Jump to content
IGNORED

čelsi, suoči se


*edited by mod

Recommended Posts

Ja i dalje ne mogu da verujem do koje mere je ovaj narod ovde kompleksiran.
Meni to i nije toliko neshvatljivo. Naše javno mnjenje u velikoj većini uopšte nema pojma da se ovakve stvari dešavaju 24/7 na bilo kojoj televiziji gde ima humorističkog i satiričnog programa, a pogotovo ovakvog trećerazrednog gde se ispaljuju obični stereotipi ne bi li se dobili cheap laughs. U toj situaciji ogromna je verovatnoća da će to biti shvaćeno vrlo lično, a ako se na to doda i javno mnjenje i naši mediji (političari) koji uživaju da dižu dževu oko takvih stvari, za 30 sekundi se može steći dojam da ova kokoška i njene kolege iz emisije zaista imaju nešto protiv svih nas.Što je gore, meni je vrlo lako da zamislim da će njeno ime da bude prozivano po medijima još narednih 2-3 nedelje, da će je ljudi čak pamtiti poduže, da će možda i poneka beogradska zgrada dobiti grafit posvećen njoj, i da će se na pijaci između kupovanja zeleniša protkati i neki komentar "A jesi čuo onu bezobraznicu, kakva je...", poput one histerije ranih devedesetih kad je mahom i staro i mlado znalo nabrojati sve zvaničnike svih EU država po imenu i prezimenu zahvaljujući Dnevnicima i Dodacima, i kad su svi imali utisak da sva ta belosvetska đubrad noćima ne spavaju smišljajući kako da nam napakoste iz najličnijih pobuda.
Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Marvin (Paranoid Android)

    16

  • Joshua

    16

  • hattori

    11

  • kim_philby

    8

srbija, kao i i ostatak ex sfrj, ima dugu tradiciju posalica na tudji racun. tako da je ovo iscudjavanje proizvod iskljucivo (tragikomicne) uvrijedjenosti, a ne nenaviknutosti na tu vrstu humora.

Link to comment

Pa jes, ali ima povelika razlika između pošalica na tuđ račun, i (ne)naviknutosti na pošalice koje idu na naš.Što je verovatno opet specifično i za ostatak sfrj, al opet.

Link to comment
Pa jes, ali ima povelika razlika između pošalica na tuđ račun, i (ne)naviknutosti na pošalice koje idu na naš.
Poslalice na tudj racun su objektivnije i dobronamerne! <_<
Link to comment

dosta je čudno to ponašanje uvređenih aranđela. po nekoj anketi 78% istraženih podržava neizručenje organizatora genocida i etničkog čišćenja a onda šize kada im neko kaže da su genocidni narod koji podržava etničko čišćenje.

Link to comment
Nije kriv narod, kriv je sbb sto je uvrstio E! channel, koji, believe it or not, imade svoju publiku ovde, kao i solidan rejting za domaće reklame.Da nije sbb-a, ne bismo ni znali za Chelsea :)
jel ide to uopšte u našoj verziji e-a? gledala sam raspored emisija par puta kad sam bila doma i nigde nisam našla CL...
dosta je čudno to ponašanje uvređenih aranđela. po nekoj anketi 78% istraženih podržava neizručenje organizatora genocida i etničkog čišćenja a onda šize kada im neko kaže da su genocidni narod koji podržava etničko čišćenje.
to je drugo! angry.gif Edited by Joshua
Link to comment
jel ide to uopšte u našoj verziji e-a? gledala sam raspored emisija par puta kad sam bila doma i nigde nisam našla CL...
Pa bojkot."komičari dođite, nećete se vratiti".
Link to comment
Meni to i nije toliko neshvatljivo. Naše javno mnjenje u velikoj većini uopšte nema pojma da se ovakve stvari dešavaju 24/7 na bilo kojoj televiziji gde ima humorističkog i satiričnog programa, a pogotovo ovakvog trećerazrednog gde se ispaljuju obični stereotipi ne bi li se dobili cheap laughs.
Pa to. Nisu reagovali kada su na MtW rekli "For effective ethnic cleansing, use "Milosevic", ili kada su rekli da je ćale od Ane Ivanović ratni zločinac.
dosta je čudno to ponašanje uvređenih aranđela. po nekoj anketi 78% istraženih podržava neizručenje organizatora genocida i etničkog čišćenja a onda šize kada im neko kaže da su genocidni narod koji podržava etničko čišćenje.
u sridu.
Link to comment
Pa to. Nisu reagovali kada su na MtW rekli "For effective ethnic cleansing, use "Milosevic", ili kada su rekli da je ćale od Ane Ivanović ratni zločinac.
Au, jel se kod nas prenosi i Mock The Week? Fantastično, to i treba da se pušta kod nas, kao terapija za ovo stanje javnosti.
Link to comment

meni je fascinantno da se drago dopisuje s njom putem fejsbuka. inace ocekujem da izlape lee javno izjavi da nisam otisao predaleko u mom postu o fenomenu djovak :P

Link to comment
Au, jel se kod nas prenosi i Mock The Week? Fantastično, to i treba da se pušta kod nas, kao terapija za ovo stanje javnosti.
noup, ja slučajno naleteo, neko na forumu kačio, pa sam se malo navukao i skinuo sve epizode.
Link to comment
meni je fascinantno da se drago dopisuje s njom putem fejsbuka. inace ocekujem da izlape lee javno izjavi da nisam otisao predaleko u mom postu o fenomenu djovak :P
na ministrovoj strani salve odusevljenja i cestitki na dostojanstvenom odgovoru koji je amere naucio sta je kultura :D na stranama 'bojkot celzi' izlivi kanalizacije i gomile sa slicicama ratka mladica napusavju raspalu drolju, sa sve 'droljo, jebace te ratko mladic' copypastovano 50puta :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...