Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts



Posto se vec diskutovalo o tome kako je glupo da se sa NK-om zavrsi a da posle krene bitka za presto, pocinjem da verujem u onu teoriju da NK ni nece da krene na Westeros. Ide direktno u KL, a ovi njegovi ce da se biju sa Jonom i na kraju ce stvarno poslednja bitka biti protiv njega, ne protiv Cersei i onog dijabolika.
Ako ne, onda je NK stvarno neka uvrnuta i poremecena verzija MacGuffina (kako je vec neko rekao), a ni to me ne bi cudilo


NK jedino da ode sam sa zmajem pa da malo pali KL :) Nije realno da je provukao vojsku pešaka do KL neprimećen, a pod dva ne zanemari potpuno odsustvo imaginacije i zdravog razuma kod D&D :) Ideja je da na kraju bude sudar jakih žena, ako uspeju nekako da roknu Džona da ne smeta...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, Giggsy said:

Posto se vec diskutovalo o tome kako je glupo da se sa NK-om zavrsi a da posle krene bitka za presto, pocinjem da verujem u onu teoriju da NK ni nece da krene na Westeros. Ide direktno u KL, a ovi njegovi ce da se biju sa Jonom i na kraju ce stvarno poslednja bitka biti protiv njega, ne protiv Cersei i onog dijabolika.

Ako ne, onda je NK stvarno neka uvrnuta i poremecena verzija MacGuffina (kako je vec neko rekao), a ni to me ne bi cudilo

 

Ma Cock Merchants prosto ne kapiraju osnovnu tezu - da je igra prestola sviranje kurcu kad svi imate istu egzistecijalnu pretnju nad glavom.

 

Ali po njihovom debilnom, površnom tumačenju, centralna poenta priče je ipak čije će se dupe uvaliti u metalnu fotelju. Dakle, isto ono što je bilo zacrtano kao cilj u prvoj sezoni zacrtano je i u osmoj - zajebi razvoj radnje i likova, zajebi zdrav razum...

Link to comment

Emilia Clarke je lepa, tu nema "stvar ukusa" ili "nije moj tip." Lena je super sexy, najjaca riba u seriji. Stark girls - Sophie Turner je lepa a Maisie Williams je prilicno ruzna, jbg. Host je gej, Misendei je ribetina, so is crvena vesterka.  

 

:)

Link to comment
39 minutes ago, Host said:

Ko je vukodlaka? Meni Jeoffryjeva zena pigfejs, a Missandei mi je dosta tres.

 

Nego, kako ti se svidela druga epizoda?

Jest fakat svinjoglava. Deluje ko veganka oxoxoxoxoxo, 30 ćevapa za doručak.

Epizoda jedna od boljih, nisam primetio slabo mesto.

Vukodlaka je sestra od sanse, kepec onaj sa obrvama, nebitan lik.

Edited by ToniAdams
Link to comment
3 minutes ago, Host said:

Ti se ne racunas, tebi je i Kristinica bila prepicka :fantom: 

 

TEAM CERSEI

Still is. Bell je 1 in a billion.  

 

Team Cersei, normalno. Najbolja riba, najbolja glumica, najrazvijeni lik (od zenskih likova) u seriji. 

Link to comment
20 hours ago, Fins fleet said:

Nije za ovaj thread, al aj... Jedan od megalomanijskih projekata. Imate glavni serijal od 10 knjiga po 1000+ stranica vecina i nekoliko sporednih serijala koja su pisala 2 pisca. Jebeno kompleksan svet, no ako prezivis prvih 500 stranica posle ti bude lepo. Krvozedno (neki bi rekli sadizam) i bekrajno tragicno. Nenormalno mnogo likova i to dobro razradjenih likova.  200 slojeva, miloni godina istorije koja se ponavlja, obrti zapleti. Sve u svemu, ako ti se cita nesto ogromno i imas da odvojis pola zivota, pocni.

 

Evo ovaj kaže da je Bakker za klasu bolji od tog vašeg Eriksena, iako je bio pred iskušenjem da batali prvu knjigu. 

 

Svim fantasy mazohistima preporučujem da budu istrajniji od Poručnika Vasića koji je tvrdoglavo izgurao čak do sedme knjige, a onda breskvasto™ bacio peškir kad mu je zglajznuo omiljeni lik. 

 

Ja sam pročitao i tu, iznervirao se solidno iz drugih razloga, ali sad jedva čekam da vidim šta će biti dalje. Truth shines!

 

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Evo ovaj kaže da je Bakker za klasu bolji od tog vašeg Eriksena, iako je bio pred iskušenjem da batali prvu knjigu. 

 

Svim fantasy mazohistima preporučujem da budu istrajniji od Poručnika Vasića koji je tvrdoglavo izgurao čak do sedme knjige, a onda breskvasto™ bacio peškir kad mu je zglajznuo omiljeni lik. 

 

Ja sam pročitao i tu, iznervirao se solidno iz drugih razloga, ali sad jedva čekam da vidim šta će biti dalje. Truth shines!

 

Koja tebi najgora riba?

Cijenim da nije prevodilica xexe

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

Koja tebi najgora riba?

Cijenim da nije prevodilica xexe

 

Objektivno, na vrhu liste je Sir Big Woman, tu negde ispod nje Wolverine. Fenjer nose ili prevodilica ili njena gazdarica. 

 

True facts stated, ništa subjektivna mišljenja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...