Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

ok, i?

I ništa, osim što..

 

+si se posrao po nekoliko hiljada godine evolucije pravne misli, tokom koje smo došli do konsenzusa da nije na žrtvama da presuđuju i sprovode pravdu, već da se taj zadatak dodeljuje bezličnim izvršiocima zakona.

 
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

ok, i?

 

:lol:

 

 

ništa, zaboravi, neću dalje da se raspravljam, samo je poenta da si malo moralisao, a rekao bih (na osnovu navedenog) da nisi baš mnogo daleko od tih stavova koje si "napadao".

Link to comment

 

 a rekao bih (na osnovu navedenog) da nisi baš mnogo daleko od tih stavova koje si "napadao".

 

a?

 

ček jel se ti sad nešto zajebavaš, or what?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

:lol:

 

 

ništa, zaboravi, neću dalje da se raspravljam, samo je poenta da si malo moralisao, a rekao bih (na osnovu navedenog) da nisi baš mnogo daleko od tih stavova koje si "napadao".

 

 

Ti si bre ozbiljan sa ovim? Jesi li pročitao ita dalje od tog prvog posta?

Link to comment

Dobro bre šta je netačno u tom vasinom citatu?!

Nije problem netačnosti već što je to napisao neko ko je temu započeo tako što je svoju potencijalno ukradenu imovinu od 1200e procenio na vađenje par zuba, stezanjem jaja papagajkama i sličnim civilizovanim gestovima tipa udaranja bokserom po glavi.

Link to comment

ne znam da li je Vasa bio sarkastičan, meni je ono ličilo na šbbkbb fantaziranje.

 

edit: a što se tiče same teme naravno da je ne pamtim celu, pamtim samo da se razbuktala kada se desio onaj slučaj. Ako si bio sarkastičan (ne pada mi na pamet da čitam sada sve), onda se izvinjavam, moja greška.

Edited by copkillah
Link to comment

Nije problem netačnosti već što je to napisao neko ko je temu započeo tako što je svoju potencijalno ukradenu imovinu od 1200e procenio na vađenje par zuba, stezanjem jaja papagajkama i sličnim civilizovanim gestovima tipa udaranja bokserom po glavi.

Ne mogu da se setim sad tačno, ali mislim da je tema nastala na fonu neke već postojeće rasprave o ovom istom... Vasa je sarkastično, sa preterivanjem, predstavio Hellističke stavove o hvatanju lopova. Nije jasno iz konteksta prvog posta, ali to je Vasa... da sam pisao ja, pa da bude i vamo-tamo. Ja znam da budem zao, premda nisam Miralem.

Link to comment

Nije problem netačnosti već što je to napisao neko ko je temu započeo tako što je svoju potencijalno ukradenu imovinu od 1200e procenio na vađenje par zuba, stezanjem jaja papagajkama i sličnim civilizovanim gestovima tipa udaranja bokserom po glavi.

 

 

ne znam da li je Vasa bio sarkastičan, meni je ono ličilo na šbbkbb fantaziranje.

 

:0.6:

Link to comment

Izvini što ću napisati iako je hipotetika, ali, da li bi isto napisao da je u pitanju tvoja devojčica?

Pitanje je nepristojno i nije za forum. Ali sustinski, pitanje je - da li ste sigurni da biste u konkretnoj situaciji postupili u skladu sa stavovima koje ovde iznosite?

 

Ja ne mogu stoprocentno da ustvrdim da bih, iako apsolutno podrzavam sve koji pisu da sila koja se upotrebljava mora biti srazmerna konkretnoj situaciji.

Link to comment

ne znam da li je Vasa bio sarkastičan, meni je ono ličilo na šbbkbb fantaziranje.

I meni, i po komentarima na prvih par strana poprilično sam siguran da je ostatak ljudi isto skontao.

 

 

Ne mogu da se setim sad tačno, ali mislim da je tema nastala na fonu neke već postojeće rasprave o ovom istom... Vasa je sarkastično, sa preterivanjem, predstavio Hellističke stavove o hvatanju lopova. Nije jasno iz konteksta prvog posta, ali to je Vasa... da sam pisao ja, pa da bude i vamo-tamo. Ja znam da budem zao, premda nisam Miralem.

Možda onda kada je onaj čovek uhvatio lika koji mu je upao u stan u prizemlju pa ga izbo ako se dobro sećam.

Link to comment

Pitanje je nepristojno i nije za forum. Ali sustinski, pitanje je - da li ste sigurni da biste u konkretnoj situaciji postupili u skladu sa stavovima koje ovde iznosite?

 

Ja ne mogu stoprocentno da ustvrdim da bih, iako apsolutno podrzavam sve koji pisu da sila koja se upotrebljava mora biti srazmerna konkretnoj situaciji.

Bravo za poštenje. Ja bih postupio u zavisnosti od toga koliko sam uplašen (pričam o noćnoj provali lopova). Ako bih se sasro od straha, onda bih ga možda ubio (ili on mene), a ako bih uspeo da budem priseban, poslao bih ga da se sam prijavi u stanicu milicije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...