje ubistvo nekih nepoznatih ljudi u zatvoru ili preko Dzesija sredjuje da se ubije Gejl ili kada se Hektor dize u vazduh. Sve se to moglo nekako opravdati sa time sto su oni bili "kriminalci" a sto se trovanja dece tice tu je i sam WW rekao svoje kada se drao Dzesiju u slusalicu.Potpuno je druga stvar kada zbog njega i pred njegovim ocima umire Henk koji mu je ipak bio blizak. Plus to sto cim umre Henk on zna da mu porodica to nikad nece oprostiti kao i da nece uzeti ni dolara od svih onih burica. Cela imperija se rusi a rezultat svega je mrtvi Henk, otudjena porodica i hrpa novca koja niti moze da mu kupi zdravlje niti moze da mu obezbedi porodicu kada njega ne bude bilo.Moj utisak je da WW ima savrseni kriminalni mozak ali jednostavno nema stomak da mu ide u kompletu uz njega. Bar nije imao do ove poslednje epizode, sad sto bi se reklo "All bets are off"
Link to comment

mislim da bi najbolji kraj serije bio da walter offuje skyler i klinca, i da sa bebom i nekom ribom koju pokupi usput ode u zalazak sunca.

Link to comment
A sumnjam da je WW svesno iznervirao Dzesija samo kako bi ga ovaj ubio na kraju. Da je bilo po njegovom Dzesi bi delio plitak grob sa Gomezom i ASACom.
ма више сам мислио на мастер план сценариста него волта, да ће то са џејн бити преломни моменат у коме џеси одлучује да узме правду у своје руке... ипак ми је то у нескладу са досадашњим односом волта према џесију, без обзира на то да ли га сматра кривцем за хенкову смрт... уствариу, мислим да ако постоји бес према џесију да је пре узрокован тиме што се џеси усудио да се супростави њему... до сада је увек успешно манипулисао са њим зарад својих циљева и увек успевао да га наговори да му буде лојалан... и после смрти оног џанкија коме је банкомат пао на фацу и кад су му убили оног дебелог пријатеља када је хајзенберг одлучио да се превише курчи на туђој територији и после гејла, итд.
Ja bih rekao da Waltu porodica zaista jeste najvaznija. Zbog njih je i usao u ceo taj posao oko drogi™, moguce je da je tu brigu za porodicu smatrao za poslednju trunku covecnosti u sebi, i kad su ubili Hanka nesto je u njemu kvrcnulo i to je bilo to - totalni breakdown. Jeste da Hank nije najbliza porodica, ali koliko se samo trudio da ga spasi da bi na kraju ispao direktno kriv za njegovu smrt...
да овако и ја то схватам, све пре хенка је могао некако оправдати, хенкова смрт* је та линија коју није смео да пређе* или било кога члана породице, а без обзира што можда не делују као најбољи пријатељи, тј волт није деловао да тако доживљава хенка ипак су они редовно имали роштиље и остала дружења + волт млађи је увек готивио ујка хенка, тако да он је у сваком случају део породице..
Link to comment

Jebemti, imam epizodu na harddisku a mrsko mi da je gledam, kao da idem na streljanjeMnogo sam se vezao za ove likove, prosto mi je neverovatno da su smrtni.

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...