Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Petak popodne otpada onda. Ne moze bez tebe. :)

 

Valjda ce se i ostali zainteresovani javiti. Ako se neko ne seca, ili nije igrao prosle sezone, draft ide prilicno brzo, svako ima oko minut da izabere skijasa kad je na njega red, ako ne izabere, automatski mu se neko draftuje, potpuno random. 

 

Sto se tice top 10, vec sad moze da se tipuje. To je bitnije od fantazija, ipak branimo titulu. :)

Link to comment

Ja mogu u cetvrtak posle 21h i petak do 17h. Posle krecem na put, pa cu moci tek posle 23h a i to tesko. Preko vikenda maltene nemoguce. Tako da vi kad dogovorite dogovorite.

Link to comment

Moze :)

 

edit: mada ja do kraja nisam provalio kako se ovo igra. Al ajd da probam i ove godine. A redovno sam pogadjao 10 prvoplasiranih i to mi bilo zanimljivo.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja sam zainteresovan.Nemam pojma kako se igra,mada sam malo gledao prosle sezone sajt na kome su bili rezultati.Naravno,ako me primate.Moze cetvrtak u 22h.Sto se tice ukupnog pobednika SK jeste Marsel vec osvoji 80%,ali da malo sacekamo.Ko zna sta ce nam doneti nova sezona.

Link to comment

Ja sam zainteresovan.Nemam pojma kako se igra,mada sam malo gledao prosle sezone sajt na kome su bili rezultati.Naravno,ako me primate.Moze cetvrtak u 22h.Sto se tice ukupnog pobednika SK jeste Marsel vec osvoji 80%,ali da malo sacekamo.Ko zna sta ce nam doneti nova sezona.

 

Registruj se na sajtu, link je na prethodnoj strani i onda mi napisi ovde koji ti je user name tamo, da mogu da ti posaljem pozivnice za lige. Poslacu ti sutra u toku dana, pa se postaraj da se pre 22 h ulogujes i upadnes. :)

 

Tina (jedna ili druga, ali da probam sa Weirather posto je niko jos nije rekao) i Pinturault.  :fantom:

Link to comment

Registruj se na sajtu, link je na prethodnoj strani i onda mi napisi ovde koji ti je user name tamo, da mogu da ti posaljem pozivnice za lige. Poslacu ti sutra u toku dana, pa se postaraj da se pre 22 h ulogujes i upadnes. :)

 

Tina (jedna ili druga, ali da probam sa Weirather posto je niko jos nije rekao) i Pinturault.  :fantom:

 

User je Valter.

 

Maze ima vise sanse od druge Tine  :)

Edited by valter
Link to comment

Ja sam otvorio novi nalog, nisam mogao da udjem na stari. Sad sam TimmyPPP. Koliko nas ima, nije valjda samo nas 4.

 

 

User je Valter.

 

Maze ima vise sanse od druge Tine  :)

 

Poslala sam vam pozivnice obojici. I za fantazi i za top 10. Kad udjete, onda cu da kliknem da mi izbaci redosled drafta, pa cu napisati ovde pre 22 h. 

 

Naravno da Maze ima vise sanse (samo ako ne bude brljala kao prosle sezone), nego sam uzela ovu drugu jer niko nije tipovao na nju. A Maze je ostala jedini pravi all rounder, sad kad nema Marije, tako da naravno da ima najvece sanse samo ako u glavi bude OK.

 

Hajde nam malo pojasni ovaj fantazi, na sta da obratimo paznju veceras... 

 

Doci cu oko pola 10, na poslednji dogovor :)

 

Kad vas dvojica udjete, bice nas 6, igraju i 2 moja drugara koji nisu sa PPP-a, igrali su i prosle sezone. Ionako nas u ligi moze biti samo 6, 8 ili 10, po pravilima igre. Draft funkcionise tako sto ce sajt da izbaci random redosled, a onda biramo 1-6, pa 6-1, pa 1-6... Svaki igrac bira 7 skijasa koje niko drugi u nasoj ligi ne moze da ima. Od tih 7 igraca, morate da izaberete 6 koji su vam u prvom timu i jednog koji ostaje na klupi. Dosta nas prosle godine nije skontalo da posle drafta moramo da prebacimo igrace, jer automatski svi idu na klupu, a ne u tim, tako da na to obratite paznju kad zavrsimo draft. 

 

Vreme koje imate da draftujete kad dodje red na vas je prilicno kratko, cini mi se samo minut, ako ne kliknete na skijasa kog zelite, automatski vam se dodeljuje neko, i to ne po redosledu po kom su poredjani na sajtu, nego totalno slucajnim izborom. 

 

Draftovane skijase mozete da izbacite iz tima i izaberete nekog drugog ko nije izabran izmedju svakog takmicarskog dana. Naravno, cim izbacite nekog, neko drugi ima pravo da ga uzme, zato preporucujem da nekoliko najboljih drzite uvek u timu da vam ih neko ne uzme, a one preostale menjate po potrebi (npr. ako se voze tehnicke discipline, uzimate tehnicare tog vikenda). 

 

U fantaziju se takmicimo iskljucivo izmedju sebe mi koji smo u ligi. U top 10 pogadjalici se takmicimo i izmedju sebe, ali se i nasa liga takmici protiv svih ostalih liga. Tu smo pobedili prosle sezone, zato se potrudite da predvidite rezultate kad god mozete. :) To moze da se uradi bilo kad do pred sam pocetak trke, tako da vec sad mogu da se stave tipovi i za trke u martu. 

 

@Mauci: Ako si ti ovaj bezimeni u top 10 ligi, ubaci ime tima. :)

Link to comment

:Hail:

 

edit: proveri molim te da li sam uspesno usao. Nije mi dalo neku potvrdu, samo da li zelim da menjam ime ili stavim logo. Odoh da drzim seminar, vidimo se veceras :)

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...