Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Bilo, ali to i jeste bila poenta, Walt je vec bio na ivici zbog toga sto je narucio Jessejevo ubistvo, normalno da ce se skroz pogubiti kad sazna da je ziv i jos zna gde je ovaj sakrio pare.Hank opet ispao budala sto mu nije palo na pamet da Walt kupuje vreme da mu saradnici dodju u pomoc, ne, on mu cita prava, zove zenu da se pohvali, samo sto nije izvadio kitu i popisao mu se na teritoriju :isuse: A ni Gomez nije mnogo bolji, ocito.Ja mislim da ce se Hank ili Gomez izvuci zivi, neko mora da javi vlastima za Heisenberga, videli smo u flashforwardu kako su onoj Carol ispale kese cim ga je videla. Jesse se najverovatnije nece izvuci i to ce Walta naterati da krene da se osveti nacistima, zato je vadio uzi iz prtljaznika.
Mislio sam na onaj deo sa pocetka epizode, kada Todd zavrsava kuvanje i onaj melodramski trenutak sa Lidijom, Waltt ga zove i na pitanje u kom zatvoru su mete, mu ladno saopstava da je meta jedna i da je u pitanju Dzesi Pinkman, tad jos nije skroz odlepio zbog love, u sledecem razgovoru kada ga dzesi cima za lovu i vabi u pustinju, je pricao koga je sve ubio...
Link to comment

Jeste, vidi se da ošljare oko takvih stvari sad pred kraj - na primer, u sceni kad je Jesse u zatvoru, ulazi Saul kod njega, izbacuje policajce napolje, i momentalno počinje da priča nešto nešto Walter White, imenom i prezimenom :isuse: OK poverljivost i sve to, ne bi bio dokaz pred sudom, ali bi on tek tako olako reklamirao svima identitet svog klijenta? Saul koji inače sve nešto pokušava da se sakrije iza raznih double entendres, čak i kad priča u četiri oka?

Link to comment

Priča se da je vrlo moguć spin-of sa Solom Gudmanom. Ja sam za.brbad2.jpghttp://www.tv.com/shows/breaking-bad/community/post/breaking-bad-better-call-saul-goodman-spinoff-137893011780/

Saul Goodman, pick up! AMC is calling! The much-talked-about Breaking Bad spin-off featuring filthy bus-stop lawyer Saul Goodman is happening. I think. It's a little difficult to tell from the press release. But here's what we do know: It's at least officially being developed. AMC has announced that it's reached a licensing agreement with Sony TV for a Breaking Bad spin-off centering on the character of Saul Goodman. The one-hour series would be a prequel, following Goodman before he meets Walter White. But hopefully not before he employs Huell and Kuby.Let's have ourselves a little course in verbage in attempt to parse exactly what to expect. Here's what AMC said in its brief and rather nebulous press release: AMC and Sony Pictures Television confirmed today that they have reached a licensing agreement for a spin-off of Vince Gilligan’s landmark AMC/SPT series Breaking Bad. As conceived, the new series is based on the show’s popular Saul Goodman character with the working title Better Call Saul. Plans call for Saul to be a one-hour prequel that will focus on the evolution of the popular Saul Goodman character before he ever became Walter White’s lawyer.That means Better Call Saul isn't quite an actual thing yet. It's in development. It still has a long way to go. Sony still needs to corral talent, hire a whole bunch of people, write scripts, and give lots of approvals before Better Call Saul becomes an actual show. There's also no word yet on an official pilot order, so the project needs that, too. Then it has to pass the pilot process. And then we'll have a show.BUT the fact that AMC has put out a release tells me the network is very interested in it, and unless things go terribly wrong, Better Call Saul has a great chance of making it to air. If I had to guess, I'd say we're looking at a possible summer 2014 release if things are fast-tracked and everything goes smoothly, but that's crazy speculation on my part. Additionally, Breaking Bad writer Peter Gould is definitely on board with this thing, and Breaking Bad creator Vince Gilligan will have some input. Bob Odenkirk, who plays Saul, previously said that as long as Vince and Peter think it's a good idea, he's very interested.Okay now let's speculate! The idea of a prequel brings up a whole lot of possibilities. Gus Fring could return. Mike Ehrmantraut could return. We could finally meet Saul's guy who knows a guy who knows a guy! Even Walter could make a cameo, via a chance encounter before Saul and Walter even meet each other. Plus, the fact that it's a prequel means that Saul Goodman could still eat a whole bunch of lead or ricin before Breaking Bad is over—it's not a free pass for him.Remember kids, don't drink and drive. But if you do... Better Call Saul!

