Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

A ni mi ne stojimo lose pred poslednje kolo :D

 

2ed7e6f.jpg

 

Danas smo nas cetvoro iz lige koji smo igrali imali prilicno dobre rezultate, ova prva dvojica fantasticne:

 

Pocetnici - 64.75 :ziga:

Mauci - 59.25 :Hail:

ja - 52.25

Dudarnici - 48.50

 

Ako bas ne odlepe ovi iz drugih liga, mislim da uzimamo veliki kristalni globus u nedelju.  :kralj:

Link to comment

Kakvo vreme danas u Lenzerheide-u! Nigde oblacka, a prosle godine, kad je trebalo...  :rant:

 

Svindal samo 45 poena danas, da je bio samo 9 stotinki brzi, bilo bi stanje mnogo bolje. Sutra mora da pobedi. Zasto Ligety ne skija spust cesce? 

Link to comment

Mariji treba samo 20 poena, tj. 13. mesto, ali koliko kaslje i izduvava nos, uopste ne bi bilo cudno da...  :unsure: izduva.

 

Edit: Ipak Fenninger tek 5. trenutno, mali globus je Marijin. 

 

Edit 2: Kako pade Maria...  :isuse: Ako je suditi po vristanju, gadno, gadno, gadno! 

 

Edit 3: Gotova je ova sezona, nema sanse da ovo nije teza povreda. :( 

 

I skroz je skrenula paznju s gaca Lare Gut.  :naughty:

Edited by Naa
Link to comment

Jbt, mislio sam da su trke tek sutra :isuse:

 

Sta je uradila Tina, procitao sam da bi bila medju 5 ali je ponovo na donjem delu staze nesto zasrala?

 

Maria :(

Link to comment

Aha, imala je zaostatak za top 5 ili 6, ali je u donjem delu zakasnila da promeni pravac i zamalo izletela sa staze, nekako se vratila, ali bez brzine. Na kraju je imala srece sto je zavrsila kao 15. i, rekla bih nezasluzeno, uzela drugoj Tini 3. mesto u spustu.

 

Kod Marije izgleda da je povredjeno rame, za kolena jos nista ne govore, mada je delovalo da su otisla kad su se skije zapetljale u mrezu. 

Link to comment

Uzasno je izgledalo, a krici su bili jezivi. Nije mi jasno zasto nisu spustili start za zene nakon sto se nekoliko skijasa spektakularno izlomilo (srecom bez tezih povreda) i ne samo da je staza zeznuta sama po sebi, nego su jos i promene svetlosti pravile ogromne probleme. 

 

Edit: 

 

Marcus Höfl ‏@marcushoefl  5m

Thanks @lindseyvonn and everybody. Maria has pain in her left shoulder, arm and leg and currently gets x-ray. More info after that

Edited by Naa
Link to comment

Ja sam takodje mislio da je trka sutra  :isuse: Fenninger ima sansu,jedinstvenu,da uzme veliki globus.Svindal mozda zbog 9 stotinki ostane bez pobede u generalnom plasmanu.Nadam se da Marija nije ozbiljnije povredjena. 

Link to comment

Fenninger nema sansu. Fenninger je uzela veliki globus. 300 bodova u igri, Gut zaostaje 235, a Tina 287 poena. Lara nema nikakve sanse za vise od 20-ak bodova u slalomu, a pre ce biti ni bod, a Tini trebaju sve 3 pobede uz to da Anna ne osvoji vise ni bod, tako da ovo samo teoretski nije gotova prica, ali realno je sve reseno, a sutra ce biti i u teoriji. Marijina povreda je ozbiljna, ali imala je srece, mogla je mnogo gore da prodje. Ovako ce verovatno biti spremna za pocetak sledece sezone.

 

Svindalu sutra igra samo pobeda ili eventualno drugo mesto, uz to da Hirscher ne uzme bodove, tj. ne bude u 15. Samo tako ima neku realnu sansu, ali tesko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...