Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

u tom svetu plemstvo nije iznad vitezova, čini se da su oni neka vojna elita, nešto poput oficira u savremenim vojskama, dok su plemići nešto poput civilnih ministara vojnih, nešto poput vulina :happy:

Link to comment

Jesmo li se dogovorili koliko dugo mora neko da bude mrtav pa da ne može NK da ga digne ko utvaru?

Pesma o Dženi je indikativna do bola, biće baš veliki porodični reunion u kriptama :ph34r:

Link to comment

Posto su vec neki krenuli da prognoziraju:

Theon gine 1/1 i zavrsava svoju misiju iskupljenja. Od ove trojice  Tormund, Berrick i Edd ginu barem dvojica (nadam se da nece Tormund, ali bih voleo da ostanu ili on ili Edd, ipak su to dva najvernija Jonova saborca sa kojima je vec bio u izbliza slicnom sranju, a i trulo bi bilo da Jon ostane bez svih njih koji su se gore bili sa zombijima.
Za Djoru nisam siguran, mozda zagine, a mozda ce krepati bas na samom kraju za svoju voljenu Khaalesi.

Hound ostaje, ne bi bila fora da ne vidimo taj duel izmedju njega i Onoga sto mu je nekad bio brat.

Brienne i Jamie su posle svega morali da budu jedno uz drugo. Jedno od njih gine, tipujem pre na njega

 

Sto se kripte tice, ja sam vec rekao da nisam citao romane, ali vec su mi rekli da po onim hodnicima postoji nekoliko tajnih prolaza. Ovi ne moraju cak ni na glavnu kapiju da udju, mogu uci preko jednog od tih izlaza i eto picvajza, tako da je realno da tamo bude ozbiljan masakr

Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

Jesmo li se dogovorili koliko dugo mora neko da bude mrtav pa da ne može NK da ga digne ko utvaru?

Pesma o Dženi je indikativna do bola, biće baš veliki porodični reunion u kriptama :ph34r:

Možda dignu i Maloprstića, pa bude još zanimljivije...

Link to comment
14 hours ago, Valkyrie said:

E, al' reci što je dobra kad priča Sansi kako ona cijeli život sanja kako odlazi uz rijeku tj da osvoji Iron Throne a otprilike joj nije ni palo to na pamet dok Viseris nije dobio zlatnu periku. 

 

Jos na to - pre sezonu dve je bila sva u fazonu "I'm not going to steer the wheel, I'm going to break it", a i u nekom "girl power" fazonu da da Jari da bude kraljica na Gvozdenim ostrvima u njenom Vesterosu.

 

A sad ne da Bubiju da bude kralj na severu. Glavata.

Link to comment

Ako ovo protiv WW-a prodje kako treba, svim srcem uz Sansu.

Sansa kraljica, muz joj savetnik, a  Ayra Lady of Winterfell. Ostali nek se poubijaju. i Da, mala Lyanna kao sto sam vec pisao da ostane ziva, mada se plasim da gine i ona, narocito posle one diskusije sinoc

Link to comment

Teško da će obe Starkove kćerke do kraja serije ostati žive.

Mada, Arja je u Bravosu (po seriji) kada je glumica lečila spominjala nešto zapadno od Westerosa gde svet završava i da bi to htela videti, tako da možda završi kao vilenjaci i Bilbo.

Link to comment

Arjina odluka da proba seks je jedna od normalnijih stvari koje je u životu uradila tako da kudos za to. Ne bi me čak čudilo da rodi kopile Barateonovog kopileta i da preživi ta porodica tako.

 

@Kampokei

Odlično je, nisam čula celu pesmu! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...