Link to comment

[weeniesanje]'s not all good, man.Ako bude, biće teško sranje. Saul je fenomenalan support character, ali kao lead bio bi užasna karikatura samog sebe i Breaking Bada kao takvog.[/weeniesanje]That said, imam poverenja u sposobnost AMC da totalno zasere BB spin-off nezavisno od izbora glavnog lika.

Link to comment

da mogu da biram ja bih spinof o gasu fringsu. koliko tu ima materijala. poceci, cile, meksiko, kartel, kokosja braca, mike, lidija...zaboravih hektora salamanku gresna mi dusa :blush:

Edited by MILF HUNTER
Link to comment
Najjači lik u seriji. Svi drugi mi ovako ili onako idu na kiki, a Saulu se uvek obradujem :0.6:
Kao što rekoh, ali strepnja mi je dublja od nade. Bilo bi lepo da ga ne upropaste ...
Link to comment

Ma kako spinoff o Gasu zvučao zanimljivo na papiru, nekako bi bilo isuviše slično BB-u kao takvom. Tj i dalje bismo imali seriju gde glavni lik pravi met.Ovako ćemo da imamo nešto što je potpuno drugačije, a opet donekle u vezi sa svima nama omiljenom serijom. Mislim da neće biti greške.

Link to comment

Tek sad nadjoh vremena da odgledam i evo da se i ja zapljunem u grupu onih sto misle da su Henk i Gomez gotovi. Dzesi ce da se izvuce naravno.I samo da podvucem koliko mi je glupa ideja da ce zbog ovog okrsaja W.W. da se sveti nacistima. Sam ih zvao, dogovorio se, dao kordinate. Nema na koga da se ljuti. I dalje mislim da je oruzije za (protiv?) njih, ali se nadam da je motivacija bolja od "Djubrad jedna dosli su tamo gde sam im rekao i manje vise odradili ono za sta sam ih i angazovao"Jos mi gluplje zvuci to da bi digli njegovu kintu iz pustinje ili da ih uopste i briga za njegov stek sad kada imaju shemu za Evropu i kada bi to bila samo kap u moru para koje im se nude, a rizik je da se zameraju njemu. Na stranu sto oni i ne znaju gde on steka pare.

Link to comment
Ja mislim da ce se Hank ili Gomez izvuci zivi, neko mora da javi vlastima za Heisenberga, videli smo u flashforwardu kako su onoj Carol ispale kese cim ga je videla. Jesse se najverovatnije nece izvuci i to ce Walta naterati da krene da se osveti nacistima, zato je vadio uzi iz prtljaznika.
Cak i da Henk i Gomez poginu, Mari zna, i ona moze da javi vlastima, ima snimak priznanja Dzesija, snimak Volta kako optuzuje mrtvog Henka, knjigu sa Gejlovom posvetom, Hjuel je sklonjen u sigurnu kucu, sve sto je rekao Henku moze da kaze i nekom drugom u DEA...Kad smo vec poceli da nagadjamo, mislim da ce Dzesi preziveti, dok ce Henk i Gomez poginuti. Mari ce javiti DEA i upasti kod Skajler dok je Junior tu i razotkriti Volta pred njegovim sinom, optuzujuci ga za Henkovu smrt.Spinoff sa Saulom bi bio/ce biti bezveze, nije on uopste toliko zanimljiv.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...