Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Ali mislim da je upravo prirodno da od Hajzenberga postane nervozna baba, jer je za kratko vreme stigao do onog beskompromisnog lika, potpuno suprotno onome šta je bio ceo život. Ne verujem da bi u realnom životu bilo održivo da se neko tako brzo zapali i da nastavi da gori, umesto da sagori kao što se to dešava sa Voltom. Drugim rečima, nismo mogli da vidimo samo njegov uspon, bez pada, to ne bi bilo to.
Upravo.S tim sto ja ovde vidim Valterov pad od samog pocetka, gde akcija po pravilu radja reakciju ka jednom matematicki tacno definisanom cilju: potpunoj propasti i njega i odnosa sa svim ljudima koji su mu u zivotu vazni. Taj realizam me i nagoni da gledam evo vec petu sezonu i da budem odusevljen serijom, i sto je ukus gorciji to je postovanje prema ekipi koja seriju radi vece.
Link to comment
ironija sudbine moze da bude da poginu svi koji su mu znacili u zivotu a on prezivi, a razlog ulaska u ovo kolo su bas bili oni.i to bi bio legit kraj.
+1 trenutno mi ne pada na pamet bolji kraj
Link to comment
ironija sudbine moze da bude da poginu svi koji su mu znacili u zivotu a on prezivi, a razlog ulaska u ovo kolo su bas bili oni.i to bi bio legit kraj.
Pa dobro, to je kada bacis koplje najdalje a sumnjam da ga scenarista nece baciti daleko.
Link to comment
Serija “Breaking Bad” postaće deo novog izdanja Ginisove knjige rekorda koja će se 12. septembra naći u prodaji.Kada je sredinom avgusta u SAD premijerno prikazana prva epizoda nove, ujedno i poslednje sezone serije “Breaking Bad”, pokraj malih ekrana sedelo je i avanture profesora/dilera pratilo je 5.9 miliona gledalaca. Rekord svakako, kada je serija u pitanju, ali i kada je reč o mreži AMC koja između ostalog prikazuje i “Ljude sa Menhetna”.Sada je popularna serija postavila još jedan rekord, ovoga puta za Ginisa. Naime, u novom izdanju knjige rekorda ova serija biće upisana kao televizijska serija sa najvišom ocenom od strane publike! U prevodu, najbolja serija ako se publika pita. Titula je stigla nakon što je na sajtu “Metacritic” serija dobila 99 od 110 maksimalnih poena za ocenjivanje.
Edited by Далибор
Link to comment

Redneck services cannot be simply canceled :-)

Džesijeva faca kad Volta privodi Henk... odlično je odglumio, nemam reči. Jeb'ga, koliko god da je Volt raspao, Džesijeva faca mi je bila bljak, samo sam ponavljao "somebody shoot the bitch", žena me je pitala šta mi je :-)

Link to comment

a bas sam se pitao, dok je hank stavljao waltu lisice na ruke, dal je moguce da ce jednostavno propustiti zadovoljstvo izricanja prava uhapsenika.bojim se da ce hank da strada, pa me ne bi iznenadilo da marie rokne skyler. tod se ocito nalozio na lydiu, i to ce evidentno imati neku ulogu u nastavku, verovatno kao sredstvo kojim ce ona manipulisati njime. bas me zanima, dal ce kinta i dalje ostati tamo gde jeste, ili ce vec u sledecoj epizodi najjaci igrac njome napuniti dzepove. od toga ce dosta zavisti dalji razvoj price.

Link to comment

Odlična epizoda... Znao sam šta se sprema na kraju što je samo potvrđeno onim srceparajućim Henkovim razgovorom sa Mari. Džesi i Volt će biti oni koji će na kraju staviti tačku na sve, na koji način, još ćemo videti, to je moj prophecy za kraj serije

Link to comment

segamega epizoda, we want MOAR

@hattoriCuj zavrsetak, neko sigurno nece docekati ni pocetak sledece epizode :) moj tip na Gomeza posto je najmanje bitan tu.Inace, svidja mi se sto su obojica (Walt i Hank) sjebali stvar delujuci nepromisljeno preokupirani emocijama koje ih obuzimaju. Walt je odao svoje skroviste krajnje tupavo, a Hank je 1 telefonski razgovor potrosio na siljenje patke prema Marie umesto da zaista zove tu patrolu koja bi im mogla stici u pomoc u nekom trenutku. Ovako, njih dvojica sa jednim shotgunom i pistoljem protiv armije hillbillyja, neizlazna situacija.

Link to comment

uvQfU5F.png :DSve mi se cini da Gomez i Henk ovde zavrsavaju svoju pricu, Dzesi se najverovatnije izvlaci iz ovoga. Cini mi se da bi i onaj flashforward bio upravo osveta Walta za Henka tj potencijal za sukob Walta sa Todom i ujakovom ekipom je ogroman (dogovor oko kuvanja, mozda i oni provale da su tu pare...)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...