Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Usao je neki bezimeni :), pa dodaj ime u obe lige kad budes stigao, cisto da znamo ko je, da bude pregledniji red na draftu. 

Proveri da li sam se dobro prijavio.Hvala.

Link to comment

Proveri da li sam se dobro prijavio.Hvala.

 

Usao si, samo promeni ime tima u top 10 igrici, jer si ukucao ime mog.  :lolol: A u fantaziju nemas ime tima, pa ga ukucaj. I budi tamo u 22 h. :)

 

 

Jos cu da probam da iscimam Prolupa koji je aktivno igrao prosle sezone, pa ako upadne do drafta, super, a ako ne, onda ce valjda moci da igra bar Top 10. 

 

Edit: Ime tima se menja kad kliknete na ligu, pa onda tu pored imena svog tima imate neki sraf u zelenom polju. Kliknete na to i promenite ili dodate ime ako ga jos niste upisali. :)

Edited by Tolaa
Link to comment

Sve je OK sad sto se tebe tice. 

 

Tek sad dok razmisljam koga bih draftovala kontam koliko uopste nisam ispratila pripreme za razliku od prosle sezone. Nemam pojma ko je imao problema, ko je spreman, nista. Ne znam cak ni da li Vonn startuje u subotu.

 

Edit: Nista od Vonn bar do decembra. Navodno se oporavila skroz, ali ovog puta nece da rizikuje.

Edited by Tolaa
Link to comment

Imas tamo na pocetnoj stranici, pored imena lige sad vec pise Draft Now! Tu kliknes, i odbrojava nam sat jos jedno 55 minuta do pocetka. 

 

Edit: Redosled je: 

1. Red Star

2. Krizaji

3. Miskirke

4. Head like a fuckin' snowbal

5. Buntovnici

6. Dudarnici (on je javio da ne stize, pa ce mu se automatski draftovati)

 

U drugom krugu ide obrnuto, pa tako naizmenicno. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Sta sad, kako rece da se skijasi prebacuju?

 

Ides na My Team i videces onda kako da ih prevuces u tim.

 

Imam jedno musko u timu.  :lolol: Ali zato nemam nikog koga ne volim, tako da mogu da navijam za svoje. :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...