Jump to content
IGNORED

čelsi, suoči se


*edited by mod

Recommended Posts

Ali komentari... :lol: Od pretnji silovanjem i psovki do poziva da se poseti Srbiju i uveri se kako smo fini ljudi.
kompilirajuci postove vidim da bi idelano resenje bilo da je siluje novak djokovic na pitoresknim srpskim pasnjacima dok ona vredja ameriku i izrael u pauzama snosaja.samo tako se srbija moze umiriti! Edited by kim_philby
Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marvin (Paranoid Android)

    16

  • Joshua

    16

  • hattori

    11

  • kim_philby

    8

Тај Филип Филипи је свашта нешто у покушају. Једно вријеме је бацао неке риме као репер Син, успут крадући семплове и правећи измишљене дуете.
I tak ima stranu na Vikipediji :isuse:
Link to comment

najgore sto joj ovo nije prvi put :mad:i fanovi jonas brothers su, ogorceni zbog njenog skandaloznog sprdanja na racun pomenutog benda, svojevremeno na facebooku otvorili grupu u kojoj su pozivali na bojkot emisije joj!koja dnjaspr, ministar odbrane preko fejsbuka brani srbiju od [doduse ne narocito duhovite] komicarke :lol:

Link to comment
e sad je gotova!imamo je u saci!
Da! Sad ćemo da joj time tek nabijemo popularnost i stvorimo armiju obožavatelja, pa nek zna kučka da Srbija nije šaka zobi da je pozoba svaka vrana koju donese vetar!
Link to comment
Da! Sad ćemo da joj time tek nabijemo popularnost i stvorimo armiju obožavatelja, pa nek zna kučka da Srbija nije šaka zobi da je pozoba svaka vrana koju donese vetar!
Sve dok nam ne kaze hvala i izjavi: da sam znala da ste takve junacine i internet obrazovani, takvi lobisti, tako snazni,slozni jedinstveni i savremeni, a vasi muskarci silni i muzevni, ne bih tako slepo citala sve sto mi moji scenaristi napisu za emisiju.
Link to comment

ih, i neki američki nemezisi pre koji mesec isto pretili puštanjem tog home videa u javnosferu ako im ne plati ne znam koliko. u emisiji im rekla da ona snimak već ima, zbog čega nema nameru da ga ponovo kupuje, te da mogu šnjime raspolagati kako ih volja. a hejt mejlovima jonas fanova je posvetila onaj svoj monolog na početku svake emisije. ja sad čekam samo da joj keti grifin pruži podršku u svemu ovome, pošto su tu negde sa stilom komedije. a onda će morati i jeremić da reaguje.

Link to comment
kompilirajuci postove vidim da bi idelano resenje bilo da je siluje novak djokovic na pitoresknim srpskim pasnjacima dok ona vredja ameriku i izrael u pauzama snosaja.samo tako se srbija moze umiriti!
:lol:
Link to comment
U međuvremenu, "Frankfurtske vesti" pišu da je biznismen iz Diseldorfa Dragan Đogović rešio da finansira tužbu protiv Hendlerove."Radim to u svoje ime i u ime svog naroda. Pozivam sve Dragane da mi se pridruže, " rekao je on listu, napominjući da će tužba biti usmerene lično protiv Hendlerove.Američka komičarka je naime u pomenutoj emisiji između ostalog ismevala i ime ministra odbrane Dragana Šutanovca primetivši da je to "popularno boljševičko ime."
Јбт лед. :isuse:
Link to comment

ja sam sad za rodj dobila od neke poznanice knjigu od te celzi. nesto "are you there vodka, it's me chelsea", ali sam samo prvo poglavlje iscitala u dzimu. e da, al ta riba sto mi je dala mi rekla da ce mi se sto posto svideti jer je chelsea navodno "oversexualized". sha znam ja sta to znaci...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...