Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Cim je Mikaela odvezla, pomislila sam da je to najmanje 3 sekunde zaostatka za Tinu na takvoj stazi kad se uzme u obzir kako vozi slalom od proslogodisnjeg Lenzerheidea. Dobro, bilo je skoro 6 sekundi, cisto da ne iznenadi i ispuni neko ocekivanje ove sezone. 

 

A takmici se njoj, na onom chatu prekjuce je rekla da jos nije ispunila sve ciljeve i osvojila sve sto zeli, jer nema nista osvojeno u - SLALOMU! :o Nema medalju za SP ili OI i nema globus, pa joj je to neka ambicija. Ali, morace mnogo toga da se promeni u sledecoj sezoni ako hoce da bude iole konkurentna, a i tada su joj male sanse.

 

Mauci, nije Pini postavio stazu, nego Steharnik. O Mauru sve najlepse, cak i ako se ispostavi da je i on sadista, doprineo je za 2 OI zlata :) , a Tinu i treba malo kazniti za ovakve voznje. Staza je mucenje za gledanje, a ume, izgleda, samo jedna.

Link to comment

Jebem li ga, slovenacki komentatori su jedno 30 puta ponovili da je Pini postavljao stazu. Kad su videli na sta staza lici poceli su da spekulisu da se mozda Tina bolje snalazi na ovakvim stazama gde nema visokog ritma :D Aha, kako da ne.

Link to comment

 Tina bolje snalazi na ovakvim stazama gde nema visokog ritma 

:rolf:

 

Navijam sad za Axlexisovo cudo :)

 

Ja moram za Teda, samo pobedom ima sanse da uzme Hirscheru mali globus. Izlete Svindal, tako da je veliki sigurno njegov, pa da bar ne uzme i male.

 

Edit: Komentar svedskog komentatora: "Shiffrin u velikom vodstvu. Iza nje niko. Iza opet niko. Pa niko. Pa opet niko. Iza toga takmicenje u kom Frida Hansdotter vodi malo ispred MPH." :)

Edited by Naa
Link to comment

Bice ludilo 2. voznja kod muskih. 11. Pinturault zaostaje citavih 0.63 sekunde.

 

Kod zena bi takodje moglo biti interesantno... ako Shiffrin zaboravi skije negde.

Link to comment

Evo, nema Tine u 2. voznji. Prve vesti su bile da se lose osecala vec pred 1. voznju, a sad su komentatori rekli da je cak izrazila zelju da ode kuci. Navodno su se odnosi jako narusili posle Areja, sve mi se cini da je to - to.

Link to comment

Ovaj nas komentator sa Eurosporta je sad pricao da je ipak Pini pomagao pri postavljanju staze (po informacijama iz SLO medija) i, ako je tako, ovo sto je uradio je potpuno suludo.

 

Ako je vec sve puklo, onda je dobro sto je to sad, a ne u sred priprema pred sledecu sezonu, u ovoj ionako vise nista ne moze da se uradi. Leto nam definitivno nece biti dosadno. 

Link to comment

Ovi ovde ionako uvek pricaju tako da se ne bi zamerili nikom iz tog aMaze tima, danas su prvi put ispricali nesto vise ali su sigurno dosta informacija zadrzali za sebe. Sudeci po onom sto su rekli ja sam dosao do zakljucka da je puklo i na relaciji Pini-Maze te da je ovaj namerno postavio onakvu stazu. Ako je to tacno onda se on sigurno nece vracati za sledecu sezonu.

 

Mozda je i Massi stao na stranu Pinija?

Link to comment

Mozda je i Massi stao na stranu Pinija?

 

To bi nekako bilo logicno objasnjenje zasto i on napusta tim, ali ako je tako, onda su tu verovatno pukle sve moguce tikve.

 

Frida... druga.  :lolol: Bilo bi zabrinjavajuce da je u jednoj sezoni bila na bilo kom drugom mestu na podijumu vise od jednom, ali bar je uzela i drugo mesto ukupno u slalomu. :)

 

Mikaelu je uzivanje gledati, ako sutra ne bude Tine, ne bih imala nista protiv da pobedi i u veleslalomu. Pod uslovom da JLV bude ispred Fenninger, naravno.

Link to comment

Ovo je i teoretski najmanje 8. mesto za Hirschera i 32 boda, Ligety mora da pobedi. 

 

Edit: Peti najmanje... Na kraju ce Ted pobediti, ali ce ovaj biti na podijumu. <_<

 

:lolol: Kakva drama! Aj Felixe na podijum, ali ne na 1. mesto!

Edited by Naa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...