Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

6 hours ago, Fakundo Sava said:

Ako je cilj Ww da uhvate Brena zašto ga jednostavno ne odšlepaju 

I žrtvuju njega za celi Westeros? 

To bi bilo u duhu Gota, barem bi nekom palo na pamet ionako je zviznut u vugla

Zato što to ne bi zaustavilo NK. On bi ubio Branu i onda bi se vratio da završi s ljudima

Link to comment
8 hours ago, omiljeni said:

Ta riba je Karstark, valjda

 

Bravo, trebalo je da povežem. Sećam se scene posle Battle of the Bastards, kad se JS ustoličio pa su mu izveli malog rahmetli Umbera i neku za tri glave visočiju Karstark devojčicu, i onda kao, "Hoćemo da ih ubijemo zbog očinje nelojalnosti odmah ili sad?"

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Bravo, trebalo je da povežem. Sećam se scene posle Battle of the Bastards, kad se JS ustoličio pa su mu izveli malog rahmetli Umbera i neku za tri glave visočiju Karstark devojčicu, i onda kao, "Hoćemo da ih ubijemo zbog očinje nelojalnosti odmah ili sad?"

Још једна од јаких жена...маму ли им жвалаву...

Link to comment

vidim pominjete duha, kontam gde, posto ga nisam video, onda na netu naletim da je to scena sa ovom trojicom na zidu

jbt ja bez pomoci nikad ne bih izvalio da stoji tamo :D

 

nego, odgledah opet prvu epizodu (prve sezone) da se podsetim, odnosno polovinu, ali nebitno

bitno je da mi je to samo pojacalo utisak da je sumanuto ovo sto se sve cesce pominje da sa hodacima raskrste u sledecoj ili eventualno dve sledece, a da onda krene jaka i do samog kraja borba prezivelih za presto

 

oduvek mi je jedini smislen kraj bio gde je konacna bitka sa hodacima na kraju serije

prva scena serije je ono kad straza nalece na mrtve, koji se potom pretvore u zombije

nekako je za ocekivati da se onda tako nekako i zavrsi

 

nego

u toj prvoj epizodi, starkovi na povratku sa pogubljenja tog prezivelog strazara nailaze na male vukove

ali, njihova majka i jos neka zivuljka, valjda jele su iskasapljeni od neke "vise sile", dakle mrtvih

otkud oni vec tad na severu sa ove strane zida, ako tek nekoliko sezona kasnije vrse invaziju i prelaze zid?

Link to comment

Sad onako izvlacim iz malog mozga :D ali to sto su jeli nije beli hodac nego zombi/skeletor (u knjizi popularno zvano utvara). Desavalo se da strazari dovuku svoje poginule kroz zid, a ovi posle ozive i krenu da prave rusvaj ili pobegnu, jedan takav je napao matorog Mormonta kad ga je Dzon spasao i time zasluzio valirijski mac.

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

 

nego

u toj prvoj epizodi, starkovi na povratku sa pogubljenja tog prezivelog strazara nailaze na male vukove

ali, njihova majka i jos neka zivuljka, valjda jele su iskasapljeni od neke "vise sile", dakle mrtvih

otkud oni vec tad na severu sa ove strane zida, ako tek nekoliko sezona kasnije vrse invaziju i prelaze zid?

 

Jelen (Baratheon) i jezovuk (Stark) su se zakacili u šumi i obojica umrese. Foreshadowing kraja prve sezone... Nista više. 

Link to comment

Nije bila viša sila. Vučica se borila sa jelenom i oboje su nastradali, ali su ostali štenci.

Stark vs Baratheon. Kao da bude loš znak i Ned se odmah zabrinuo kad su mu javili da je Robert krenuo u Winterfell

 

Meni tu bilo čudno kako je dezerter prešao zid. :unsure:

Link to comment

 

 

 

vidim pominjete duha, kontam gde, posto ga nisam video, onda na netu naletim da je to scena sa ovom trojicom na zidu

jbt ja bez pomoci nikad ne bih izvalio da stoji tamo [emoji3]

 

nego, odgledah opet prvu epizodu (prve sezone) da se podsetim, odnosno polovinu, ali nebitno

bitno je da mi je to samo pojacalo utisak da je sumanuto ovo sto se sve cesce pominje da sa hodacima raskrste u sledecoj ili eventualno dve sledece, a da onda krene jaka i do samog kraja borba prezivelih za presto

 

oduvek mi je jedini smislen kraj bio gde je konacna bitka sa hodacima na kraju serije

prva scena serije je ono kad straza nalece na mrtve, koji se potom pretvore u zombije

nekako je za ocekivati da se onda tako nekako i zavrsi

 

nego

u toj prvoj epizodi, starkovi na povratku sa pogubljenja tog prezivelog strazara nailaze na male vukove

ali, njihova majka i jos neka zivuljka, valjda jele su iskasapljeni od neke "vise sile", dakle mrtvih

otkud oni vec tad na severu sa ove strane zida, ako tek nekoliko sezona kasnije vrse invaziju i prelaze zid?

 

Pa da, to je i po meni logično... sukob sa WW da bude kraj. Al neće biti. Ta scena, nisi dobro video... jelen je ubio jezovuka, nisu ih hodači sredii smile.png Foreshadowing kasnijeg ubistva Neda Starka od strane Džofrija...

 

Jbt al ste brzi :D

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, arheolog1981 said:

Kad smo kod Duha, jeste primetili da je on kao kuče u odnosu na Nimeriju iz prošle sezone :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

Meni tu bilo čudno kako je dezerter prešao zid. :unsure:

 

Možda istočna kapija, možda onaj prolaz gde su se sreli Sem i Bren, kroz kapiju crnog zamka gotovo sigurno nije prošao.

 

Još je čudnije što mu je WW bacio odsečenu glavu kolege pred noge, pa ga poštedeo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...