Jump to content
IGNORED

Avionski udesi i nesreće


dare...

Recommended Posts

Eto, nisi mi vjerovao.

 

Po ovom screenshotu mi se čini da većina prevoznika uredno koristi zaobilazni koridor preko Izraela dočim ovi usamljeni jahači glume neko ludilo i to sa A380.

 

Ne znam, možda Izrael ne dozvoljava prevoznicima iz muslimanskih zemalja da preleću njihov vazdušni prostor :unsure:

Link to comment

Ne znam, možda Izrael ne dozvoljava prevoznicima iz muslimanskih zemalja da preleću njihov vazdušni prostor :unsure:

Moguce :unsure:

 

Znam da je sa Libanom situacija malo drugacija, ali se secam mog leta BEY-AMM koji je isao okolo izraelskog vazdusnog prostora.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Po ovom screenshotu mi se čini da većina prevoznika uredno koristi zaobilazni koridor preko Izraela dočim ovi usamljeni jahači glume neko ludilo i to sa A380.

 

Ne znam, možda Izrael ne dozvoljava prevoznicima iz muslimanskih zemalja da preleću njihov vazdušni prostor :unsure:

 

upravo gledam jordanca koji regularno leti iznad izraela.

mozda prevoznici iz (nekih) muslimanskih zemalja sami ne zele da lete iznad izraela?

Link to comment

Po ovom screenshotu mi se čini da većina prevoznika uredno koristi zaobilazni koridor preko Izraela dočim ovi usamljeni jahači glume neko ludilo i to sa A380.

 

Ne znam, možda Izrael ne dozvoljava prevoznicima iz muslimanskih zemalja da preleću njihov vazdušni prostor :unsure:

 

O cemu samo bulazinis kada nisu ni dotakli Izrailjsko nebo. 

Link to comment

Malezijski A380 je označen crvenom ikonom i obeležena mu je putanja preko Sirije crvenom linijom.

 

Malo ispod njegove crvene linije, na screenshotu se može videti klaster aviona (žute ikonice) koji se kreću koridorom Jordan-Izrael-Mediteran.

Link to comment

 

 

Monday, July 21, 10:05 PM GMT +0800 Media Statement 10 : MH17 Incident

This statement is to clarify the misunderstanding caused by a tweet from Flightradar24 on Malaysia Airlines’ flight MH004 from Kuala Lumpur to London that flew over Syrian airspace on 20 July 2014 at 1:20pm local time.

MH004’s flight plan is in accordance to International Civil Aviation Organisation’s (ICAO) approved routes. As per the notice to airmen (NOTAM) issued by the Syrian Civil Aviation Authority, the Syrian airspace was not subject to restrictions.

At all times, MH004 was in airspace approved by ICAO.

Malaysia Airlines maintains that safety of its passengers and crew is of utmost priority.

-end-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...