Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ja bas i nisam optimista po pitanju slaloma. Em je ova mala na putu da srusi rekord Schildove, em Tina razmislja da bi skroz odustala od slaloma. Posle finala je rekla da je tesko voziti sve 4 discipline i da je najvise vremena i energije izgubila upravo zbog slaloma a imala najlosije rezultate.

 

Ne znam, ne verujem da ce odustati ali takodje ne verujem da ce ponoviti slalomske rezultate iz prosle sezone. I tu je onda problem, zena jednostavno ne moze/ume da podnese da su ostali brzi od nje. I to se onda prelije i na ostale discipline.

 

Btw, juce se u Kranjskoj Gori odrzalo DP u veleslalomu. Prvak je postala Ana Drev. A trku pominjem zato jer je Drev pobedila i u muskoj konkurenciji :D Toliko o muskom delu reprezentacije... :isuse:

Link to comment

Nisam ni ja optimista po pitanju slaloma, ali ne verujem da ce odustati od njega, makar za SP. Mozda bude preskakala trke jer su joj sanse za globus svakako minimalne, ali ne sumnjam da ce pokusati da uzme medalju na SP, jednostavno zato sto nije neko ko ce propustiti verovatno poslednju priliku da uzme jedino sto joj fali u karijeri. Ne verujem ni da bi spominjala to na onom chatu pre par dana (i jos sama potegla tu temu), a onda posle samo nekoliko dana digla ruke od toga.

 

A osim Ilke Stuhec koja moze da bljesne povremeno, ja nemam bas nikakva ocekivanja ni od zenskog dela reprezentacije nakon sto se Tina povuce.

Link to comment
  • 2 months later...

Novi Tinin trener je Valerio Ghirardi, a Massi ostaje vodja tima posto nije nasao dostojnu zamenu. Dobro je sto je sve reseno na vreme, pre pocetka priprema. Do tad valjda imaju vremena da skontaju da li se slazu i da li ce moci da saradjuju ili ne.

Link to comment
  • 3 months later...

Na mesec dana do pocetka nove sezone...

 

FIS Alpine @fisalpine 

A slalom era coms to an end today.. #MarliesSchild just announced her retirement from the sport! All the best Marlies, skiing will miss you!

 

 

Edited by Bane5
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

+1  :isuse: . Ali ne bih jos cestitala Hirscheru, mozda Pinturault nastavi kako je poceo pred kraj prosle sezone. 

 

Link za fantazi je: http://fantasyskiracer.com/

 

Poslala sam pozivnice za lige na sajtu svima koji su ucestvovali prosle sezone, i za fantazi i za top 10 pogadjalicu. Ako ima neko novi da hoce da igra, neka napise koji mu je user name na sajtu, pa cu da posaljem i njemu. Stavila sam draft za petak, 24. oktobar, u 20.00. To moze da se menja ako nekom ne odgovara. Ja nisam bas pri netu do cetvrtka, tako da meni odgovara draft od cetvrtka popodne pa nadalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...