Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Draft je vise nego uspeo :D

 

Imam Svindala i jednog koji je na pocetku bio "undefined", valjda je to sad Thaler? 2 godine zaredom imamo dirigovan zreb, zna se ko je kriv :P

Link to comment

Ja nisam uspeo da kupujem po emocijama. Mislim nisam skroz :)

 

Hirsera sam uzeo kao realno najboljeg. NIsam mogao da ga propustim, kad je vec otisao Ligeti. Onda sam razmisljao dal Tinu ili njega i ipak razum presudio. Al mi zao sto nemam Tinu.

 

Ostali Felix, Frida, Bode... svi mi gotivni.. I jos Mancuso, Fanara i Beni Raich. 5 plavih, 2 roze :)

Link to comment

Cekajte ljudi, vi ste stvarno birali skijase? Meni je sve automatsko odradilo. Tolaa -_-

 

:rolf: Ja lepo sve izabrala. Mislim, jedna Kajsa Kling i Anemone Marmottan ne upadaju tek tako u tim. Mozda nisi usao na vreme? 

Link to comment

Povlacim prethodnu izjavu iz zapisnika.Samo zalim za Gutovom.Zadovoljan sam timom,sve i da hoces ne mozes da imas sve najbolje u svom timu.Postovao sam jednakost,po tri muska i zenska clana.

Link to comment

Ja nisam uspeo da kupujem po emocijama. Mislim nisam skroz :)

 

Hirsera sam uzeo kao realno najboljeg. NIsam mogao da ga propustim, kad je vec otisao Ligeti. Onda sam razmisljao dal Tinu ili njega i ipak razum presudio. Al mi zao sto nemam Tinu.

 

Ostali Felix, Frida, Bode... svi mi gotivni.. I jos Mancuso, Fanara i Beni Raich. 5 plavih, 2 roze :)

 

Meni samo zao sto mi je Frida promakla. A za Felixa sad vidim da ne skija u Zeldenu, cuva se za Levi. 

 

Da nije Kristoffersena, kod mene bi sve bilo roze. Vec vidim kako cu sve sem njega i Tina da sutnem vec u subotu popodne. :D

Link to comment

Ja sam uzeo Janku,mozda ovo ponovo bude njegova sezona.Ista logika je za Sildovu.Treba obratiti paznju i na to da je SP iduce godine od 2-15 februara u Biver Kriku.Ko zna ko ce tempirati formu specijalno za to.

Link to comment

:rolf: Ja lepo sve izabrala. Mislim, jedna Kajsa Kling i Anemone Marmottan ne upadaju tek tako u tim. Mozda nisi usao na vreme? 

 

Bio sam na draftu 21.45 :mad:

 

Ja sam uzeo Janku,mozda ovo ponovo bude njegova sezona.Ista logika je za Sildovu.Treba obratiti paznju i na to da je SP iduce godine od 2-15 februara u Biver Kriku.Ko zna ko ce tempirati formu specijalno za to.

Ako mislis na Marlies, penzija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...